Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: sling i sunce

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno sling i sunce

    Kako rješavate boravak na suncu u slingu po ovim vrućinama? L već ima 6 mjeseci i teoretski se može mazati kremom za sunčanje ali sam svejedno skeptična prema trackanju.
    Ako joj obučem duge nogavice i duge rukave, uskuhat će siroto dijete. I da, pazimo se sunca, od 9, pola 10 do 16,17 smo obavezno u zatvorenom prostoru. Možemo li tad ogolit nogice i ruke ili moramo ili mazat' il' oblačit? :/

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam k. (prosle godine na moru, imala je 3 mjeseca) pokrivala noge sa onim dijelom slinga koji visi, a na glavi je imala sesiric. isle smo okolo cijeli dan, nisam pazila na vrijeme, jedino sam se trudila da ne bude predugo izlozena suncu.

  3. #3
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Ako je baš sunčano, ja mišku obućem kao heklane, lagane hlačice od konca. Tako su lagane da se ni ne osjete da ih ima, a na glavu šiltericu koja ima nastavak za vrat. I kapica mi je toliko isprana jer je rabljena da je tako mekana. Ako ne onda neku kao maramu pamučnu svežem preko glave. Zavisi kuda idemo. LUDA sam od trgovina koje praše klimu na 18, a vani preko30. Uhladovini i kad je sunce u zalasku šetamo razgoličeni.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    To i mene jako muči,glava mu tako klone ima 2 mj.,da mu sunce prži po licu.Šta da radim,inače sam nekada i stavljala pelenu da mu pridržava glavicu,ali tada je STRAVIČNO VRUĆE. Ima li koja ideju kako da se dijete ne skuha po ovim vrućinama u slingu?? Meni su inače nogice vani i rukice,a ničim nisam namazala,idem izričito van tek iza 17 sati i rano ujutro. Kako vi na to kažete?

  5. #5
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    mi jučer bili u šetnji u bodyu bez rukava, a na glavici bijela marama pamučna. Ili možeš kapicu koja ima nastavak za vrat.

  6. #6
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    a cuj, skuha se, vruce je. to se ne moze izbjeci. glavno da nije na direktnom suncu, a vruce ce nam uvijek biti.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    a cuj, skuha se, vruce je. to se ne moze izbjeci. glavno da nije na direktnom suncu, a vruce ce nam uvijek biti.
    U kojem periodu može biti na izravnom suncu? Jel samo 5 minuta poslije izslaka i 5 prije zalaska sunca ili se to da još malo rastegnuti?

    Ok, šešir je uvijek na glavi a vrat nam je još kratak pa je pokriven ali ruke i noge su problematične. Jadni miceki... neki dan sam ju probala staviti u kolica u nadi da se dijete predomislilo ali nema šanse.... ili sling ili ništa :uzdah:

  8. #8
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    s obzirom da se ne przi, ja sam ju znala nositi u sva doba dana, i u podne i u 2-3-4... stalno. ako je pokrivena, nece joj nista biti od tih par sekundi sto joj sunce udara na jedno mjesto. jedino ne bi bas sjela negdje pa da joj je neki dio tijela na udaru, ali to ionako nitko ne radi. tako da sto se mene tice, ogranicenja za setnju u slingu nema.

  9. #9
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ja sam k. (prosle godine na moru, imala je 3 mjeseca) pokrivala noge sa onim dijelom slinga koji visi, a na glavi je imala sesiric. isle smo okolo cijeli dan, nisam pazila na vrijeme, jedino sam se trudila da ne bude predugo izlozena suncu.
    x i i se nosili tako do prije tjedan dana, no sada mi je počela vrištati u slingu, jako joj je vruće, čak i ako je samo u bodiću.

    tako da se nosamo na rukama

  10. #10
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    ja sam mu oblačila dugačke hlače i košulju dugih rukava - bijele, lanene, vrlo tanke, a naglavu bijelu kapicu sa zaštitom za vrat

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •