Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 130

Tema: Da li je i Vama ikada beba pala?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Kad je prvi put pao kad je ko u crtiću trčao po prostoriji s pločicama na podu i stao na autića koji se otkotrljao prema naprijed, a on bubnuo glavom na pod pred mojim očima, tako da se sve zatreslo, shvatila sam da su svi padovi prije toga bili bezveze
    Doduše, MM kaže da je bilo još gore kad je u igraonici pao s pola metra visine na tjeme :shock:

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    jao meni majko moja, hvata me panika kad samo pomislim sto nas sve ceka i kakvih padova bude... kukulele!!! :shock:

  3. #53
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    prvi puta zveknula s kreveta s 5 mjeseci. od tada pala još 3 puta... meni je ipak najgore bilo kad je puta puknula glavom u štok; spremile smo se za šetnju.ona upakirana u marami na leđima. taman prolazimo kroz vrata a ona se energično nakosi i odalami u štok s čelom. užas.

  4. #54
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    naravno da je pala. i to kad sam se okrenila na točno 5 sekundi.
    ležala na našem krevetu, imala 3 miseca i ja bila uvjerena kako je još toliko mala da se ne može niti pomaknit. kad tamo - ona se guz-puz-mic i pljus sa kreveta na glavu.
    i svo zlo bilo u tome. pritrnila jesam, ali eto bilo pa prošlo.
    neka joj to bude najgori i najveći pad u životu.
    ali smo se uvjerili kako nije i neće bit jer nam je sa nekih godinu dana doslovno priletila krevet i sletila opet na glavu na parket. ni dan danas nam nije jasno kako je ona to izvela. čak je ni mm nije uspio uhvatit kojom brzinom je letila zrakom.

  5. #55
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    Nedavno sam citala ovaj topic i bila sretna i zadovoljna kako moj Jan sa gotovo 11 mjeseci jos nije zavrsio na podu.
    Nije proslo ni par dana... Bio je nemiran cijelu noc, pa sam ga uzela podojiti u nas krevet. I tako on zadovoljno cuca, a ja zaspem. Nakon nekog vremena cula sam najtupiji udarac na svijetu (kojeg jos uvijek sujem u glavi) i nakon 2 sekunde vrisak. Jan se otkotrljao na pod. Krv mi se sledila, pa sam u sekundi bila pored njega i podigla ga. Na srecu nije mu bilo nista, osim sto se prestrasio, pa sam ga umirila cicom, i vratila u njegov krevetic.
    Ah

  6. #56
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Kako smo dugo bile hospitalizirane, u bolnici mi usadili strah od padanja beba pričavši iz dana u dan svakakve grozote kako su djeca padala pa i vežu... imala noćne more pa svuda nastavljala ublaživače pada, zlu ne trebalo.

    Hvala Bogu. Bilo je ovako. Spava s nama i prije i poslje, nekih tjedan dana imali smo trening, kao uspjet ćemo ju naučiti spavati u kinderbetu Uglavnom, ustajala sam tisuću puta i bila toliko iscrpljena nastojanjem da ostanem budna da sam zaspala, a curki mi iskliznula iz ruku, bila je 7 mjeseci. Na podu su bili jastuci koji su bili višak noću. Ne znam jesu li te večeri bili tamo namjerno ili slučajno, ali sva sam se naježila razmišljajući što bi bilo kad bi...
    Od tog trenutka pa do kad poželi, ima pristup bračnom krevetu, To je ipak najprirodnije. Tada sam shvatila da ne treba slušati druge, svatko zna što je za njega najbolje...

  7. #57
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ne samo da je pao (s oko 6 mjeseci), nego mu je i krv išla iz usta a ja nisam odmah mogla pogoditi otkud :shock: . Na kraju se pokazalo da je pukla ona mala opnica između gornjih zuba i usnice. Pedijatar kaže da to nije ništa strašno i da se često događa. Uglavnom, užasan šok, ali zaraslo je valjda isti dan.
    Odonda je pao još dvaput.... Bez posljedica.

  8. #58
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Nika mi je prvi put pala sa mjesec dana. Krenula sam ju spustiti u košaru i nekako mi je počela kliziti iz ruke. Ko u crtiću, ja hvatam bebu, jedna noga mi zapinje za nogu od stola, druga klizi po parketu, ona sve više izmiče s mojih ruku i tres i ona i ja na drugi kraj sobe. Bilo mi je grozno, zgrabila sam ju na ruke i počela plakati, tresla sam se ko prut, a ona je prvo vrištala nekih pola minute a onda se počela smješkati u stilu ne boj se mamice nije mi ništa.
    Drugi put je bilo sa 6mj, na krevetu, zagradili smo ju posteljinom i privukli njen krevetić, ja sam u drugu sobu skoknula nešto obaviti a ona se izvrtila, odgurala krevetić i između njega i našeg kreveta pala.
    Fala bogu, nije joj ništa bilo osim što se jako prepala.

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    104

    Početno

    2x prvi put sa 3 mjeseca bili kod mog brata na spavanju i posto je krevet bio mali stavim viktoriu u kolica,u neko doba noci cujem tras onako u mraku pipam a ono djete na podu,fala bogu nista nije bilo,drugi puta prije par dana spavamo ujutro u bracnom krevetu nas dvje i opet onaj zvuk tras i plac,trgnem se a ona lezi na solarijumu koji je sklopljen pored kreveta sreca bila slozena debela deka na njega,inace se mogla lupit od ostar dio!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    uf... ...čitam vas i baš mi je žao malih mišića...
    Moj, srećom, još nije pao i tako se bojim toga...a znam da će i to siguro jednom doći...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    Oboje vise puta...

    Moram priznati da mi je cudno kada netko napise da mu klinci nikada nisu pali....

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Nizozemska
    Postovi
    43

    Početno

    Pao je s naseg kreveta jednom, imao je oko 11 mj.
    Slucajno sam i ja zaspala a on se probudio i pao. Malo je zaplakao jer se uplasio...nije mu bilo nista, nakon 5 min. se smijao i sve zaboravio.
    Meni je bilo grozno!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Maari prvotno napisa
    Moj, srećom, još nije pao i tako se bojim toga...a znam da će i to siguro jednom doći...
    Ne nužno. 8)
    Moj hahar nikad nije pao - voljela bih zasluge za to pripisati sebi, ali prava je istina da je bio prilično fizički inertno dijete i nije pokazivao neku pretjeranu želju za akrobatskim pothvatima.
    Sad već duže vrijeme zna sići s kauča, tako da je opasan period što se tiče padova prošao. Sad počinje nova sezona, padovi vezani uz hodanje, trčanje...To sumnjam da ćemo uspjeti izbjeći.

  14. #64
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Sad počinje nova sezona, padovi vezani uz hodanje, trčanje...To sumnjam da ćemo uspjeti izbjeći.
    Luna, to dijete mora proći. Pa kako će se naučiti dignuti ako ne padne!

  15. #65
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Pao je jednom. Mi kombiniramo spavanje zajedno i u krevetiću no kako se počeo okretati u snu tako je samo bubnio sa našeg kreveta i odgurnio krevetić koji je doslovno bio zalijepljen za naš krevet. Dakle pao je između našeg kreveta i svog krevetića, zaplakao, a ja sam se ko ofurena trgla iz sna. Više nema spavanja u takvoj kombinaciji :/

  16. #66
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Pala mi je jednom,sa prematalice.Imala je 4 mjeseca,a ja sam se okrenula da uzmeme pelenu iz ormara(zašto to nisam prije pripremila )
    Igrala se sa nožicama,zamahivala i doslovno od siline zamaha napravila kolut naprijed i bum,na pod.Meni na očigled
    Strašno sam se prepala jer je mala tako vrištavo plakala ko nikad prije.
    Odjurili smo na hitnu,slikali joj glavicu,sve je ispalo ok,ni potres mozga nije(hvala Bogu)zaradila.
    Još je nekoliko dana poslije vrištavo plakala,umjesto normalnog plača.
    Zatim je i to prošlo.Samo ja znam kako sam se jadno osjećala tada.

  17. #67
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    joj, vi sve spominjete krevet... a ja sam sad u petak imala prekrasan početak dana:
    dođem na posao i zovu me od doma (moja mama kod kuće čuva mog Mislava- 16 mj)- nemoj se uplašiti, ali on se skotrljao niz stepenice...
    na vrhu se nagnuo da nešto "kaže" maci, izgubio ravnotežu i loptao se dolje do podesta (cca 8 stepenica). srećom, sve je obloženo tepisonom, glava tvrda, kosti mekane i samo se ogrebao na jednoj strani lica.
    čak nije puno ni plakao, ali mi je zato poslije sve demonstrirao
    baka je naravno bila na rubu nervnog sloma i još je smirujem, a ja da i ne pričam.
    i kak da sad mirno spavam dok ne navrši tridesetu?
    a ne znam kako ga spriječiti- stalno se njegdje vere, pentra i ničega se ne boji, a sve hoće "sam". a kaj su već neke spomenule- dovoljan je trenutak i nema koristi ni kad si blizu. jednostavno ga ne možeš u tom trenutku uloviti. :?

  18. #68
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    Citiraj jadranka605 prvotno napisa
    alarm nije zakazao već sam samo čula tres (najgori zvuk na svitu)...
    Ajme ne smijem se ni sjetiti onog zvuka tupog udarca u pod...i sad se ježim...
    da,i meni je taj zvuk ostao i dandanas u glavi.noge su mi se odsjekle i mislila sam-samo da ga čujem kako plače

  19. #69

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    meni je danas s kreveta u noći dropnula... cura poletjela
    ALI imali smo ispod pregršt deka, pokrivača i jastuka...

    tako da joj je ja mislim čak bilo i zanimljivo u snovima...
    nije se ni probudila, samo sam je uzela i natrag u krevet...

    čudi me da me to probudilo...

    uglavnom, na stranu estetika, uvijek, ali uvijek s lijeve i desne strane kreveta je sve osigurano i mekano... za svaki slučaj...

    e pa dobro nam došlo...
    ovu noć bi inače bili horori...

  20. #70
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Bila je već jednom ovakva tema. Janko je pao s kreveta jednom kad je imao 5 mjeseci i još kasnije kad je već bio malo stariji, spavao je, vrtio se, izmaknuo jastuk koji ga je trebao "čuvati" i opal je u snu, ja sam spavala kraj njega .
    Ali sve je prošlo ok.

  21. #71
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Da. Pala je 2 puta s kreveta u igri. Ja sam se rasplakala prvi puta zajedno s curkom.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    nekoliko puta kad je bio manji na moj uzas i ja sam plakala vise nego on........bilo mi je strasno i jako sam se bojala,no sve se zavrsilo ok

  23. #73
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Još se tresem.

    Danas na kupanju nam se to desilo!
    MM i K su se igrali na ležaljci u vrtu na način da je MM sjedio raširenih nogu i polegao K između. Tako su se škakljali, pričali , a ja ih s ljubavlju gledala. i otišla po kavu. vratila sam se sa kavom, MM pružila šalicu, a on je , da bi ju prihvatio i odložio sa svoje strane, spustio stopalo sa ležaljke na pod i u tom djeliću sekunde K se išao okreniti na trbuh, prebacio noge i skotrljao se sa ležaljke na zemlju!

    Mene je najviše zaprepastila moja reakcija. Inače sam kukavica i u napetim situacijama uvijek pobjegnem i počnem skrikati, ali da ću tako reagirati i kad mi dijete padne na pod nisam ni sanjala!!! nadam se da je moja reakcija podsvijesno povezana sa tim što sam u tom dijeliću sekunde uočila da je MM bliže K i da će ga on dignuti, nadam se jer me to sad cijeli dan izjeda. U trenutku kad je pao, ja sam otrčala na drugu stranu skričući i gurnula glavu u pod!

    K se najeo zemlje, ima malu šljivicu na glavi, raskrvario je gornju usnu i ogrebao rame i koljeno.

    Nakon prvotnog šoka stavila sam ga na sisu i smirio se. Nismo išli na hitnu jer se normalno ponaša. smije se, okreće, jede nogice i priča.
    da ima potres mozga bi li se normalno ponašao? :shock:

  24. #74
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    da ima potres mozga povratio bi. (ako se ne varam). samo ga pripazi nocas. sve ce biti okej

  25. #75
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    M.a.r.t.a. nadam se da je mali miš skroz zaboravio svoju odiseju.

    a što se tiče padanja, kad je otvoren ovaj topic nismo imali takvih iskustva.
    sad mogu odgovoriti na postavljeno pitanje - da, čak tri put!
    od čega dvaput u snu s kreveta jer je mali zvrk i još uvijek nemam pojma kak je uspel u snu proći sve one barikade koje smo mu postavili...

  26. #76
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Mi smo danas postavljali barikade(nakon 2 pada) u spavaćoj sobi jer kinderbeta nemamo(a ne bi ni stao).
    Jakov zadnjih nekoliko dana krene u akciju(kao nastavak dnevne) dok još ni ne otvori oči, znači na ruke, noge hop i juriš na kraj kreveta. Po danu na tom kraju stane a nakon buđenja nastavi i dalje.
    Uglavnom, spavaća soba nema baš estetski štih.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Mi se držimo one "jednom k'o nijednom". Tako da je zveknuo više puta .

  28. #78
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Danas je super. Osima šta me jutros neugodno iznenadio obilnijom pelenom nego inače. Morala sam i posteljinu mjenjati
    Vjerojatno mu je tijekom noći sve to sjelo u njegovoj maloj glavici pa je skužio kako je gore mogao proći

  29. #79
    Te-te

    Početno

    jao meni je T s osam mjeseci zveknula s kreveta
    spavala je ko top na sredini kreveta, uz rub su bili veliki jastuci a ja sam se maknula od nje na minutu i čula tup najgori zvuk na svijetu!
    drito na parket
    niš joj nije bilo ali sam se dobrano grizla mjesecima poslije

  30. #80
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Evo ja ću prijaviti treće padanje. Neki dan ujutro, ja sam zaspala kraj nje na velikom krevetu a ona se nekako provukla ispod mojih nogu i pala na parket. Znam samo da sam kroz sam čula taj odvratni tup a probudio me plač Imala je malu šljivu na čelu, ali bilo pa prošlo, bogu hvala. Ali ja se grizem što je to već 3 put u 9mj. i naročito što sam uspjela zaspat dok je ona bila budna

  31. #81
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Dobro je ovako malo pročitati i tuđe dogodovštine i utješiti se da ipak nisam najsmotanija mama na svijetu. Moj ljubljeni sin je nekoliko puta imao susret s podom. Uglavnom je bilo s kreveta i onako nekako da se malo lupi i ne plače puno. ALI danas mi je ujutro pred očima s kauča (niskog) odletio ravno na nos. Bilo je malo sukrvice iz nosića i ja gledam kakva je šteta, kad ono zubić koji još nije ni izašao u punom sjaju već malo okrhnut
    I prije je izgledao ko mali razbijač jer je buckast i ima skroz kratki friz, a sad ovako krnjav
    Nemam što drugo reći nego da ih čuva netko puno VEĆI i PAMETNIJI i SPRETNIJI od mene i ja sam Mu zahvalna!

  32. #82

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    Nama je malena pala s 5 mjeseci dok je bila u 40 cm prostora između muža i mene. On se nešto zagledao u televiziju, ja sam bacala nešto u smeće, i fulala sam koš, i kako sam se istegnula da to podignem...tup. On je mislio da sam ju ja pazila, ja sam mislila da ju je on pazio, i u toj nanosekundi, ona je pala. Sva sreća, pala je na guzu, pa je muž uspio postaviti ruku pod glavom prije nego što je udarila u pod, ali jadna maza se tako prestrašila da je plakala pola sata, i čak ni cika ju nije mogla smiriti...kada se toga sjetim, osjećam se kao nemajka, i onda se sjetim da sam ja mami pala niz stepenica dok sam bila u hodalici - naravno u to vrijeme su hodalice još bile u trendu, i nije bilo ogradica za stepenice - i odmah mi je lakše...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Koliko vidim, svi su to prošli (neki i više puta)... pa se samo pitam kad i nas to čeka?!?

  34. #84
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Moj junior nije više beba, ima dvije godine, ali noćas smo imali šok. :shock:

    Osjetim ja negdje oko 2-3 u noći da se netko penje preko mene. Dok sam se ja okrenula i otvorila oči, čula sam da govori "Sad ćemo..." i vidla da leti glavom dolje! Uspjela sam ga uhvatiti za ruku, pa tako ublažila pad. Nije bilo jako "tup", ali se uhvatio za glavu, malo zakmečao i brzo se smirio. Stavila sam ga pored sebe i nakon malo meškoljenja brzo je zaspao. Pretpostavljam da je htio reći "Sad ćemo spavati na podu." ali nije uspio završiti rečenicu. U zadnje vrijeme želi stalno spavati na podu

  35. #85
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    moj u zadnje vrijeme non stop pada. kak je krenuo sam se kretati, a ja nemrem pazit cijelo vrijeme na njega jer sam sama, a uz to se on zna popeti i na krevet i di hoces i to mu je suuuper fora.. pljusne svako malo. nekad jace, nekad slabije.. a kaj mogu.

  36. #86
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Padali smo već mnogo puta u dvije godine npr. jučer u vrijeme dnevnog spavanja mišica je iz krevetića odlučila izaći naglavačke. Dugo je jecala, cika smirila stvar i zaspala, a meni, nemajci, tek nakon dva sata sinulo da je nisam trebala pustiti da zaspe ( sve je u redu, nije bilo povraćanja, čak ni masnice). Jednom je kao beba pala između bračnog kreveta i zida. Prostor je bio toliko uzak da sam cijeli krevet morala pomaknuti da je izvadim!
    Puse svim malim padačima!

  37. #87

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Naš je pao s kreveta, koji nije baš visok i to jer je krevetu ispala jedna nogica (ni dan danas ne mogu skužiti kako joj je to uspjelo). Bebač se otkotrljao i pao. Kada je prohodao, naravno da je često padao i to većinom na nos. Ne znam kako je to uspjevao jer mu je nosić oduvijek izrazito malecki.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Mali mi je danas pao sa kreveta! Sva sam u panici i ne znam da li da idem na hitnu. JAko je plakao, ali kad se smirio papao je i igrao se. Ne vidim nikakve masnice ni bilo sta sto bi upucivalo na ozljedu. Ima 4 mjeseca. Srecom krevet je nizak, ali me brine pozozaj u kojem sam ga nasla jer je na krevetu bio ogradjen jastucima i lezao na ledjima vodoravno, a na podu sam ga nasla okomito i na trbuhu :shock: Luda sam...

  39. #89
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    da
    opali su mi i jedan i drugi s razlicitih mjesta vise puta

  40. #90

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Da idem na hitnu?

  41. #91
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    Sara je nekoliko puta pala, hvala Bogu svaki put je dobro prošlo i svaki put sam se više ja uplašila i naplakala nego ona.
    Kad su tako mali dovoljna je sekunda!

  42. #92
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    I moji su padali s kreveta. Sven je pao kad je imao 8 mjeseci, plakao je, i ja s njim, ali hvala Bogu nije mu ništa ozbiljno bilo. Umirila sam ga cicom. A kad smo Sari kupili krevet prvih mjesec dana padala je svaku većer. Čak smo išli i na hitnu jer je cijelo jutro povraćala i rekla da ju boli glava. Išli smo na snimanje i slikanje glave i sve je bilo super. Mislim da je to sve normalno kad su tako mali, kako kažu, dovoljan je trenutak nepažnje.

  43. #93
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj sanja77 prvotno napisa
    Da idem na hitnu?
    Pričekaj i prati ga tokom dana. Ako je veseli i ne povraća, mislim da nije potrebno ići na hitnu. Tak su nama rekli. Kak se bebica sad ponaša?

  44. #94
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    O da, i više od jednom. Kao i kod masu ostalih, koliko čitam.
    Također sam bila u-v-j-e-r-e-n-a- da nema šanse da nam se to desi koliko pazimo ali pala je i meni i MM i mojoj mami. Osjećaj je užasan, krivnja preogromna. Ma, koma...
    No, ma sreću, nikakda nikakvih posljedica i totalno mi je lakše kada sam čula koliko često se to i drugima desilo. Sada i sama upozoravam frendice sa manjom djecom, koja još nisu počela da migoljenjem da bi se to moglo desiti i koliko god se one meni čudile, ma, svaka me obavjestila da me se sjetila onog trenutka kada joj je beba završila ma podu.
    Za mame koje su u velikoj brizi, ja bi išla na hitnu, da se umirim i uvjerim da je sve ok ako bi imala ikakvih sumnji. Bolje da dođete a ispadne da je sve ok, nego da se lupate po glavi jer niste išli, a ispalo je da ste trebali. Premda, jako rijetko imaju kakve posljedice...
    svim malim padačima i njihovim roditeljima!

  45. #95
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    I moja je nedavno pala sa kauča. Nije htjela spavati ( zubići ) i ja se snjom premjestila u dnevni da tata može odspavati u miru jer stalno traži vode, mlijeka, kenjka... nakon nekog vremena zaspala je i ja otišla po deku da se pokrijemo i vračam se i čujem tup, kad ona na podu, diže se sama, stavim je na kauč ismiri se i nastavi spavati do jutra.
    Jedan užasan pad smo imali ovo ljeto: uglavnom ona samo u peleni trči po kući, ja nešto spremam i u kupatilu mi je bio na jednom dijelu malo mokre pločice, nosim robu na balon i vičem joj da ne ide u kupatilo. I naravno , ona pravo u lokvicu i trči van iz kupatila i na pragu, tres od pločice. Našla sam je potrbuške na pločicama Umrla sam od straha, plakala je tako jako, nakon nekog vremena sam je smirla i vidila da joj kapak natiče. Cijelu sam je ispipala, ništa je nije bolilo, a kapak je do jutra bio kao novi Tu noć nisam spavala, a još sam i bila sama s njom, bez auta i svašta mi je prolazilo kroz glavu Užas, koji strah.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    442

    Početno

    sa 10 mjeseci, sa kauča glavom na stolić, pa na pod. MM ju je uhvatio malo prije nego je dotakla pod. U sekundi. Odmah na slikanje, sve ok, ali ipak i na dežurnu otorinu. Sve prošlo ok. Sa godinu i dva mjeseca s kreveta na pod u snu. Probudio me tresak, a bila sam sigurna da mi se to ne može dogoditi. Oba puta me nestalo od straha.

  47. #97
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Mak je pao sa 4 mjeseca s kreveta u Alenovu kantu za povračanje

  48. #98
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    T. je pao iz krevetića s nekih 10 mjeseci i to tako da sam ja mislila da je vrat slomio, a njemu ništa.

    J. je pao milijardu puta dok je prohodavao, pa je pokušavao sići sa kreveta ili se popeti na njega i nikad mu ništa nije bilo, samo tu i tamo čvrga na čelu

  49. #99
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Mak je pao sa 4 mjeseca s kreveta u Alenovu kantu za povračanje
    rikavam

  50. #100
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    moja strasma trauma je kad mi je ispalo dijete od 2 mjeseca iz sala, na aerodromu, na linoleumski pod (ispod linoleuma je naravno beton)

    toliko mi je to koma dogadjaj da ga je tesko prepricavati...
    nije bilonikakvih vecih posljediva vidljivih, malo krvarenje i malo napuknuta glava ali bez prignjecenja, ali je bilo strasno vidjeti njegovu promjenu raspolozenja, kad vidis da dijete nije kao sto je bilo...
    to je bilo prije 11 godina na bozic, ali jos uvijek mi je muka toga sjetit se...

    moram priznati da ostaja djeca su padala pomalo, ali nista toliko drasticno..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •