Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Buđenje po noći?!

  1. #1
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno Buđenje po noći?!

    Vjerojatno negdje postoji ovakva tema ali ja nisam mogla naci;unaprijed se ispricavam...

    E sad-moj bebonja od 5 mjeseci je oduvijek tj od 2.mjeseca starosti spavao cijelu noc bez budjenja (22:30-10-11),zadnja 2 tjedna se poceo buditi svaka 2 sata po noci!!! Nije gladan,nije zedan,pelena ok,samo se nekako kroz san budi i kenjka i place i baca se po kreveticu jer se ne moze nikako nariktati-pa trazi dudu pa je baci,pa ga otkrijem pa pokrijem i to traje nekih pola sata i za sat vremena opet tako! Pa sto se dogodilo sa mojom spavalicom? Da napomenem da po danu spava jako malo 2-3 puta po 20-30 min i to ako ga uspijem zeznuti pa uspavati...ne znam sto da radim vise...ako tko ima kakav savijet sve prihvacam!

  2. #2
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    imate sleep regression, ukucaj si pojam u google, bit će ti jasnije.
    Na ovoj temi se pisalo o tome, pogledaj si zadnju, tj, zadnjih nekoliko strana..Ne-mogu-vise-ne-spavati!

  3. #3
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Hvala,idem googlati odmah

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Da, to je sasvim očekivano i uobičajeno. I nema veze s hranom/gladi.

  5. #5
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Nisam do sad ni cula za to ni nista,posto mi je prvo dijete nakon odlicnog spavaca (da pokucam od sve moguce) odjednom ovo! Sok i nevjerica

  6. #6
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Pogledaj Zuskin link, pa ce ti biti lakše. Kada bi se moja jednogodisnjakinja barem budila samo svaka dva sata.....
    Nema druge nego se nadati da ce proci....:D

  7. #7
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno

    U tom trenutku mislim da to nikad proci nece (bilo koji problem-grcici,zubici...) i cini se da traje vjecno a onda prodje i skuzim da je proslo npr tjedan dana...bitno da su zdravi,samo se nadam da cu imat snage izgurat i ovo onda u nove pobjede

  8. #8
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mislim da je i moj bebač u toj fazi zadnjih noći se baš često budi i i onda ga mazim i dam dudu pa za sat vremena opet,a po danu loše spava ,ako želim da odspava duže moram ga non stop virkat jer se budi kao da ga nešto muči malo zaljuljam pa nastavi ,tako da se nemogu odmorit ni ja.

  9. #9
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Znam kako ti je,moj po danu odspava AKO 20 min i to u mom naramku naslonjen na rame...njega vjerojatno i zubi muce,dva donja su izbila nismo ih ni osjetili al izgleda da gornji stvaraju problem...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj sokolic prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam do sad ni cula za to ni nista,posto mi je prvo dijete nakon odlicnog spavaca (da pokucam od sve moguce) odjednom ovo! Sok i nevjerica
    A zamisli kako je meni bilo: nakon prvog djeteta, koji je bio nespavač od rođenja, dođe cura koja super spava. Ja sva sretna, stavim dijete u krevetić i ona spava za 2 minute, budi se jednom pred jutro za cicanje, ma milina... Nisam ni znala da imam drugo dijete.

    I onda sa 4,5 mjeseca samo jednu noć krenulo sve naopako , i tako sve negdje do 15 mjeseci (što je zapravo super, jer prvi nije nikako sastavio dulje od 2 sata spavanja do svoje 2,5 godine).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    mi smo takvu fazu imali kad su joj počeli ići zubići.

  12. #12
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    evo sinoć zaspao u 8 ipo oko 9 smo jeli i u 10 je zaspa jutros do 5,i onda od tad svakih pola sata se vrtia davala mu dudu pa ga malo mazila i u 8 smo se ustali,neznma jel takav period ili ga nešto muči možda još uvik drobić jer dosta prdi neznam

  13. #13
    sokolic avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Nama su 100% zubi jer sam mu sinoc dala po cepica jer ga je bas jsko mucilo nije spavao ni minute po danu cak se ni nosit nije htio i odgulio nocas od 22:00-04:00 onda je opet pocelo kenjkanje i to al ovo smatram super noci!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •