Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: redovitost hranjenja

  1. #1
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno redovitost hranjenja

    ne znam u stvari kako nasloviti... zanima me imate li ustaljeni ritam kada dajete dohranu? znam da se uvijek govori da je bebama važan nekakav stalni ritam, ali kod dojenja je bilo tako jednostavno - daš kad hoće, a sada s dohranom... počeli smo nakon prvog spavanja kad bi bio odmoran i raspoložen. onda je on promijenio pa mu je prvo spavanje nekad jako rano, ili doji neposredno prije, pa mislim da neće biti gladan... u zadnje vrijeme pojede manje nego na početku dohrane, sada brzo gubi interes, pa mu poslije opet ponudimo i tako u stvari uopće nemamo neki fiksni ritam. je li važno da se ustalimo?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    mi se nikad nismo ustalili. uvijek je jela kad je trazila, a tako je i danas

  3. #3
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ni mi nemamo ritam, samo neki okvirni u nocnom spavanju. sve ostalo rjesavamo u hodu.

  4. #4
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Mi isto otprilike, doručak po buđenju (uglavnom oko 7:30-8), a onda ima nekakvu marendu-rani ručak i večeru-ili kasni ručak. Sve je to klizno sat-dva gore-dolje tako i mi jedemo. Ako hoće između dobije komad kruške, jabuke ili žličicu-dvije onog što je ostalo od prethodnog obroka.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •