Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Trebam li biti zabrinuta?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno Trebam li biti zabrinuta?

    1.4. (nepuna 2 mjeseca nakon poroda) sam dobila nesto sto sam mislila da je menga, trajalo je 3 dana, krace nego sto su menge trajele, i nakon toga nista. Je li to mogla biti menga, pa opet nestati, ili je nesto drugo?
    Nakon poroda su mi radili kiretazu jer mi je ostao dio posteljice unutra. Na kontrolnom pregledu 6 tjedana nakon poroda mi je doc rekla da se vidi nesto malo ovoja koje nisu 'pocistili' , ali da ce to najvjerojatnije otici s prvom mengom.S obzirom na svu zbrku koju doma imamo, ja sam to potpuno smetnula s uma, i tek sad mi je palo napamet.
    Sto mislite, je li moguce da je nesto problematicno u cijeloj stvari?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    U autu
    Postovi
    298

    Početno

    Meni su isto nakon poroda radili kiretažu i znam da mi je dr došao kad sam se probudila i rekao da ako slučajno osjetim neke bolve dole da odmah idem doktoru.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    violet, odi doktoru ako si zabrinuta da te dobro pregleda. smiju li uopce ostati ikakvi ovoji u maternici nakon poroda?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj sandraf prvotno napisa
    smiju li uopce ostati ikakvi ovoji u maternici nakon poroda?
    Ja mislim da ne smeju...kako uopste tako nesto moze da se desi ?

  5. #5
    Macak2

    Početno

    I ja sam s Aninih 5-6 tjedana imala krvarenje od kakvih 3 dana, a porod je prošao Ok. Poslije toga ništa evo do danas kad cu izgleda dobiti mengu, Ana puni 4 mjeseca za 10 dana. Meni je doktor rekao da je to mozda bilo čišćenje nakon poroda. Ako se brineš k doktoru.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Bila kod doktora (prije tjedan dana, ali sam zaboravila napisati ovdje ), sve je ok, cak sam nakon toga dobila i mengu (a ja se nadala da cu mozda zbog dojenja imati jos neko vrijeme 'slobodno').

  7. #7

    Početno

    Citiraj violet prvotno napisa
    (a ja se nadala da cu mozda zbog dojenja imati jos neko vrijeme 'slobodno').
    Nadala se i ja nakon velebnih priča o godini dana bez M...dobila ravno nakon 3 mjeseca...:smajl lupa glavom o zid:

    Vidjet ćemo kako će to izgledat sada...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Anci, a ja zatrudnila prije nego je M. napunio 5. mjeseci, a kao, ekoloski dojila i to sve...

  9. #9
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Anči prvotno napisa
    Citiraj violet prvotno napisa
    (a ja se nadala da cu mozda zbog dojenja imati jos neko vrijeme 'slobodno').
    Nadala se i ja nakon velebnih priča o godini dana bez M...dobila ravno nakon 3 mjeseca...:smajl lupa glavom o zid:
    ja dobila prije 10-ak dana, znači 11 mj. nakon poroda !

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Andrea, otkrij tajnu :D

  11. #11
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    he, he, i trajala mi dva dana ! :D

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Pih

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ja jutros...A sve se nadala da necu jos par mjeseci. Koji su sad ulosci "in"?

  14. #14

    Početno

    Ja jadna jos cekam,jer s prvom bebom sam dobila odmah nakon mjjesec i pol,a sad proslo vec dva i jos nista.Vidim da su neke dobile nakon skoro godinu,ali neznam jel ste dojile ili ne.Ja dojim ali ne stlano moram mu davati i nadohranu tj. vise jede nadohrane nego moje mlijeko eventualno ujutro i navecer ponekad popodne.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Ja sam sam Mihaela dojila na zahtjev itd, sve po definirajucim karakteristikama ekoloskog dojenja i zatrudnila sam kad je Miael imao 4.5 mjeseca, a prije toga imala jednu ili dvije (nisam sigurna) menge. Toliko o izmisljotinama dokonih Amerikanki

  16. #16
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ne znam ništa o dokonim amerikankama :cer:, ali sam uz ekološko dojenje (po svim točkama) dobila nakon 15 mjeseci i još mi je prerano. duboko suosjećam s vama koje ste procurile nakon par mjeseci... :kap, kap:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •