Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Kako sa dečicom koja su juče izgubila mamu?-(

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Vishnja,

  2. #52
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Sad sam prvi put procitala temu , bas sam tuzna, jadna deca bez majke, mja je umrla kad sam imala 23 i istim intezitetom mi nedostaje.
    Nek pociva u miru, a njenoj deci i muzu neka Bog da puno snage i sve najbolje
    I tebi isto , pravi si drug

  3. #53
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Vishnja.... moje saučešće...

    Ja ću ti kopirati sa druge teme koja se radila o rastavi roditelja. Majka je potražila pomoć psihologa za sebe i dijete, jer se nije znala postaviti prema djetetu s obzirom na tugu djetetovu, pa i njenu: Jučer sam bila kod psihologa. To je bilo jako dobro iskustvo jer sam se poslije osjećala prilično olakšano iako smo tek zagrebli po problemu, idem ponovo za tjedan dana.
    Ugl. što se tiče male, rekla je da nije dobro potpuno se pretvarati da sam OK i ne pokazivati tugu, nego s njom podijeliti taj osjećaj. Ne u smislu da se ja njoj jadam, nego da joj velim da mi je teško zbog tog i tog, i pitam ju usput kak se ona osjeća u vezi istog. Pošto je iz nje teško izvući o čemu razmišlja kad je tak tužna, veli da je najbolje ponudit joj se za razgovor, a ak odbije reći "ok, kužim da ti se sad ne priča o tome, al ako poželiš razgovarati, tu sam" i biti joj na raspolaganju.

    Također je bitno prihvatiti njene osjećaje i ne ju uvjeravati u stilu "ma sve je OK, nije to tako strašno" jer bi se ona tad mogla osjećati da s njom nekaj ne štima pošto se osjeća loše, a ja bi joj tvrdila da je sve OK. To sam nekako znala i prije, tak da joj nikad to nisam ni govorila, ali mi je bilo dobro čuti to od psihologice.
    Mislim da će ti ovo gore pomoći, jer se i odnosi na vaš slučaj, a neki savjeti mi se jako sviđaju koje su forumašice već dale.
    Baš mi je jako žao zbog vašeg gubitka...
    Maslackice, mozes li mi linkovati temu odakle si citirala, volela bih da procitam

  4. #54
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj ivananeda prvotno napisa
    Maslackice, mozes li mi linkovati temu odakle si citirala, volela bih da procitam
    Tema

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Vishnja, drži se!

  6. #56
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Hvala puno

  7. #57
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Moja sućut....

  8. #58
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Vishnja


  9. #59
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Dobro ste to izveli na kraju, najbolje sto ste mogli - osobito mi se svidjelo ovo 'a djeca su doma' Bit ce oni ok, imaju vas, srecom...

  10. #60
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    vishnja, tek sad vidim
    moje saucesce

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •