Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: nekak mi je dolje čudno

  1. #1
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno nekak mi je dolje čudno

    nemoj te se smijati ali evo, prošlo je skoro dva mjeseca od kada sam rodila, seksanje mi još ne pada na pamet a tek nedavno sam skupila hrabrosti i popipala to sve dolje i ............ čini mi se ko da me nisu do kraja zašili ili ko da imam jedan šav manje. Rezali su me prema ljevoj nozi i to sve je ok, malo je još zadebljano ali kod "rupe" je još meni se čini mali zarez. Da li se to nekom događalo od vas i da li se moram zabrinuti?
    Nisam još bila kod doktora, planiram to obaviti ovih dana ali ovo me stvarno brine. Da li je moguće da me nisu do kraja zašili?!?!? Najrađe bi dragog poslala da izvidi situaciju ali bojim se da će me proglasiti ludom babom

  2. #2
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Najrađe bi dragog poslala da izvidi situaciju ali bojim se da će me proglasiti ludom babom
    zašto bi te proglasio ludom babom? Neka pogleda, tako ćeš najprije znati jel sve na svom mjestu..
    Ja sam dugo imala feeling da je nešto krivo, a nije. Neki glupi osjećaj. D mi je to uredno pregledavao i trackao s byvacinom kad je trebalo.

  3. #3
    melani25

    Početno

    meni su odma prvi dan po dolasku iz bolnice popucali konci..sve se otvorilo....(nije bilo šanse da se varim nazad u bolnicu, radije sam trpila bolove)..MM je to ispiro i sprico prema uputama patronažne....sve prošlo ok..

  4. #4
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Moguće je da ti je popustio neki šav, možda si se nekad previše napregnula. Daj da ti netko to pogleda i nemoj misliti da si luda baba, sve je to normalno.

  5. #5
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    sr.....
    moj gin je na godišnje, sestra mi je predložila da uzmem uputnicu i da odem tamo gdje sam rodila što mi ne pada na pamet jer čak i da imam pravo daj zamisli da će oni priznat da su pogriješili.....
    danas sam pričala sa sestrom koja radi u jednoj drugoj gin. ambulanti i ona mi je rekla da je to sve normalno i da nešto nije zaraslo kako treba da bi me jako bolilo krvarilo i sl......
    cure šta da radim?

  6. #6
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Strpi se dok ti gin ne dođe s (skoro sam rekla porodiljnog, ) godišnjeg.

  7. #7
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    znači do devetog mjeseca niš od hopsanja

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    pa odi do ginica koji mu radi kao zamjena,ako zelis da bas budes sigurna da je sve ok.
    iako i meni se cinilo taj prvi mjesec da mi je sav malo kao otpustio ,al sve je bilo ok,sad cak niti ne znam vise tocno reci gdje sam sivana

  9. #9
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj di_zg prvotno napisa
    znači do devetog mjeseca niš od hopsanja
    Ako te ne boli i ako se dobro osjećaš, zašto ne? Ako dolje i postoji neki problem smetat će ti pa se nećeš moći hopsati, a ako je krivo ZARASLO, zaraslo je i kremica to neće popraviti.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    kastela
    Postovi
    29

    Početno

    neka ti muz pogleda izgleda li ti sve normalno pa odluci hoces li otici u zamjene na pregled meni je ovo bio treci porod pa svejedno cilo vrime imam osjecaj da nesto nije kako treba vec sam bila kod gin. i ona kaze da je sve uredu nego se meni to samo tako cini

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    21

    Početno

    Eh, to vise nikad nije onako kako je bilo.. . Moj savjet ti je da ti muz to pregleda i da se usput poseksate Ozbiljno, i meni se sve cinilo skroz cudno i na krivom mjestu dok s nismo poseksali. Sorry ako sam pre izravna, hehe

  12. #12
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Looney prvotno napisa
    Eh, to vise nikad nije onako kako je bilo.. . Moj savjet ti je da ti muz to pregleda i da se usput poseksate Ozbiljno, i meni se sve cinilo skroz cudno i na krivom mjestu dok s nismo poseksali. Sorry ako sam pre izravna, hehe
    a kak ga nagovorit da pregleda , ma retoričko pitanje,. MM je jutarnji tip, baš kad imam hrpu posla s malcem

  13. #13
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj Looney prvotno napisa
    Eh, to vise nikad nije onako kako je bilo.. . Moj savjet ti je da ti muz to pregleda i da se usput poseksate Ozbiljno, i meni se sve cinilo skroz cudno i na krivom mjestu dok s nismo poseksali. Sorry ako sam pre izravna, hehe
    stvarno si luda (u pozitivnom smislu, naravno...)
    nasmijala si me ali moram reci da je i kod mene bilo ovako. i ja sam mislila da nesto nije u redu pa smo onda to obavili i bilo je ok iskreno, vec sam i zaboravila ali mislim da je bilo oko 3-4 tjedna iza poroda.
    di_zg jesi probala uzet ogledalo pa pogledat kako to tebi izgleda?
    meni je to pomoglo, skuzila sam da je sve u redu

  14. #14
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    di_zg jesi probala uzet ogledalo pa pogledat kako to tebi izgleda?
    Ili fotkati digitalcem.

  15. #15
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    hvala vam cure, ak niš drugo bar ste me nasmijale

    što se tiće ginića, med. sestra mi je rekla da zamjena prima samo hitne slučajeve i htjela mi je dati uputnicu da oem na ptegled tam gdje sam rodila kaj nema šanse jer daj zamisli da će priznat - "da malo smo vas krivo zašili" ako je to stvarno tak.
    čini mi se da se dolje ipak stvar malo popravlja, mažem uljem kantariona i možda sam subjektivna al čini mi se da se taj zarez smanjuje.
    Što se tiće ogledalca i muža, najprije moram riješiti šumu dolje da bi se išta moglo vidjeti, ipak je to sve u stanju mirovanja od 08.06.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •