Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Menga ili....????

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    38

    Početno Menga ili....????

    :? :? :? Rodila sam prije skoro 2mj.dojim + dohrana,na prije par dana pojavilo se nešto kao menga u početku je bilo crvenkasto i oskudno, ali već 4 dan je smeđe, dosta tamno, krvarenje nekon poroda je prošlo nakon 4tj, i sad ovo, jel to menga ili???? Help :? :? :?

  2. #2
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Pa, mogla bi biti. Ja sam je prvi put dobila tocno 2 mj poslije poroda, unatoc iskljucivom dojenju. U pocetku sam bila prestravljena, jer sam svuda procitala da ne bi trebala doci tako brzo, pa sam vec pomisljala na svakakve grozote. Ali kako je stala nakon 5-6 dana, skuzila sam da je sve OK. Ako ti ne prodje u normalno vrijeme, bolje se javi svom lijecniku/ ginicu asap.

  3. #3
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    ja sam "prokrvarila" točno mjesec dana nakon poroda, ali trajalo je sam 1 dan... ispostavilo se da nije menga... nego posljedica fizičkog forsiranja (a bila sam rodila na carski)

    Ali ako ti traje već par dana, moglo bi biti...

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    38

    Početno

    Evo već tjedan dana traje, ne izgleda mi ko menga, a kaj bi drugo moglo biti?

  5. #5
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Onda idi giniću, to je najbolji način i najbrži da riješiš dilemu...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    I ja bih se prikrpala, prvu "mengu" dobila sam kad je Kaleb imao 11 mjeseci - dva dana nečeg oskudnog smećkastog. Jučer sam nakon 5 mjeseci (sad on ima 16, još ga dojim) opet dobila takvu mengu - vrlo oskudno i smećkasto, ne crveno, dosta sluzavo.

    Inače sam prije imala PCOS i (navodno) anovulatorne cikluse (očito nisu bili svi anovulatorni ), a 2 mjeseca nakon poroda kad sam išla k giniću rečeno mi je da su se ciste povukle.

    Anyone? :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    E, da, prije trudnoće (kad ne bih bila na pilulama) sam imala mengu u prosjeku jednom do dvaput godišnje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •