Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: APETIT-nakon poroda

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno APETIT-nakon poroda

    Drage moje u trudnoći sam dobila 12 kg ,a nakon poroda izgubila 12 kg i kroz dva mjeseca još 6-7...apetit mi je nikakav samo me slatko zadovoljava a to nije dovoljno,a ni normalno..dojim bebu i uopče se pitam od čega mi se stvara mljeko kad u danu pojedem samo jedan obrok ...s tim da se ja odlično osječam niti imam kakvih problema sa zdravljem..help zašto neosječam veću potrebu za hranom???

  2. #2
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    i meni je tako bilo, ali sam se osjećala ok, pa se nisam brinula

    jako sam malo jela, jednostavno nisam imala apetit, ali sam se prisiljavala svaki dan pojesti kuhano; obično je to bila nekakva gusta juha, sa puno raznovrsnog povrća i tako sam funkcionirala jako dugo

  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja nisam imala nikakav apetit pa skoro 6 mjeseci,jednostavno mi nije trebalo puno hrane,ne znam to objasniti ali odjednom sam počela normalno jesti ali tih nekih par mjeseci sam bila bez ikakvog teka. Nadam se da ćeš se i ti ubrzo vratiti na staro ( ja sam za 3 mjeseca izgubila svih 24 kg nakupljenih u trudnoći i mislim da je to ipak bilo prebrzo ).
    E da...bila sam i počela opet vježbati pa je i to možda potaklo apetit...

  4. #4
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    nakon poroda slijedi zbrka hormona koja dakako može utjecati na apetit (moj je bio povećan )

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    nakon poroda slijedi zbrka hormona koja dakako može utjecati na apetit (moj je bio povećan )
    i tu

    Ako već jedeš jednom dnevno, pojedi nešto jako hranjivo. puno se kreći na zraku. vježbaj. Ako misliš da ćeš zbog tvog slabog apetita imati problema obrati se nutricionistu.
    Najbitnije je da pojedeš doručak...

  6. #6
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Ja ga hvala bogu imam za još 5 ljudi. Baš sam fino izgledala nakon poroda i sada bi se već vratila ne na predtrudničku kilažu nego na još manju da sam nastavila jesti kao u trudnoći i mjesec dana nakon poroda. No ja sam iz nekog bezveznog razloga počela nekontrolirano žderati i sada sam dobila još 6 kg, odvratno se osjećam, nikada u životu nisam bila deblja i mučim se već mjesec dana da smanjim unos hrane. grozno mi je i muka mi je kad se gledam u ogledalo

  7. #7
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Da nema moje mame koja nam svaki dan spremi ručak ( mami), ja bih zaboravila jesti. U trudnoći sam dobila 20kg (zadnjih 5 u zadnjih 11 dana koliko sam prenijela ), došla doma s +14, sada - 5 dana kasnije - sam na +10kg. I noćna buđenja i znojenje bez kraja i konca sigurno igraju veliku ulogu u rapidnom mršavljenju.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    nisam uopće imala aptetita (za mene vrlo čudno :/ ) bar 3 tjedna od poroda. možda hormoni, možda euforija... ne znam. no znam da mi se nakon ta tri tjedna preko noći vratio

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    aptetita
    apetita

  10. #10
    ivanaos avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    osijek-bilje
    Postovi
    414

    Početno

    ja nisam imala apetit jedno mj dana nakon poroda i onda odjedampt sam luđački počela jesti i to kolaaaača i sva sretna kako unatoč tome mršavim i sada u zadnjih 2 tj se počinjem debljati i to samo u stomaku (ne nisam trudna).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    21

    Početno

    Ni ja ti ne mogu jesti a evo ima da sam rodila sutra mjesec dana,ne mogu vjerovati... Ja ne dojim bebu nemam mlijeka,ali se osjećam dosta iscrpljeno ,inače sam pošla roditi sa 8 kg više,a sada imam 12 manje kako nemam pojma

  12. #12
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Pa sa kojeg svijeta vi cure dolazite kad niste imale apetita, ja ne da sam imala apetita nego sam uspijela dobiti još četiri kile u prva dva mjeseca nakon poroda. To je tako nepravedno da kad imaš previše dobiješ još a kad nemaš ona stvarno nemaš ( da je bar riječ o novcima sigurno vam se ne bi tužila)

  13. #13
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj ivanaos prvotno napisa
    sada u zadnjih 2 tj se počinjem debljati i to samo u stomaku (ne nisam trudna).
    a ja te baš htjela pitati jesi ti to trudna to ti je zato što imaš 3 puta manji stomak od mene

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb- Vinkovci
    Postovi
    136

    Početno

    Pa kud mene ne nađe ovako nešto. Ja sam rodila u 12 a u 14 sam već normalno ručala!
    To je tako nepravedno da kad imaš previše dobiješ još a kad nemaš ona stvarno nemaš ( da je bar riječ o novcima sigurno vam se ne bi tužila)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •