Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: neće više u maramu - šmrc!

  1. #1
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno neće više u maramu - šmrc!

    kao što sam u naslovu napisala, otkad je prosjedio samostalno, vozi se u kolicima ko pravi, a nije im htio ni blizu prije. vrlo je živahan, da ne kažem dijete sa visokim zahtjevima, pa imam osjećaj da ga marama ili mei tai samo sputava u njegovom zadovoljavanju znatiželje (niti ima vidni pregled tako dobar, niti može mahati nogicama tako slobodno kao u kolicima, a ponekad se zna izvući iz remenčića i ustati na noge kad mu dosadi vožnja). u nosiljci se jako izvija, naginje, naglo okreće lijevo-desno, dosta mu je nošenja 5 minuta.
    tako da se mi više ne nosimo, šmrc, šmrc, šmrc
    s druge strane mi je to i olakšavajuća okolnost jer ipak ima 9 kg, a ja 50.
    moram priznati da kako se počeo tako s zadovoljno voziti u kolicima nismo ga duži period ni stavljali u nosiljke, upravo iz tog olakšavajućeg razloga, jer smo se MM i ja bojali da neće htijeti ponovo u kolica ako se može nositi, sad mi je žao ...
    zapravo, imam blagi osjećaj da kad prohoda više neće ni u kolica...

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    možda bi se mali harambaša želio nositi na boku kad mu kolica više ne budu novost. kad prohoda, možda će se htjeti odmoriti u slingu. i harambašama katkad treba predah uz mamu.

  3. #3
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    ha, nosim ga po kući na boku u mei tai-u, kad mu se nosi, dok ja moram npr. kuhati ručak, ali kad on nema mira, sad bi dolje pa opet gore, pa mi stalno hoće uzimati "alat" iz ruke....
    baš ću probati ići u šetnju na boku...da vidim koliko će izdržati...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •