Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: PegPerrego GT 3 trokolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb- Dubrava, Špansko
    Postovi
    188

    Početno PegPerrego GT 3 trokolica

    Ima li tko iskustva s ovim kolicima?
    Htjela bi neka fino voziva po šljunku i šumskim puteljcima, a da imaju što manju kilažu.
    Imaju li skroz horizontalni položaj ili treba košara za novorođenče?
    Još u obzir dolaze i Mutsy transporter, ima li ih tko?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    mi smo gledali ta kolica,nakraju kupili skate,gt3 ti imaju posebnu kosaru,ono je samo sportski dio,ogromna su,tak da ako imate manji auto,tesko cete ih staviti unutra i prilicno su teska,i nama su zapela za oko,ali ne kraju odustali od njih,a kak se ponasaju u voznji,nek neko odgovori ko ih ima

  3. #3
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Evo mog iskustva:

    prednosti:
    - "sportski" dio je ogroman i sirok, ima skroz ravan lezci polozaj - nama vec mjesecima sluzi kao dnevni krevetic, narocito kad smo vani u setnji
    - imala sam i kosaru (zimska beba) ali za ljeto mozda i nije nuzna
    - po strmim i neravnim terenima ide dobro i uzbrdo i nizbrdo (rucna kocnica)
    - dobra su i za rolanje 8)
    - imaju OGROMNU kosaru za stvari u koju stane jaaako puno
    - blokada kocnice je na gornjoj (rucnoj) kocnici sto je bolje od onih koja imaju noznu blokadu kocnice, i moze se aktivirati/deaktivirati jednom rukom
    - dosta lako se sklapaju/rasklapaju (ali normalno ne s jednom rukom)
    - dobro idu po stepenicama (dignem prednji kotac u zrak i vucem/guram na zadnj dva) - jako zgodno, narocito s obzirom na tezinu i da nemam lift u zgradi
    - s kolicima se dobije kisna navlaka i torbica (mala) za na kolica (nutra stane najnuznije za bebu za kratki izlazak) - veca torba se posebno narucuje
    - dobro su upravljiva jednom rukom (dok drugom nosim bebu koja, normalno, ne zeli biti u kolicima vec se zeli nositi...)

    mane:
    - jedan kotac nikad nije dobro zakocen (znam jos jedna kolica s istim problemom) - vec su jednom bila na popravku, a morat cu ih jos jednom nositi - srecom, bez obzira na to kolica se dobro blokiraju i mogu se ostaviti na kosom terenu
    - ona kupola je ogromna, ali opet nedovoljna kad je sunce u kontra smjeru - tada kolica moram vuci za sobom, a to se mora raditi dosta oprezno jer tada mogu jako krivudati i postoji opasnost od prevrtanja
    - sklopljena su ogromna i teska - nadam se da imas veeeeliki auto + slijedi bildanje zbog stavljanja/vadjenja u gepek
    - kad ih ljuljam (da uspavam bebu) cvile/skriputaju i to vec mjesecima (ali u voznji ne)

    Ja sam zadovoljna kupovinom, ali samo zato sto mi tezina/velicina nije problem.

  4. #4
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    I jos jedna mana - ne mogu se okrenuti u polozaj prema tebi. Znaci, beba uvijek gleda od tebe. Kad je moja bila mala bila je u kosari, pa mi to nije bio veliki problem, a kasnije se navikla da me ne vidi. Ali ako koristis samo sportski dio i za jako malu bebu, onda te beba nece moci vidjeti. Ne znam da li je to bas dobro...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •