Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 71 od 71

Tema: homoseksualnost

  1. #51
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Molim moderatora ovog foruma neka zbog kršenja pravila ponašanja, koja su dostupna svim korisnicima "Rodinog" foruma, te su ih se dužni držati, obriše postove korisnika white_musk na ovom topicu.

    Na forumu je, naime, izričito zabranjeno:

    2. Korištenja vulgarnih izraza (psovke, prostote i sl.) te se zabranjuje vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma, kao i bilo koje religijske/etničke/seksualne ili slične grupe ili pojedinca, te poticanje mržnje i zlostavljanja.
    white_musk će sigurno naći mjesto (širok je i otvoren virtualni svijet) gdje će svoja zanimljiva uvjerenja moći iznijeti bez zadrške, no na Rodinom forumu će se, ukoliko želi u njemu i dalje sudjelovati, zbog vrlo nedvosmisleno postavljenih pravila, od takvih ispada morati suzdržati.

  2. #52

    Početno

    Citiraj Lilly prvotno napisa
    jel' ja to imam imidz?
    Ma ne, nego zivis u Amsterdamu.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Nije mi jasno o kakvom se poticanju mrznje radi....Ona mrzi i nije nigdje rekla da svi trebamo mrziti. Na kraju...upitani smo za stav.

    ivarica editirala post

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Da se javio nekakav homosekusalac na Forumu, pa da ga je WM napala, razumjela bih ovakvu reakciju Gosta 1(.(naravno bez pogrdne recenice)

    WM je rekla SVOJ stav, koji nije stav Udruge Roda, nego njen licni, kao sto smo svi ostali izrekli svoje stavove na temu Homoseksualnost.
    Nazalost, i Gost 1 je izrekla svoj stav, ali na neku drugu temu u koju ne zelim ulazit

    I nekad mi zbog ovakivih komentrara na Forumu (hvala Bogu pa su rijetki) dodje da se prebacim na Forumu Hortikulture, jer bih barem znala kakvi su trendovi u proizvodnji cvijeca

    ivarica editirala post

  5. #55
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ovaj forum nije mjesto niti za poticanje niti za izrazavanje mrznje.
    znam da je nepopularno, ali zakljucat cu privremeno topik i nakon brisanja nekih postova ga ponovo otvoriti

  6. #56
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Citiraj white_musk prvotno napisa
    mržnja prema tome je moja, moja lična...mrzim , jer tako osjećam...S ti što moram reći da sam ja homomrzac iz ubjeđenja , ne po mentalitetu, odgoju(pogotov ne po odgoju) i sličnom...
    Bravo, W-M, to je stav!
    :D

    kak ti se to manifestira, mislim ta mržnja, kako ju prepoznaš u/na sebi:

    Dobiš osip?
    Ti dođe želja kojeg preobratit, ono učinit dobro djelo, pa svima dobro...?
    Zbrišeš na drugu stranu ulice (da se ne zaraziš)?

    Daj, pričaj malo, ovaj topic postaje dooooooosadan


    čemu ovo :?

    ma dajte ljudi,ccccc

    definitivno napuštam ovu temu.







    ivarica editirala post

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Draga juju,

    Naša draga mala balkanska državica očigledno još nije spremna na ovakve teme, a meni se čini da neće biti još sljedećih 50 godina, obzirom da se homoseksualci još uvijek spominju u kontekstu s ubojicama, nasilnicima, kriminalcima isl, i to još od strane "pametnije" ženske populacije koja kao namjerava svoju djecu odgajati u uvjerenju kako je uredu biti drukčiji.......
    Žalosno
    A razlog iz kojeg sam se javila na ovaj topic je taj što sam i sama jedno vrijeme bila uvjerena da sam homo.
    Da, dvije godine sam bila zaljubljena u curu.......A velik broj mojih prijatelja i prijateljica je homo ili bi...
    Možete pomisliti što god hoćete, ali čisto sumnjam da će me sada netko uistinu mrziti....

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja sam jasno napisala svoje mišljenje,al me nitko ne zarezuje

    mamasita

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Bravo za Mamasitu :D

  10. #60
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    ak mi se moja ilonica jednog dana odluči izjasnit da preferira cure (a nadam se da će imat dovoljno povjerenja u mene da mi to i prizna ukoliko to bude slučaj), ja ću ju samo fino potapšat po glavici i reč - super.
    bez obzira na spolnu orijentaciju, samo se nadam da će voljeti i biti voljena, biti zadovoljna. bila u pitanju cura ili dečko.... totalno nebitno. sve dok je ona sretna
    a osim toga, bilo bi jaaaaaaakoooo licemjerno od mene da pošizim na nju zbog tako nečega...
    osobno poznam jako jako puno LGBT ekipe i ne vidim po čemu se oni uopće razlikuju od "normalnih".

  11. #61
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    U Iranu ne mrze homoseksualce, nego ih jednostavno objese, i to javno i gotova priča.
    Kao ona dva dječaka, da dječaka od 17 godina.
    To se dogodilo prije dva mjeseca, dva dječaka javno su obješena samo zato što su priznali svoju homoseksualnu vezu. Prije dva mjeseca!!!

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Da strašno je to što se dogodilo u Iranu..........ali tamo će sin ubiti majku ili sestru ako je uhvati u preljubu.Malo smo valjda iznad toga.Mislim da to nema nikakve veze sa vjerom ili državom.Isto se događa i homoseksualcima u Zagrebu kad ih presretnu obrijane glave.

  13. #63
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Naravno.
    Zašto je moj prijatelj pokušao suicid rezanjem vena na rukama?
    Sigurno zbog silnog razumijevanja okoline...

  14. #64
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    U Iranu ne mrze homoseksualce, nego ih jednostavno objese, i to javno i gotova priča.
    Kao ona dva dječaka, da dječaka od 17 godina.
    To se dogodilo prije dva mjeseca, dva dječaka javno su obješena samo zato što su priznali svoju homoseksualnu vezu. Prije dva mjeseca!!!
    a šta je sa dozvolom za širenje ove mržnje?jel ona dozvoljena :?

    nije cinizam, samo sam zbunjena

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    Za Dille :D

  16. #66
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    homoseksualci još uvijek spominju u kontekstu s ubojicama, nasilnicima, kriminalcima isl, i to još od strane "pametnije" ženske populacije koja kao namjerava svoju djecu odgajati u uvjerenju kako je uredu biti drukčiji.......
    e sad se stvarno osjećam prozvana i ne mogu vjerovati što je iz mog pitanja izašlo.

    pa mislila sam da je svima jasno da ne stavljam homoseksualce u isti koš s kriminalcima :shock:
    jednostavno nisam vidjela smisao u otvaranju novog topika s mojim pitanjem, odnosno, s mojom primjedbom...

    uglavnom, ovdje ima dosta ljudi koji me poznaju, i njima je valjda jasno što sam htjela reći, a za ostale, što mogu...

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    U Iranu ne mrze homoseksualce, nego ih jednostavno objese, i to javno i gotova priča.
    Kao ona dva dječaka, da dječaka od 17 godina.
    To se dogodilo prije dva mjeseca, dva dječaka javno su obješena samo zato što su priznali svoju homoseksualnu vezu. Prije dva mjeseca!!!
    a šta je sa dozvolom za širenje ove mržnje?jel ona dozvoljena :?

    nije cinizam, samo sam zbunjena
    Sori, ali gdje je ovdje mrznja? Je li napisano nesto pogrdno o Irancima ili njihovoj vjeri? Iznesena je cinjenica koja se nedavno dogodila, s usklicnicima koji predstavljaju sokiranost tim cinom.

    Sto je u tome lose?

    Ne smije nas sokirati vjesanje maloljetne djece? Trebamo biti ravnodusni? Ne komentirati?

    Da je Gost! napisala da mrzi Irance i da je iranofob, to bi bilo iskazivanje mrznje, jednako onom koje se pojavljivalo na ovom topicu.

    Razlika je valjda vidljiva.

    Ne moras naravno odgovoriti ako neces, ali ja sad moram pitati: je li i tebi ovo vjesanje sokantno?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Mislim da je doslo do nesporazuma jer su neke recenice izbrisane, a neke ostavljene
    Ivka, stvarno si trebala sve brisat, ovako forumasice koje su se naknadno ukljucile imaju potpuno krivo shavatnje pojedinih postova.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    i jos mi nije jasno zbog cega je skoro cijeli post od Ninet izbrisan?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ajde dosta više na ovu temu

    svatko ima svoje stavove i točka

  21. #71
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    i jos mi nije jasno zbog cega je skoro cijeli post od Ninet izbrisan?
    jer se odnosio na dio posta gost1 koji je izbrisan.

    zakljucavam

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •