Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Tečaj za trudnice i očeve u Vinkovcima

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    Baš sam trebala doći. Osim "alternativnog" poroda i "alternativno" hranjenje beba je moje područje.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Pa stigneš doći! To još nije bilo

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Tečaj završen! Slijedeći bi trebao biti početkom svibnja!

  4. #54
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    i jeste ih isprepadali pitanjima ili ste bile fine?

    bas me zanima...molim ukratko izvjesce..

  5. #55
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Bile su fine jer se boje njihove odmazde na porodu , a do Osijeka im se ne da ići.

    Osim Sabalete koja je došla nakon poroda i samo ih ubijala pogledom. 8)

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ma nema šanse nešto postići napadima. Da je išta bolje u Osijeku ja bi išla tamo, ali sve je to ista škola.
    Ja sam se malo bila zakačila na epiziotomiju ali je krajnji zaključak bio da je ona bogom dana i gotovo. Nema tu rasprave. Stav ginekologa u Hrv je takav da se drže nekih rutinskih postupaka. Jako se boje tužbi i štite jedan drugome leđa na taj način :/
    Malte ne nije bilo ginekologa koji je držao predavanje a koji nije napomenuo da je tijek poroda takav da se svašta može dogoditi i da ne nasjedamo pričama u novinama jer su svi oni jako profesionalni u onome što rade.
    Stav pedijatrice o žutici od majčinog mlijeka je takav da se ukida dojenje na par dana - obrazloženje: tako piše u njihovom udžbeniku.
    Jedino se anesteziolog i vms koja nam je pričala o dojenju drže nekakvih smjernica WHO. To su mi ujedno bila dva najkvalitetnija predavanja. Prvi u svakom pogledu, a drugi je bio malo zamoran načinom prezentacije ali informacijama bi bile zadovoljne i naše SOS savjetnice.
    Više od ginekologa sam razočarana polaznicama tečaja jer mogu na prste nabrojati pitanja koja su postavljena od strane nekoga drugog osim Vanchy i mene. A ta pitanja su ugl. bila vezana za ublažavanje boli pri porodu :/
    A da ne spominjem oduševljenjem sa prezentacijom Euroalbe!
    I zašto onda situacija u rodilištima ne bi bila takva kakva jeste! Oni su za većinu ženu viša bića koja znaju što rade a na nama je da šutimo i trpimo.

    Žao mi je što, iako sam postavila dosta pitanja - vjerujem da sam mnogima išla i na živce jer su ugl. svi bili spremni čim prije ići doma, a jedan gin mi je čak i brojao pitanja - nekih stvari sam se sjetila tek kada bih došla doma.

    I uopće si ne mogu zamisliti da sam bila fina - ne znam ja to

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    Janoccka, nemoj biti tako deprimirana. Znaš kako se kaže: prvi se mačići bacaju u vodu (možda i drugi i treći...). Ali nakon toga će se sigurno popraviti situacija u rodilištima. Takve promjene ne dolaze preko noći, no evidentno je da se kotač pokrenuo.
    Voljela bih kad bi ovaj topic ostao aktivan i dalje, da se vide te promjene. Imamo li koju trudnicu ili ću opet ja morati ići GLEDATI doktore

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    Ponovno je počeo tečaj za trudnice u Vinkovcima. Nema ništa novo, osim novih bočica i dudica. Doktori su stari i ćud im je ista.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    123

    Početno

    Bilo bi dobro da su stavili obavijest o početku tečaja malo ranije, jer sam i ovaj propustila zbog toga što sam prekasno vidjela da počinje (oglas u ambulanti sam vidjela 10-tak dana nakon što je počeo). Sada sam u 6-om mjesecu trudnoće i iskreno se nadam da ću sljedeći puta obavijest vidjeti na vrijeme da se prijavim. Ako uopće bude još koji tečaj do mog poroda...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Kojeg doktora biste istaknule kao najboljeg u Vk bolnici?
    Ima li kakvih friskih iskustava?
    Kada pocinje sljedeci tecaj???

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •