Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Jane Formula Trio Rebel - cvili prednji kotac

  1. #1
    mirna99 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    67

    Početno Jane Formula Trio Rebel - cvili prednji kotac

    Imam jedno pitanjce za mame koje ih vec imaju i navelike koriste - trokolicu od Jane.
    Naime, mi smo ih isto kupili, sastavili i vec od samog pocetka nam je prednji kotac cvilio. Zvali ADAX, rekli da napumpamo gumu i upotrijebimo WD40, a ono opet cvili. Odnijeli kostur kolica, jer je bilo pod garancijom, na popravak u ADAX. Vratili kolica i rekli da smo nesto krivo sastavili i da sada ne cvili. Naravno, nije cvililo par puta, onda dosla jaca zima pa s malom nismo isli tako cesto van, i sada kada smo se "odvazili" opet cvili kotac - nekad da, nekad ne, ovisno. Malo cvili, pa se spustim niz nogostup i onda stane, pa opet nakon par minuta pocne. Jedna cura koja isto ima ta kolica je imala isti problem. Zanima me da li je i kod vas slicna situacija, odnosno da li je netko imao s tim problema. Sada ih opet nosimo njima na popravak, ali se bojim da spasa nema jer je ocito problem u disku (mozda greska na svim Jane Trio kolicima?!).
    I jos smo u paketu dobili prekratki prekrivac za kosaru. Bas nas zadesila dva problema odjednom. Kao da nam nije bilo dovoljno sto nas cuje cijelo naselje kad ih vozimo.

    Fala na pomoci.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Evo mene muči isti problem,a li s drugim kolicima. Imamo Cam 3u1 kolica, kotači su plastični, nakon par mjeseci uporabe luđački cvile ili škripe, tko bi ga znao. Mene to isto živcira i čuje nas se na kilometre. Da li netko zna da li se plastični kotači mogu podmazati, tj. ima li smisla i s čime, ako da? Kolica imaju 4 dupla kotača i svi cvile. :shock:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •