Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ideje za rođendanski tulum

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno Ideje za rođendanski tulum

    Imamo roćkas uskoro i trebamo receptiće za kanapee, razne salate i sl. Nešto brzopotezno jer ne mogu kuhati za 30-ak ljudi pa ćemo imati švedski stol, grickalice i sl. Dakle, mislila sam na one hladne salate s tunom, šunkom i sl. i na razne maštovite kanapee. I nove ideje, dakako

  2. #2
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    imas na ovom podforumu topic o hladnoj salati sa tjesteninom i topic o punjenim jajima, a kanapee za sekundu mozes napraviti od VIC krekera i cega hoces (ima i topic o pasteti od tune)

    ja obavezno pravim punjena jaja, evo ti i recept:
    kuhana jaja popolovis po duzoj polovici, izvadis zumance, izdrobis ga i dodas kockice sira, krastavaca (kiselih), suhog mesa i sudzuke (ti mozes dodati sunku), majoneze, bibera i soli i umutis da dobijes gnjecavu masu kojom punis one polovice bjelanjaka, ukrasis s malo majoneze, rotkvice ili persuna i voila - super izgleda i nikad ne ostane niti jedan komad

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    ja sam se preporodila od kad sam počela raditi namaze. na coolinarki ima super recepata za namaze. nama su favoriti šampinjoni i tuna. uz to stavim prepečence za mazanje i rješili smo se brige za slani dio tuluma.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Mi obavezno ubacimo i hrenovke u tijestu. Najjedonstavnije ti kupit gotovo tijesto i one mini hrenovčice, i još ih prerezat po pola jer se dosta napuhnu, gotovo za 15 minuta, a super fino.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Samo da izvijestim. bili je super. napravila sam jednu hladnu salatu, onu jednostavnu, klasičnu s majonezom i vrhnjem jer mislim da je ta svima najbolja pa nisam htjela riskirati, kanapee, salatu od tune koja je bila supeeeer (hvala Vedrana ) i punjena jaja + torte + kolači.
    Thanks svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •