Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: gdje u šibeniku kupiti ili naručiti kvalitetna kolica

  1. #1
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno gdje u šibeniku kupiti ili naručiti kvalitetna kolica

    s obzirom da mi trebaju kolica za dupliće koja su najkvalitetnija i gdje ih naručiti?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    ja sam nedavno obilazila ducane s kolicima - ne znam ti reci di naruciti za blizance, ali ti mogu okvirno reci ko sta drzi pa mozda da ih nazoves... u baby centru u Njivicama imaju pegperego, neonato, cam,pierre cardin, u Tintilinicu na Vidicima imas inglesinu, chicco, pegperego, u Jolly centru imas quinny, neonato i jos nekih...., u turbo limacha graco i hauck cini mi se. Malo obrati pozornost na cijene, ima razlike medju istim modelima, mozda ne bi bilo lose otici do St ili Zd (pretpostavljam da su kolica za blizance malo veca investicija)!

  3. #3
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    a bilo bi to lipo kad nebi morala strogo mirovati.hvala ti na savjetu.jesi se ti odlučila za koja kolica?ja ti preporučam peg perego...ja sam ih imala i savršena su i to PEG PEREGO VENEZIA.PREDOBRA SU.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    pa dugo sam se mislila, meni su zapela pp pramette i to zelene boje + as, izasla bi me 4100kn, i sad zadnji put kad sam bila rezervirala neonato dakar sport+as sve skupa 2500-sama sebe sam iznenadila(+pp zelena se prodala), ali da ti iskreno recem nisam jos na cistu koja cu.....

  5. #5
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    neznam kakva su neonato,ali nije ni to malo šoldi.moja pegperego su bila oko 3000kn.kod kolica obavezno pazi da se ručka može pokretati u oba smjera(naprijed i nazad).jer u slučaju velikog vjetra lako je okrenuti djete da gleda prema tebi ili od tebe,razumiš?moja se frendica zeznula i sad sam joj ja posudila moja kolica.

  6. #6
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    i eto izgleda da mi nema do peg perega

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •