Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Kako dalje u bracnoj krizi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno Kako dalje u bracnoj krizi

    Dragi moji.....
    Neznam od kud da pocmem.... Ajmo ukratko da sazmen svoj zivot pa mozda shvatite! Odrasla Sam u strogoj obitelji gdje Se postovao otac I mati! Skolovala Se, diplomirala u roku, udala Se po planu iz ljubavi (iako je Tata branio jer nije "moj rang") zaposlila se saman ali kao pomorac! Otisla na brod dok mi je muz bio decko-bila Sam I na brodu dok Sam u braku bila sve dok Nisam ostala trudna! Kupila sam mu auto, sebi takodjer, sredila Stan luksuzno, kucu, sve! Donjela doma brdo novaca dok je momak/decko uzivao vise manje! Znaci ni kredita nemamo a skoro sve materijalno sredili! Problemi nastaju kad je skuzio da sam tu i da nemoze vise zivit kao momak!
    On je izlazio (dok Sam bila trudna) nije puno mario za trudnocu I mene. Mislila sam kad beba dodje da ce bit bolje ali jos je gore!
    I dalje izlazi-nasla Sam mu neke poruke par puta pa smo Se na smrt posvadjali! Opet Sam imala nadu jer ga volim! Neki Dan u svadji je rekao da Sam musko-cilo vrime govori da Sam musko u kuci I dok god Budem musko on nece stat u kuci! Komunikacija je stala!
    Negovori vise s menom! Necujemo se, nepisemo poruke nista! Svadja opet oko te "prijateljice" onda me je cak I udrio ispred bebe! A ja kao musko sam uzvratila! Onda sam dobila posteno!!!! Sad smo kao 2 cimera bez Komunikacije!
    I sta sad..............????????? Kako daje?

  2. #2
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Izbaci siledziju i nastavi normalan zivot. Ili trpi batine zbog "ljubavi". Da je rijec o covjeku koji frustraciju moze prevazici bez nasilja, mozda bi se i imala za sta boriti, ovako - sumnjam.

  3. #3
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    over and out
    nakon udarca

  4. #4
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Koliko vidim ti si samostalna zena sa dobrim primanjima...i netreba ti takav netko kome si sve priustila a onda on ovako...istjeraj ga i bok...

  5. #5
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Nema ti tu pomoci. Nezreo je, neodgovoran i nasilan. Da se htio promijeniti, odavno bi to vec napravio. Sad jos hoce optuziti tebe za cijelu situaciju!?!

    A ako mu smeta sta si ti sve stvorila, lijepo neka iznajmi garsonjeru od svoje place i lijepo zivite tamo u slozi. Pa neka se onda pravi faca.

    Plus, ovo ti nije bracna kriza. Brak vi nikad ocito niste ni imali, ako je suditi po tvome opisu.

  6. #6
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    A ti se dobro posavjetuj s odvjetnikom. Dokumentiraj sve sto ti napravi i sto nades kao dokaz nevjere.

  7. #7
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    over and out
    nakon udarca
    X

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Da iskreno sve sama!!!! Imala Sam super karijeru i nezalim sto Sam prekinula radi djeteta!
    Svi novci su ulozeni u njegovu kucu! Tako da neznam kako dalje sa malim djetetom

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    over and out
    nakon udarca
    potpis!!!

  10. #10
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Kako ovakve zene mene nazivciraju. On tebe lupi i ima "prijateljicu" i ti ides nekog pitati sto da radis. Jao. Evo ja ti kazem uzmi tavu s debelim dnom ako treba idi kupi novu i pomazi ga s njom po obrazima.
    I to ti nije bracna kriza dobro ti meda kaze.

  11. #11
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Deadbysunrise prvotno napisa Vidi poruku
    Negovori vise s menom! Necujemo se, nepisemo poruke nista! Svadja opet oko te "prijateljice" onda me je cak I udrio ispred bebe! A ja kao musko sam uzvratila! Onda sam dobila posteno!!!! Sad smo kao 2 cimera bez Komunikacije!
    I sta sad..............?????????
    I ti pitaš: "šta sad"!!
    Uvijek sam za pokušavanje spašavanja braka, ali ako je stvarno ovako kako si napisala, nema tu ništa za spašavanje. Kažeš da si dobila pošteno!!!??? Ja ovo jedva napišem, a kamoli da zamislim.
    Da li si zvala policiju?

    Kakvi cimeri? Ne možete biti cimeri u ovakvim okolnostima. Ti to moraš hitno srediti. Pokušaj razgovarati, ako smatraš da možeš, ali ne sama. Pozovi nekoga tko ti je blizak, najbolje roditelje. Neka ti drže stranu.

    Umjesto da bude sretan da ima ženu koja rješava financijske probleme, on ti ovako vraća. Nadam se da će ti uskoro biti bolje u životu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Suma

    Čim žena u takvoj situaciji sebi uopšte postavlja pitanje šta raditi, znači da stavlja muža -ili samu instituciju braka (u njenom slučaju, fiktivnog)- na prvo mesto, pre sebe, i što je vrlo tužno, pre bebe.
    Tu bi najpre pomogla višegodišnja psihoterapija, i neko da joj dva puta dnevno ponavlja da postoje ljudi kojima nije ok međusobno mlaćenje.
    U međuvremenu, potpisujem medu.
    Iako se uvek u ovakvim temama nadam da se kreator samo divno zabavlja sa javnim mnjenjem, nažalost, nedavno sam silom prilika slušala u autobusu vrlo sličnu priču iz prve ruke, i krajnje sam se naživcirala....

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Kako to misliš da si sve uložila u njegovu kuću?
    Ko te jedanput udapri,opet će,ne traži gdje si pogrješila,jer nisi nigdje. Sad si sigurno mislíš kako će ti roditelje reći: ljepo smo ti rekli,nije on za tebe. Pa te sramota priznat sebi i njima da su bili u pravu.
    Uzmi odvjetnika i dzbogom nasilni bezobrazniče

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Inače je posebno teško nasilje okarakterizirano upravo ono pred djecom.
    Dužna si svom djetetu omogućit mirno djetinjstvo.

  15. #15
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Uh! Naježila sam se dok sam čitala ;(
    Bježi glavom bez obzira!
    Kakvo spašavanje?! Čega?!
    Udario te ženo, i to pred djetetom!
    I još ima ljubavnicu, nema su to što spasit ;(

    Žao mi je što to prolaziš, sigurno neće biti lako izaći iz takve veze, vjerujem da će on pokušat sve da te što više povrijedi, ali pokušaj bit što smirenija i zaštiti sebe i dijete što više. Kuća nije njegova ako ste je stekli u braku nego vaša zajednička, pobrini se da ti ostane ono što ti pripada i čuvaj sebe i dijete. Sretno!

  16. #16
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Pa mozda je kuca njegova. Ili njegovih roditelja. I to je jako sad zeznuto i komplicirano za izvuc svoju polovicu od ulozenog. Zato je tip vjerojatno i toliko komotan. Sto se njega tice, on bi mogo tako dovijeka zivjet, ko u hotelu. Za brak ocito nije tako da njemu svejedno.
    Posljednje uređivanje od meda : 19.12.2015. at 19:39

  17. #17
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    over and out
    nakon udarca
    potpisujem

  18. #18
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Pa i ja se ponekad zapitam nisu li ovakvi postovi neko sociološko istraživanje u pozadini, jer mije teško povjerovati da se netko pita što dalje nakon tučnjave.

    Ako se pitaš što dalje, pitaj se što ti je na prvom mjestu - ovisnost o mužu nasilniku i strah da gubitkom muža ne bi bilo još gore - jer to se žrtve nasilja obično pitaju i strah ih je da odlaskom od nasilnika ne dođu na još gore grane, jer im je samoća neprihvatljiva, jer bolje ne znaju pa trpe to što trpe - ili dobrobit djeteta? Svatko tko ima dijete trebao bi znati da je debelo odgovoran za taj mladi život i ono što će od njega postati pa tako i ti kao njegova majka imaš odgovornost u formiranju svoga djeteta. Kada već otac ne osjeća odgovornost, onda je ti probudi u sebi i makni se, jer ožiljke koje ostavi disfunkcionalna obitelj ne može zaliječiti više dragi Bog.

    Oprosti na grubom tonu.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Da slazem se.... Svjesna sam svega nazalost! Ali on me je uvjerio da Sam kriva za sve probleme pa Sam krivila sebe! Iako smatram da je krivica 50:50!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Uf..... Da! Sve znam

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Da vecina bi bila sretna da ima skoro cijeli zivot rijesen bez kredita Ali ovo bas nevidim ni ja smisao!!!!!!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Placem placem placem rijetko tko da ce me vidit nasmijanu ali imas pravo.....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •