Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Pretjerivanje u sigurnosti?

  1. #51
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj ella prvotno napisa Vidi poruku
    moja logika je bila da ako ja doma zastitim uticnice neko drugi nece nego ju trebam naucit da se to ne dira i na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu
    Moja logika je malo drugačija. Doma smo (barem ja) puno opušteniji nego što bih bila u tuđoj kući, tako da je kod kuće puno više trenutaka kada dijete nije pod nadzorom (svake sekunde). A znamo da djetetu treba sekunda da napravi bilo što. Stoga su naše utičnice zaštićene (imaju unutra ono prozirno), i dijete se oduvijek učilo da se to ne smije dirati. Sama činjenica da su zaštićene ne znači da bih odobravala djetetu da se igra s odvijačem i utičnicom if you know what I mean , al opet ak bi mu palo tako nešto na pamet dok sam ja recimo na WC-u, nije bilo šanse da se ozbiljno ozlijedi zbog te pogreške.

  2. #52
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    ima nesto i u tome sto si rekla ali ja imam svega dvije otkrivene utivnice do kojih ona moze doci pa je sam nadzor bi puno jednostavniji a i obicno je bilo nesto ukljuceno kao npr blazeni usisavac (kojeg se by the way boji)a i bila je mali priljepak i uvijek pod nogama ni na wc nisam mogla bez nje

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •