Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dojenje i MS: Istina ili zabluda?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    2

    Početno Dojenje i MS: Istina ili zabluda?

    Bok! Trebam Vase misljenje! Nazalost, morala sam naglo prekinuti s dojenjem jer mi beba nije dobivala dovoljno na tezini, u 2 mj dobila je samo 50grama! Medjutim, takodjer mi je izostala menstruacija pa Vas pitam da li je to povezano s prestankom dojenja? Nedugo sam razgovarala s prijateljicom koja mi je rekla da nagli prestanak dojenja moze rezultirati izostankom menzesa! Da li je to moguce ili je vise vjerojatno da cekam jos jednu bebicu?


    mamma san editirala naslov

  2. #2
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    najjednostavnije ti je napraviti test ili betu i sve ćeš znati

  3. #3
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Bolje postavi pitanje na trudnoči, i nije neka tema za filozofiranje

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno Re: Istina ili zabluda?

    Citiraj new_mother prvotno napisa
    Bok! Trebam Vase misljenje! Nazalost, morala sam naglo prekinuti s dojenjem jer mi beba nije dobivala dovoljno na tezini, u 2 mj dobila je samo 50grama! Medjutim, takodjer mi je izostala menstruacija pa Vas pitam da li je to povezano s prestankom dojenja? Nedugo sam razgovarala s prijateljicom koja mi je rekla da nagli prestanak dojenja moze rezultirati izostankom menzesa! Da li je to moguce ili je vise vjerojatno da cekam jos jednu bebicu?
    dok si dojila imala si redovite cikluse a kad si prestala prestali su i ciklusi?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    2

    Početno Re: Istina ili zabluda?

    Citiraj puntica prvotno napisa
    Citiraj new_mother prvotno napisa
    Bok! Trebam Vase misljenje! Nazalost, morala sam naglo prekinuti s dojenjem jer mi beba nije dobivala dovoljno na tezini, u 2 mj dobila je samo 50grama! Medjutim, takodjer mi je izostala menstruacija pa Vas pitam da li je to povezano s prestankom dojenja? Nedugo sam razgovarala s prijateljicom koja mi je rekla da nagli prestanak dojenja moze rezultirati izostankom menzesa! Da li je to moguce ili je vise vjerojatno da cekam jos jednu bebicu?
    dok si dojila imala si redovite cikluse a kad si prestala prestali su i ciklusi?
    da, tocno tako!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •