Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Vinkovci - prodojeći pedijatar?

  1. #1
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno Vinkovci - prodojeći pedijatar?

    ima li u Vinkovcima kakav pedijatar koji podupire dojenje i ne smatra da beba triba mjesečno dobijati najmanje 1kg?

    tnx

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Naravno da ima :?

  3. #3
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    može podatke na pp

    ma bebe anije dobila 500g u 2 tjedna pa njezin pedijatar trži prelazak na adaptirano, ja sam joj rekla da mjenja pedijatra , pa bih voljela imati i nekog za navesti , kao prodoječeg

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    87

    Početno

    ...imaš pedijatra štanfela..ali je privatnik...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Moje iskustvo sa VK pedijatrima i dojenjem je da nije sve do pedijatra... :/

  6. #6
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    pa ja sam bas bila kod Stanfela...i on mi je rekao da mi je dijete neishranjeno, te da mu dam nekih 5 bocica na dan, a prije toga ga mogu dojit nekih 10 minuta. kao "pa ne trebate se vi odreci dojenja".
    osim toga je posumnjao u moj termin poroda - njemu se cini da je dijete rodeno prerano i da izracunati termin sigurna ne valja!? :shock:
    i tako jos par sitnica. ostavio mi je dosta negativan dojam - tj. pustio je nas da se osjetimo kao losi roditelji... ...osim toga moj maleni je "trebao dobit" vec barem pola kile.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    87

    Početno

    ...baš mi je žao...ja sam bila kod njega jednom na preporuku šogorice,i učinio mi se ok...doduše,nisam s njim ni pričala o dojenju jer je moja preveć bucmasta pa nije bilo zamjerke,ali šogorica mi je govorila kako je nju dobro oprao zbog nedojenja...to je bila njena odluka(odnosno,bila je uvjerena da nema mlijeka i da mala gladuje) i ona je stalno tražila od njega preporuke za adaptirano,a on joj je govorio da doji...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    87

    Početno

    ...sad kad se prisjetim našeg posjeta štanfelu moram priznat da ni meni nije bio baš simpatičan jer samo šutio,al sam bila uvjerena da zagovara dojenje...sorry na lošoj preporuci

  9. #9
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    ma, nije on meni rekao da ne dojim, ali nije mi ni pomogao s tim sto je rekao da bebu pod hitno nadohranjujem - i na tome je stalo....
    ali moram reci: nije bas neki simpatican...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Plaćaš. Biraš.
    Ili ne plaćaš. I uživaš.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    ma, nije on meni rekao da ne dojim, ali nije mi ni pomogao s tim sto je rekao da bebu pod hitno nadohranjujem - i na tome je stalo....
    Ovo je prije 6 godina savjetovao i mojoj kumi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •