Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: S koliko godina na pravi, veliki koncert?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno S koliko godina na pravi, veliki koncert?

    Moje dijete (7 g.) je izrazilo želju da bi na koncert Lady Ga Ga ...
    Gdje je saznala za koncert i od koga nemam pojma... Uglavnom jučer je došla, da ona želi ići - i točka

    Naravno, meni je ona premalena za takvu vrstu koncerta - zbog gužve, glasnoće, neprimjerenosti sadržaja koncerta ...
    No, s druge strane, ako baš želi ići, na neka mjesta u gornjim redovima Arene bih možda mogla i pristati ...

    Znam da nema pravila, ali s koliko godina bi bilo primjereno da djeca idu na takav veliki koncert?
    (Prošlo ljeto ispred nas na U2 je bila obitelj s dva dečka od cca 10 godina i prostajali su i pjevali uz svog oca - očito velikog ljubitelja - cijeli koncert...)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 28.04.2010. at 17:01

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ne znam odgovor na tvoje pitanje. Ali na Bajaginom koncertu, zimus, bas blizu nas bili su roditelji sa dvoje dece, devojcica mozda 6-7, a decak 8-9.
    Klinci su se ludo zabavljali, a i roditelji! U nekom trenutku su ipak otisli, malo pre kraja koncerta.
    Mislim da je izvedivo, mozete probati.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    Moj sin (7,5) je bio sa svojim tatom i troje bratića/sestrični teeneagera na koncertu Rammsteina ove godine.
    Preživjeli svi (malo bilo vruće ).

  4. #4
    sandra14 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    S.Obrez
    Postovi
    173

    Početno

    Bila sa starijom kad je imala 6godina na Severininom koncertu u Domu sportova jer je ona to tada jako željela, od tada redovito idemo na koncerte koje ona želi....baš bile u četvrtak nas dvije na Gibonniju. Vezano uz taj zadnji koncert, prvi put joj pozlilo jer je astmatičar, a nisu dozvolili paljenje klime jer im ona kao remeti zvuk...skoro mi se ugušila...

  5. #5
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    L. je bila na onom koncertu Hladnog piva, kad je to bilo 2008? znaci sa sedam
    na lady gagu isto zeli ic, a zeli i mladja (5 god). ak cu skucat lovu za karte - idemo sve tri.
    guzva nije nis strasno, priceka se par minuta da vecina izadje i gotovo. glasno nam je i doma, a neprimjerenost sadrzaja ja ne vidim (govorim, naravno, o nekakvom svom shvacanju neprimjerenosti)

  6. #6
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    hm, kad je fakat bilo HP na jarunu?
    sad sam samu sebe zbunila godinom dogadjanja i njenim godinama
    uglavnom - kad god da je bilo - ona je bila, a rodjena je 2002.

  7. #7
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja bi vodila svoje da sam malo bolja mater. Ali ja želim u koncertima uživati i prepustiti se, bez čuvanja djece i gledanja oće mi se di izgubiti, oće ih tko pogaziti itd.

  8. #8
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    a cuj, nemrem ni ja rec da bi ih vodila na, kajjaznam, cohena
    za lady gagu me boli dzon pa zato
    Posljednje uređivanje od Ines : 28.04.2010. at 20:48

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja se uvijek sjetim kako je ona mala stradala na konceru riblje čorbe, davnih 80 -tih.....

    ne znam ,prerano mi je to u svakom smislu, no ja sam ti konzerva pa me slobodno preskoči

  10. #10
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Baš prvi koncert je bio s nekih 2 godine, Gibonni, ali to je bio koncert za malo ljudi, onak intimna atmosfera, M je bila zvijezda večeri na tatinim ramenima, čak joj je Gibo i pjevao.
    S 5 godina opet Gibonni, prvi red, ali na otvorenom.
    I evo sa 7, u petak bila s nama na Gibonniju, pjevala i plesala dok nije pala od umora (a i vrućine).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •