Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Koliko dugo su siti?

  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno Koliko dugo su siti?

    Jednostavno pitanje, a ne znam odgovor. Koliko dugo su vaši maleni siti, ako pojedu jedan normalan obrok (malo jači - npr. meso + prilog, ili jaje s nečim, recimo ručak)?
    Znam da ovisi od djeteta do djeteta, ali ipak me zanima.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    moj mali ruča oko 12 i onda je spavanje do 2 - 3 i oko 4 pojedemo neko voće ili jogurt. Tako da otkad smo na dohrani obroke ima svaka 4 sata.

  3. #3
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Nakon ručka sit je nekih 3-4 sata. Ručak je u 1-pola 2, tek u 5 počne vikati njam-njam. Dobije voće i za dva sata mora opet jesti (tada je i večera).

  4. #4
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    moj mali ruča oko 12 i onda je spavanje do 2 - 3 i oko 4 pojedemo neko voće ili jogurt
    isto tako

  5. #5
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Kod nas je bilo ovako do prije tjedan dana; doručak u 10, 11:30 sisanje,14 ručak, 2 puta sisanje do večere koja je u 19. Nakon toga sisanje i spavanje, sisanje po noći.
    Sada je ručak između 12-13 meso-povrće pa spavanje, sisanje, opet oko 16 papa 3 obrok voćni i večera nakon kupanja oko 19 meso-povrće. Stalno je gladna zato joj dajem tako obroke i sad je mir jer je do prije tjedan dana stalno plakala. Moram napomenuti da između obroka kad ide odspavati i kad sisa nije joj dovoljno pa plače i traži hranu pa tada zaspi tako da nazad uzme siku u usta povuče izaspi al siku drži barem 15-tak minuta. Toliko o sitosti :/ kod nas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •