Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Jel zna netko mozda.......

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    16

    Početno Jel zna netko mozda.......

    Bok cure

    Jel netko od Vas mozda zna kako mogu doci do informacije kada se sljedeci put odrzava trudnicki tecaj u KB Merkur. Naime, na prosli nismo upali jer je bio popunjen, a ne priznaju navodno nijedan drugi tecaj osim svoga kako bi tata bio prisutan na porodu. Vec sam nekoliko puta zvala na navedeni broj u Merkuru i svaki put su onako bas turbo "ljubazni" i uglavnom ni oni sami ne znaju. Pa ako mi netko moze pomoci unaprijed velika hvala i

  2. #2
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Ja sam zvala jučer.
    Rekli su mi da će znati za par dana, vjerojatno će biti u 4. mjesecu.

    Ako netko bude zvao i saznao, nek stavi tu obavijest.
    Tel je: 2431-390 kućni 417

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    203

    Početno

    Nazovi u petak prije podne i traži dr. Stasenko u trudničkkoj ambulanti (dežurna je mislim do 12). Ona vodi te tečajeve i žena je sasvim ok. Bar je bila lani kad sam ja išla.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    16

    Početno

    Hvala cure!
    Dobila sam informacije od svog doca! Tecaja sigurno vise nece biti prije 5. mjeseca, sto je meni kasno jer mi je sredinom petog i termin. U petak moram ponovo zvati u Merkur dr. Stasenko, buduci da ona vodi te tecajeve, pa ce mi ona znati reci ciji tecaj jos priznaju. Prvobitno je bilo rijec o tome da nijedan drugi ne priznaju, ali eto mozda ipak budem imala srece
    Javim se, ja se nadam s novostima u petak!

  5. #5
    enola

    Početno

    Obavezno javi ako saznaš!
    Ja sam prvi put rodila u Merkuru, a nadam se da ću i ovaj. Meni 5 mj. (ako bude tada) nije kasno jer mi je termin tek u 8.mj.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    16

    Početno

    Evo ga! Jutros sam zvala. Dr. Stasenko nije bilo, ali me je sestra spojila sa dezurnim docom. Tecaj se kod njih ponovo odrzava krajem 4. mj. ili pocetkom 5. mj. Sto se tice priznavanja drugih tecajeva hm,.... dobila sam toliko kontradiktornih informacija da ne znam sto bi vam rekla. Prvo je bilo da tata ne moze bez tecaja biti prisutan i da ne priznaju nijedan drugi nego svoj. Nakon toga sam dobila informaciju da ipak priznaju druge, ali da ne znaju koje da nazovem danas. I na kraju priznaju bilo koji :? Malo smo zbunjeni, ali eto sad cemo na kraju otic u DZ i nadati se da ce tata moci biti prisutan s tim tecajem.
    Jel znate mozda da li mi na tom tecaju u DZ-a dobijemo potvrdu ili ne? I/ili, jel nam mozete preporuciti neki tecaj?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    16

    Početno

    Enola! Znam da ti i nisam previse pomogla , ali ti je moja preporuka da negdje sredinom 4. mj. nazoves u Merkur u trudnicku ambulantu. Nadam se da ce ti onda znati tocno reci datum

  8. #8
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Tečaj počinje u četvrtak 6.4.

    Ja sam se prijavila.
    Tko još ide?

  9. #9
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    ja zovem danas

  10. #10
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    nazvala i pričala sa dr Stasenko. s obzirom da planiram roditi kod njih po drugi put, a prvi put smo mm i ja bili na njihovom tečaju i mm je bio sa mnom na porodu, ne moramo ponavljati tečaj. tako da ovaj put ne idemo.
    ovo mi uopće nije teško palo. em mm ima na knap radno vrijeme em nemam kamo sa Petrom

  11. #11
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    MM je bio sa mnom na porodu, ali tad nije bilo tečaja.

    Ja na tečaj idem i iz razonode i da malo smirim živce.

  12. #12
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    ma i ja bi išla samo da mi ima tko čuvati Petru (nema šanse da bi ona tamo zdržala sat vremena). baš kao što kažeš, iz razonode. no sad da bi smirila živce, nisam sigurna, prije suprotno . bila pa znam kaj pričaju. svakako preporučam za otići ako niste već bili. sazna se nešto, osjeti atmosfera doktora, bolnice...

  13. #13
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    ma i ja bi išla samo da mi ima tko čuvati Petru
    srećom lada ne zna čitati inače bi se jaaaaaako uvrijedila na ovakvu izjavu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •