Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Spavanje u slingu

  1. #1
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno Spavanje u slingu

    Nisam nasla ovo na pretrazniku, pa da pitam... Moja mala cesto zaspi u slingu dok se nosimo u T2T polozaju. Ja je uvijek nosim tako da su joj obje ruke vani, inace se buni. E sad, tad kad zapi onda joj glava nekako cudno klone na stranu, i moram je cijelo vrijeme pridrzavati rukom, ili je spustiti u kolica (ako ih imam sa sobom - a cesto ih nemam).

    Sto vi tada radite? Da li mijenjate polozaj u onaj kolijevke, navlacite vanjski rub slinga da joj ucvrsti glavu, ili isto pridrzavate rukom glavu?

    I koliko je po vama OK da spava tako, a da nije predugo? Ima 6 mjeseci.

    Meni je jednostavno nekako koma kako joj klimata glava, narocito kad se trzne u snu i onda joj glava odleti unazad ako je ne pridrzavam cijelo vrijeme...

  2. #2
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Možda da je zarotiraš na bok? Ili da joj kad zaspi navučeš sling da joj pridržava glavicu?
    Moj se, kad je na boku, jednostavno nasloni na moje rame i spava.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Tuzla, BiH
    Postovi
    53

    Početno

    a da joj uvuces rukice i ramena u sling kad zaspi? ja svoju N uvijek tako nosim, nekako mi djeluje nestabilno ako su joj rukice vani, pogotovo kad se razmase njima (5,5 mj)

  4. #4
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ako joj rukice ne bi navukla u sling, pa onda i sling tako da drzi glavu - ja bi rukom drzala glavu, nema druge.

  5. #5
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Moj se od tri tj naučio da spava u t2t kad šetamo. Sad si stavi tako lijepo rukicu pod glavu, a pomaže i što se nasloni na siku.

  6. #6
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    OK, znaci da probam navuci preko ruku i glave kad zaspi. Moram samo paziti da ostane dovoljno tkanine za to dok je stavljam, da ne moram izvlaciti ispod guze.

    Ma u zadnjih mjesec dana ne zeli vise zaspati na cici, pa se ovako uspavljujemo, tak da imam malu fobiju da je ne probudim jednom kad zaspe

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •