Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kako se obući?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno Kako se obući?

    Još jedno praktično pitanje- koja odjeća je najprikladnija za dojenje, pogotovo u javnosti, čime da se prekrijemo?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    grudnjak za dojenje svakako
    a i košulje i majice na kopčanje nisu loš izbor

  3. #3
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja nosim stalno majice na britele i obični grudnjak, pa samo svučem i izvadim (preko stavim tetru pa se niš ne vidi....

  4. #4
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    grudnjak za dojenje, a gore moze i bilo kakva majica koju samo zadignes tako da ti se odozgor uopce nevidi cica a donji dio ti pokrije beba.

    A u svakom slucaju mozes prebaciti i tetru ... iako, dok se jednom ustelis vise ti nista nece biti bed.

  5. #5
    Pahuljica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj sanja30 prvotno napisa
    grudnjak za dojenje, a gore moze i bilo kakva majica koju samo zadignes tako da ti se odozgor uopce nevidi cica a donji dio ti pokrije beba.

    A u svakom slucaju mozes prebaciti i tetru ... iako, dok se jednom ustelis vise ti nista nece biti bed.
    Ovo je i nas sistem. Samo bez tetre, naravno

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Nisam imala nikada grudnjak za dojenje, meni je sve osim žičanih i tvrdih dobro i jednostavno, cicu izvadim prema gore (pokretom ruke od sredine prema pazuhu). Sve što sam kupovala u posljednje dvije godine provjeravala sam tim pokretom - ako ne mogu izvući cicu, ne kupujem taj odjevni predmet. Ne volim dizati majicu, to mi je nespretno.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Nisam još rekla da dok je N. bila sasvim mala običavala sam nositi pamučnu maramu (one orugaste iz india-šopova) koja bi mi poslužila ako bi ona pustila cicu, a mlijeko bi počelo letdaunirati uokolo, onda bih ju malo primirila krakom marame. Dakle, estetski dorađenija inačica tetra pelene. Ma jednom sam ja brisala cicu i s dječjom čarapicom, snađeš se.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    Sve što sam kupovala u posljednje dvije godine provjeravala sam tim pokretom - ako ne mogu izvući cicu, ne kupujem taj odjevni predmet.

  9. #9
    Lee

    Početno

    grudnjak za dojenje i gore obične majce koje i inače nosim. Nisam ništa posebno kupovala. Znala bi nas zakloniti raskopčanom košuljom ili pelenom, ak smo baš u bircu na Cvjetnjaku.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    A šta ako je hladno??

    (meni je to sve još uvijek sf, kako je netko napisao)

  11. #11
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    ako je hladno onda nosim potkošulju s rastezljivim naramenicama, grudnjak za dojenje i majicu. potkošulju povučem ispod cice, majicu iznad. na taj način su leđa uvijek pokrivena...

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ako je hladno, onda grudnjak + potkošulja + pulover na rol-kragnu (obično budu otvori dovoljno veliki) + marama/šal. Ma izvući ćeš nekako cicu, ne brini. Ja sam znala dojiti po najžešćoj buri, nije ni sisi ni djetetu bilo ništa.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    158

    Početno

    Ja korisitim majce i košulje na gumbe, pašminu (malo se njome možeš zaštititi od previše radoznalih pogleda) i naravno grudnjak za dojenje! Sve se brzo pokopća i vrati na svoje mjesto nakon dojenja, a isto tako brzo i lako je i otkopčavanje!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •