Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: Obitelj nam je "malo" glasna

  1. #51
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    a ja otvorila temu misleci da se radi o obitelji a ne samo djeci...trebali bi preimenovat temu u -djeca su mi malo glasna...
    skulirana, šta ti, pobogu, znači ova rečenica?

  2. #52
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    kako sto znaci,sad me hvatas doslovno a vidi se na sto mislim citajuci sve postove...
    naravno da su djeca obitelj/dio nje ali ja sam mislila na CIJELU obitelj (dakle,mama,tata,nonici,ono ekipa glasnih),dakle gdje su i odrasli prije dolaska djece bili sami po sebi bucni!
    vidis da 90% pise o tome da su im djeca glasna a ne i oni!

  3. #53
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa na koliko tema naslovi su promašeni, posebno kad rasprava ode u sasvim desetom smjeru, da se i zaboravi koji je bio prvi post. Ovdje se tema ipak donekle prati.

  4. #54
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    i mi smo užasno glasni... sveki je jedan dan rekla da nek zatvorimo prozor jer se ljudi na cesti okreću..
    najmanja je najglasnija, kad ta vikne prozori pucaju, ona ne zna plakati, nego vrišti...
    a ove dvije starije se stalno natežu i vrište jedna na drugu, pa ja i mm izgubimo živce pa i mi vičemo
    joj, u životi nisam mislila da mogu proizvesti ovakav glas kakvim se ponekad izderem na njih

  5. #55
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    kako sto znaci,sad me hvatas doslovno a vidi se na sto mislim citajuci sve postove...
    naravno da su djeca obitelj/dio nje ali ja sam mislila na CIJELU obitelj (dakle,mama,tata,nonici,ono ekipa glasnih),dakle gdje su i odrasli prije dolaska djece bili sami po sebi bucni!
    vidis da 90% pise o tome da su im djeca glasna a ne i oni!
    Ma ne hvatam te, nego mi stvarno nije bilo jasno, ali sad kužim. Ti vjerojatno friško imaš novu obitelj, pa ti je prva asocijacija na obitelj ona iz koje si potekla. Ja kad kažem "moja obitelj", mislim na djecu i muža, a očito je i prvi post, a i ostali, u tom smislu, pa sam baš stiltala.

  6. #56
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Imam jedno dijete tako da ne znam da li ovaj savijet moze pomoci u tvome slucaju, ali, kada je god moja kcer glasna ili se dere, ja pocnem pricati jaaaaako tiho. I onda joj jos tise kazem da ju ne razumijem sto prica kad je glasna i da bih bas voljela cuti sto mi zeli reci. Odmah se stisa i uvijek upali.

  7. #57
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne hvatam te, nego mi stvarno nije bilo jasno, ali sad kužim. Ti vjerojatno friško imaš novu obitelj, pa ti je prva asocijacija na obitelj ona iz koje si potekla. Ja kad kažem "moja obitelj", mislim na djecu i muža, a očito je i prvi post, a i ostali, u tom smislu, pa sam baš stiltala.
    jep frisko imam svoju novu ali ja sam došla u bučnu kuću - svekar je jaaako glasna osoba, MM ne zaostaje a ni jabuka nije pala daleko od stabla....

    Yummy, to redovito prakticiram na muzu kad raspali u autu muziku - onda ja namjerno pocnem saptat pa ga prisilim da sam stisa da bi mogli razgovarat...
    vidis,mogla bi provat i u drugim situacijama!

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i kod muža to pali?

  9. #59
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pali kad hoće razgovarat!

  10. #60
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Yummy to pali kad imas jedno, ne bas kad ih je troje
    Brojniji su

  11. #61
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    najmanja je najglasnija, kad ta vikne prozori pucaju, ona ne zna plakati, nego vrišti...
    a ove dvije starije se stalno natežu i vrište jedna na drugu, pa ja i mm izgubimo živce pa i mi vičemo
    joj, u životi nisam mislila da mogu proizvesti ovakav glas kakvim se ponekad izderem na njih
    Ovo mogu potpisati...
    Lutam po temama, pa sam naisla na ovu moju.
    Nije nista bolja situacija, od kada je i Lady pocela pricati, jos je gore.
    Svatko u svom filmu, svatko sa svojim temama, djeca se cesto nesto natezu, svadjaju....
    Oni sa malo vise staza, moze jedno pitanje, smiri li se to ikada?

  12. #62
    Mariachi2906 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    136

    Početno

    Pa, kod nas je to kako kad nekad jako bučno, nekad tiho. Stvari su se prilično primirile otkad sam zabranila unos coca cole u kuću i ne dajem previše slatkiša. Moja Miss no.4 zvana Tornadetta je od previše šećera ko duracelov zeko na baterije, optrči cijelu kuću po 300 puta, bez prestanaka i uzimanja zraka....
    Kod mene je pravilo: kakva sam JA takva su mi taj dan djeca!
    Znači
    -ako je mama živčana, oni će divljat i pravit nered na kvadrat. i onda ni meni neće ništa ić i - katastrofa!
    -ako je mama smirena, i djeca će bit, ali tu naravno treba još tisuću puta dnevno reći "ššššššššššš"

    naučila sam nekako da me njihovo divljanje previše ne izbacije iz takta, bitno da se ne ozlijede. postoji dio dana i mjesto gdje se divlja i dio dana kad smo doma, mali braco i seka spavaju i mora se čut muha i hodat na prstima! moguće je! bez drogica u lizalicama kazne su nam uglavnom zabrana tv-a ili neke igrice na kompu. i toooo kad kažem, ko bubice su

  13. #63
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I najmanja je sve glasnija
    I sad smo sluzbeno svi glasni

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •