Vidi rezultate ankete: koje kasice dajete djeci?

Glasači
90. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • C: kombiniram

    51 56.67%
  • A: kupovne

    13 14.44%
  • B: kuham

    26 28.89%
Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: ANKETA koje kasice dajete djeci?

  1. #1
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno ANKETA koje kasice dajete djeci?

    evo novi pokusaj ankete.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    d.bistra
    Postovi
    69

    Početno

    Jesam

  3. #3

    Početno

    Komboniramo kuhano sa (kršitelj koda)om...ove ostale su mi ili preslatke ili prebljutave...Ali češće kuham.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    144

    Početno

    kupujem samo sljivu i breskvu s rizom, to se maloj svida, ostalim nije bas odusevljena, inace kuham
    znam joj dodati sljivu u neku domacu vocnu kasicu

  5. #5
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Isključivo kuham odn. dam svježe voće :D 8) . O staklenkama ne mislim ništa dobro .

  6. #6
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    c

  7. #7
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    isto kombinacija :/

    nije da sam lijena , ali ovo je baš nezgodan dio godine za početak nadohrane

    ničeg skoro nema, a i ono čega ima, to je sve tak puno kojekakvih pesticida, ma fuj.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Sve kuham

  9. #9
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    voće ****, povrće domaće. fuj zima!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    d.bistra
    Postovi
    69

    Početno

    Citiraj JaMajka prvotno napisa
    Isključivo kuham odn. dam svježe voće :D 8) . O staklenkama ne mislim ništa dobro .
    Potpisujem

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    od prvog dana kuham

  12. #12
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    voće ****, povrće domaće. fuj zima!
    isto. neki put "svježe" jabuke, banane ili kruška ako mi se čine ok. više puta sam skužila da je voće vjerojatno bilo smrznuto pa malo odleđeno pa... .
    tako da kombiniram. žitarice ja kuham

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    I ja sve kuham (OK, šlepamo se često i s kruhom i jogurtom ), iako sam u počecima dohrane posezala koji put za staklenkama, sad ih izuzetno rijetko dajem.

    Ms. ivy, i ja sam kukala zbog zime i manjka sezonskog voća, al sam jabukama, kruškama i bananama iz dućana/tržnice, dodala i kuhane suhe šljive (obožava ih, thnx Apr. ) i kuhane suhe marelice.
    Probaj, vjerujem da će se Andrejčeku dopasti!

    Špinat i mahune jede odmrznute, meso kako-kad.

  14. #14
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    povrce domace, voce svjeze, a kasice ono voce kojeg sada nema (visnja, sljiva, marelica, malina - (kršitelj koda) ili (kršitelj koda), **** mi smrdi)

  15. #15
    HELI

    Početno

    Za sada samo kuhano povrće i sviježe voće

  16. #16
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Kuham, i voće i povrće za dva dnevna obroka... dodajem samo ponekad sok od mrkve (****) ako nemam doma svježe. I sokove od (kršitelj koda)a, ali uglavnom šljivu kada imamo teškoća sa tvrdom stolicom, a inače kao sok dajem onu vodu nakon kuhanja voća- kompot.

    Jedna je moja prijateljica dobro primjetila (njoj digujem dojenje još uvijek...):
    Kakav to mora biti jogurt ili vrhnje u staklenci da traje dvije godine???

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    Kombiniramo, pošto ovo baš i nije neko doba za početak dohrane. Inače sam za doma kuhano i svježe voće/povrće, ali kad se nađu dobre namirnice... Kako ih sad baš i nema draže mi davati staklenku na kojoj je garancija da je bio i koja je prošla stroge kontrole, nego nešto s placa ili iz dućana što je doputovalo od "tko zna kud" i raslo "tko zna gdje". Kad već treba birati izmađu dva "zla", nekak mislim da je staklenka manje...

  18. #18
    mmmil

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Sve kuham
    Kombiniram kuhano i (kršitelj koda)ove kašice (najbolje i najukusnije od drugih kašica). Voli više gotove kašice, a i ja uvijek sumnjam što sam kupila i kako sam napravila. Priznajem i da je veća zajebancija kuhati.A sad me napadnite kakva sam majka.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Ja obožavam kuhati,a budući da u sve umješam i svoje mljeko,moja pikula to obožava ali gdje pronaći zdravo voće i povrće?????

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Ja mrzim da moram kuhati. Ali moja djeca nikad' nisu jeka kasice. Kako bi kasno poceli sa dohranom onda su isli i komadi, a obozajaju i svjeze voce i povrce!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    voćne kašice ne kupujem osim šljive koju bembo obožava. a kašice od povrća nekad kupim: mrkvu npr. i to kad u butizi ne pronađem lijepu mrkvu nego onako smežuranu i polu osušenu. inače mu kuham povrće. sokove mu kupujem, ponekad napravim sok doma ako imam dovoljno lijepog voća i za kašicu i za sok. a kad kupujem kašice i sokove onda su to **** i (kršitelj koda) te ponekad (kršitelj koda).

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    Citiraj mala laia prvotno napisa
    a inače kao sok dajem onu vodu nakon kuhanja voća- kompot. [/b]
    buni me nešto ovdje. je li ti za kašice kuhaš prvo recimo krušku i onda je miksaš? ja uvijek dajem izmiksano svježe voće i sad sam malko zbunjena radim li ja to dobro :?

  23. #23
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    puros, netko radi kašice od svježeg, netko od kuhanog voća. i jedni i drugi imaju svoje za i svoje protiv, i na kraju, kao i u svemu s bebama, sve je stvar tvoje odluke.

  24. #24
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj SUNCE prvotno napisa
    kuhane suhe šljive (obožava ih, thnx Apr. ) i kuhane suhe marelice.
    ja sam bojanu kupila suhe marelice (nesumporene) i sad ne znam koliko se to dugo mora kuhati, ili se samo namače ili šta ? :?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    187

    Početno

    Ako namačeš marelice onda se kraće kuhaju.Ja ih namočim i kuham oko pola sata u malo vode(pazi da ne zagori)takve su jako ukusne.

  26. #26
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    Kupovnu kasicu mozda pojede jednom u dva tjedna i to marelicu, breskvu, sumsko voce, znaci samo vocne. Uvijek nas je zapalo da imamo dohranu u vrijeme kada siromasno s vocem (zima), pa smo davali kasice samo da dijete osijeti da ima i drugih okusa.

  27. #27

    Početno

    Kombinujem...Kupovnu kasicu joj dajem samo od onog voca i povrca sto ga trenutno nema.Ali vise volim ja da skuham(sigurnija sam)!!!

  28. #28
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    isto kombinacija :/

    nije da sam lijena , ali ovo je baš nezgodan dio godine za početak nadohrane

    ničeg skoro nema, a i ono čega ima, to je sve tak puno kojekakvih pesticida, ma fuj.
    I ja tako.
    S tim da i ono kaj kupim su samo par vrsta kašica. Janko jako voli **** voćni duet i one večernje od čokolade, vanilije...
    Povrće isključivo kuham jer su kupovne bljuv,bljuv...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •