Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kolica za blizance

  1. #1
    Jolly avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    93

    Početno Kolica za blizance

    Žene drage, trebam pomoć!!

    Trebam kolica za blizance, ali htjela bih ona gdje sjede jedan do drugoga, ali opet ne dvoja obična spojena. Živimo na četvrtom katu bez lifta, i trebam neka lakša i uža kolica da barem mogu sama izaći kroz vrata ulaza na zgradi.

    Našli smo da sada Hartanova rabljena, u odličnom stanju, ali ne stanu nam u gepek (a nemamo baš mali auto).

    Onda sam našla od Peg perega Aria Twin, ali nemaju 0 položaj, već za djecu od 5-6 mj.

    sada vas ja molim, kakvih još kolica te vrste ima za kupit kod nas i gdje se mogu kupiti u Zagrebu (ne bi bila na odmet ni cijena ako znate), jer nismo iz Zg, pa da MM ne luta.

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    jesi vidjela ovaj topic?

  3. #3
    Jolly avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    93

    Početno

    pregledala sam, ali mi nije puno pomogao.

    Graco duorider se navodno više ne proizvodi.

    Gdje bi u Zg mogla naći Maclaren twin triumph ili Hoco Twin Spacer (bilo u Kiki ali više nema).???

    da nabavim iz inozemstva nemam nikog da mi donese, a i moram mirovati, tako da ni po Zg ne mogu tuvat.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    146

    Početno

    Ja imam mclarenice i to je meni bio bacen novac nisu bas zahvalna ali ja imam ova za jedno niska su prevec.Graco obavezno potrazi duorider se proizvodi samo ga nema za hrv. vidi da li ima negdi tamo rider isto graco ili combi .Imam frendice sa dvojcekima jako zadovolje sa gracom .Sretno u potrazi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •