Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 121

Tema: Što bi mi najvše odgovaralo?

  1. #51
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    odustajem od daljnjeg informiranja...sve ima i prednosti i mane,izgubit ću se skroz...
    ja sam definitivno odlučila sleepy wrap, mimo foruma 2 prijateljice su je toplo preporučile za sve, a i "čokolada" kaže da joj je praktična na onoj tvojoj drugoj temi. sad mi je jedina briga biranje boje

    ne znam jel ok da ne ispadne reklamiranje, ali pogledaj na netu jedan web shop ima trenutno sniženje sleepy wrapa,ako se odlučiš za kupnju nove.

  2. #52
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    našla sam neke sw na netu, najpovoljnije dosad. Čekam njihov odgovor vezan za boju pa ako imaju to što ja oću, uzet ću je.


    Cubana, sling je još uvijek opcija, imam te na umu

  3. #53
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    naručila sam sleepy wrap. Javim vam dojmove kad je dobijem

  4. #54
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Imam maramu, kupila sam i MT, ali su mi slabo upotrebljivi kad beba zaspi na meni, a ja bi htjela skuhati ručak ili izvadit veš iz mašine... da li se sling može omotati oko već uspavane bebe, jer ako ju odložim, nakon 30 sekundi se već budi.
    Ne znam kako ti zaspi... ako zaspi dok nosis na ramenu teoretski mozes ubaciti lagano u sling u T2T polozaj i zategnuti a da se ne probudi - ali nisam nikad probala.
    Meni je sling bio zgodan jer mozes bebu koja je zaspala u slingu spustiti u krevet jos umotanu u sling a da se ne probudi - dok je to s maramom neizvedivo (ili je bar to meni sa sw maramom bio totalni sf - pa ako bi i zaspo u njoj morala sam ili izdrzati ili probuditi bebu dok je vadim).

    Inace, ja sam probala hvaljeni sw i nije nam bas sjeo - jednostavno je preprevruce u tome po stanu, mali bi se obicno uznervozio a ja preznojila, pa ga vadila nakon par minuta... Sad cekam da jos mrvicu bolje drzi glavu pa cemo probati sa slingom od starije.

  5. #55
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj Ivanna prvotno napisa Vidi poruku
    Već 15 dana me bole leđa užasno, jedva se sagnem obući cipele pa sad više razmišljam o kosmodisku ili nekom drugom čudotvornom pomagalu nego o nosiljkama. Ima 4 mj. i 7 i pol kila. Mislila sam da je stariji bio stalno na rukama, al to je ništa u usporedbi s ovim drugim. Imam i mei tai, to ćemo uskoro isprobat.
    Mislim da ti kod bolova u ledjima na zalost samo pomazu vjezbe. Svaki dan. Najbolje prvo otici kod nekog fizijatra na pregled i odraditi bar sat-dva vjezbi s fizioterapeutom da naucis ispravno raditi. Ja upravo pocela iz istih razloga - jaki bolovi u ledjima jos od trudnoce i sad tri mjeseca nakon sto sam rodila ne prestaju a beba je sasvim zadovoljna dok lezi, skoro uopce ne nosim...

  6. #56
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    a jel netko koristio maramu sleepy wrap? meni se čini zgodna jer je rastezljiva i piše da se ne treba vezivati stalno nego je jednom vežeš i to je to
    e to si ja planiram uzeti

    MT je odlican, no nije od rodjenja. pixiekid su mi predivni i udobni.
    sling mi je ok za kratke relacije. no ja nisam izdrzala tezinu.
    marama je nesto sto mislim da svatko treba imati kao ono bejzik
    cak ne smatram da ju je komplicirano namjestiti, fakat kad udjes u stos, u tren oka ju svezes, kao sto i odvezes. cak uspijes i vezat ju na sred ceste bez da dodirne pod

    uglavnom, cekam tvoja iskustva sa sleepy warpom

  7. #57
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    meni se sleepa wrap cini jako slican hugabubu, po materijalu. a duplo jeftinija, neces pogrijesiti ako uzmes

  8. #58
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    sta je sad hugabub?

    toliko noviteta :boliglava:

  9. #59
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    pa marama, nije nis novo, ja sam ju imala s D http://www.hugabub.com/

  10. #60
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    je izguglala sam, mislila sam da je to nova vrsta nosiljke

  11. #61
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Trina,jel ti stigla marama? Ja svoju čekam,treba doći ovaj tjedan

  12. #62
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Stigla je! Budući da se prvi put u životu susrećem s ikakvom nosiljkom, mislim da je poprilično jednostavno vezati. Ova marama se veže na jedan način ali se djeca mogu nositi na nekoliko načina. Moram se još samo izvježbati u labavosti/čvrstoći jer, kako je to rastezljiva marama, treba nekako pogoditi da ti dijete ne visi previše ili da nije previše stegnuto. Mojoj frajerici se, čini mi se, sviđa. Iako je sva u čudu jer mi nije u rukama ali je uz mene pa joj valjda nije jasno.

    Uglavnom, moglo bi to biti dobro. Ja sam zadovoljna a vidjet ćemo oće li njoj odgovarati. (imate na akciji po 280 kn preko neta, ako koga zanima šaljem link)

  13. #63
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam kako ti zaspi... ako zaspi dok nosis na ramenu teoretski mozes ubaciti lagano u sling u T2T polozaj i zategnuti a da se ne probudi - ali nisam nikad probala.
    Meni je sling bio zgodan jer mozes bebu koja je zaspala u slingu spustiti u krevet jos umotanu u sling a da se ne probudi - dok je to s maramom neizvedivo (ili je bar to meni sa sw maramom bio totalni sf - pa ako bi i zaspo u njoj morala sam ili izdrzati ili probuditi bebu dok je vadim).
    Hvala, da zaspi na ramenu ili u laktu... idem sad vidjeti što je T2T položaj. Na ovaj dio sa spuštanjem u krevet nisam ni mislila... još jedan plus za sling.

  14. #64
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    T2T - tummy to tummy, odnosno trbuh na trbuh. Postavljaš dijete okrenuto prema tebi na prsa.
    Trina, drago mi je da si se snašla.
    Kod zategnutosti pazi da se kralježnica ne savija u stranu. Noge ne smiju visiti prema dolje, nego moraju koljena biti podignuta malo iznad kukova (pretpostavljam da nosiš u T2T, a ne u kolijevci).

  15. #65
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Stigla je! Budući da se prvi put u životu susrećem s ikakvom nosiljkom, mislim da je poprilično jednostavno vezati. Ova marama se veže na jedan način ali se djeca mogu nositi na nekoliko načina. Moram se još samo izvježbati u labavosti/čvrstoći jer, kako je to rastezljiva marama, treba nekako pogoditi da ti dijete ne visi previše ili da nije previše stegnuto. Mojoj frajerici se, čini mi se, sviđa. Iako je sva u čudu jer mi nije u rukama ali je uz mene pa joj valjda nije jasno.

    Uglavnom, moglo bi to biti dobro. Ja sam zadovoljna a vidjet ćemo oće li njoj odgovarati. (imate na akciji po 280 kn preko neta, ako koga zanima šaljem link)
    Aj baš mi je drago, a još draže što kažeš da je jednostavna za vezati...ja se već unaprijed otpisala u pogledu spretnosti.
    koju si boju uzela? dakle ipak s onog web shopa. ja sam skoro naručila i onda za vikend naletih na njuškalu rabljenu plavu za 150.uzela sam na kraju tu, u slučaju da fulam,pa me nije puno koštalo.
    drago mi je da tvojoj Ženskici paše

  16. #66
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    T2T - tummy to tummy, odnosno trbuh na trbuh. Postavljaš dijete okrenuto prema tebi na prsa.
    Trina, drago mi je da si se snašla.
    Kod zategnutosti pazi da se kralježnica ne savija u stranu. Noge ne smiju visiti prema dolje, nego moraju koljena biti podignuta malo iznad kukova (pretpostavljam da nosiš u T2T, a ne u kolijevci).
    je li to na položaj nogu misliš onako kao žabica? gledala sam neke tutoriale,ali nisam skopčala jel se noge rašire tak žablji ili se "skupe ispred tijela" tipa kao u "turskom sjedu"? ne znam jesam dobro objasnila,ali nadam se da znaš na šta mislim...

  17. #67
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    Aj baš mi je drago, a još draže što kažeš da je jednostavna za vezati...ja se već unaprijed otpisala u pogledu spretnosti.
    koju si boju uzela? dakle ipak s onog web shopa. ja sam skoro naručila i onda za vikend naletih na njuškalu rabljenu plavu za 150.uzela sam na kraju tu, u slučaju da fulam,pa me nije puno koštalo.
    drago mi je da tvojoj Ženskici paše
    Mojoj Ženskici više ne paše A poslužit će valjda kad bude mrvicu veća. Je, baš je jednostavno za vezati, ako ne dobiješ uputstva s njom imaš po netu, you tubeu dosta snimaka i slika. Ili ti ja mogu skenirari ova svoja pa ti poslati. Uzela sam crvenu.

  18. #68
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    he he crveno-na ljubav... ili kako je već išla ona fora...
    kako to da joj više ne paše? baš ni jedan položaj ili činjenica da nije na rukama?baš je pravo prevrtljivo žensko
    našla sam dobra uputstva na youtubeu,vidjeti ću kad stigne marama,pa javim ako zapnem.mene samo muče te noge,jer ne znam kako bi pravilno trebale biti,a ni ovo višenje nogu koje trenutno prakticiram na rukama sigurno nije baš najzdraviji položaj.
    vidjet ćemo hoće li se njemu uopće dopasti biti u marami,ni kod njega se nikad ne zna...

  19. #69
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    btw,super ti je novi avatar! podsjeća me na onu Usagi-mjesečevu ratnicu iz japanskog crtića i ta bi urlala tako da su joj usta veća od glave

  20. #70
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    he he crveno-na ljubav... ili kako je već išla ona fora...
    kako to da joj više ne paše? baš ni jedan položaj ili činjenica da nije na rukama?baš je pravo prevrtljivo žensko
    našla sam dobra uputstva na youtubeu,vidjeti ću kad stigne marama,pa javim ako zapnem.mene samo muče te noge,jer ne znam kako bi pravilno trebale biti,a ni ovo višenje nogu koje trenutno prakticiram na rukama sigurno nije baš najzdraviji položaj.
    vidjet ćemo hoće li se njemu uopće dopasti biti u marami,ni kod njega se nikad ne zna...
    ne paše joj što je prestatična valjda, uvijek u istom položaju. A što se nogu tiče, probat ću naći nekakav link pa ću ti staviti

  21. #71

  22. #72
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Tu ima još:

    http://photos865.bloguez.com/photos8...er?googleimage

    ja sam svoju nosila na onaj prvi jer je tako nosim i u rukama. Vidiš kako su im nožice raširene, znači maramu moraš raširiti ispod guze, skroz do pregiba iza koljena, vidjet ćeš, bit će ti jasnije kad dobiješ maramu

  23. #73
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ali mojoj curki ne paše kad su joj ručice unutra nego oće biti slobodnija. E tu se ja moram malo bolje izvježbati, da kad je namjestim da su joj ruke slobodne, da je ne žulja. Ali ima vremena za sve to. Meni se marama sviđa i mislim da je skroz praktična. Samo što je moje dijete trenutno preživčano i prezahtijevno da ikakve kerefeke takvog tipa

  24. #74
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    hvala ti za linkove,probat ćemo,marama još nije došla.skužila sam kako idu noge,a jel smiju manjim bebama tak raširene noge biti radi kukova?to mene zbunjuje,jer stvarno ne znam.
    ja sam pak naišla na link,probaj ovaj položaj, tu su ruke vani,a i može zujati okolo,možda joj se svidi...ok su upute,ali je prekomična lutka,nekak više volim pravu djecu
    http://www.youtube.com/watch?v=V_5jJ...eature=related

  25. #75
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Pa smije li se dijete uopće nositi u marami prema van? Našla sam na youtubeu i takvo nošenje u mei tai nosiljkama, ali koliko ja znam nije baš preporučljivo. Ili sam u krivu?

  26. #76
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    pa na ovom linku piše da nije preporučljivo nositi ga tako dulje vrijeme i da je predviđeno za djecu koja drže sama glavu. moj dečkić je star 3 mj. i voli se nositi prema van na rukama. da budem iskrena ni sama nisam sigurna šta je ispravno,a šta nije od toliko informacija, zato i pitam.
    za malene bi najbolje bilo "kolijevka" položaj,zar ne? a ja ne znam šta bi kad se on tako ne voli nositi skoro od početka. a realno i bed mi je jer mislim da će se sav "iskriviti" od silnog nošenja na rukama i hopsanja po lopti

  27. #77
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    koliko se sjecam ovo je ispravniji polozaj http://www.youtube.com/watch?v=aExCTUy9uUU&feature=related
    mi smo se tako nosile u slingu, no s nogama unutra. poanta je di je teziste i da je ono, kao i u AS, da je na trtici, a ne stidnoj kosti.

    ispravite me ako me pamcenje vara

  28. #78
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ali mojoj curki ne paše kad su joj ručice unutra nego oće biti slobodnija. E tu se ja moram malo bolje izvježbati, da kad je namjestim da su joj ruke slobodne, da je ne žulja. Ali ima vremena za sve to. Meni se marama sviđa i mislim da je skroz praktična. Samo što je moje dijete trenutno preživčano i prezahtijevno da ikakve kerefeke takvog tipa
    Probajte se navikavati na nošenje tako da je staviš u maramu kad idete u šetnju. U maramu i odmah van, gdje je zanimljivije - bar dok se ne navikne

    Ja sam puno nosila prvu curku po vani, i drugu nosim, ali ne paše mi radit kućanske poslove dok mi je u nosiljci. (osim zaijevenje vrta, ali to je više kao šetnje )

    Pa smije li se dijete uopće nositi u marami prema van? Našla sam na youtubeu i takvo nošenje u mei tai nosiljkama, ali koliko ja znam nije baš preporučljivo. Ili sam u krivu?
    Koliko ja znam nije dobro nositi dijete okrenuto prema naprijed.

  29. #79
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    budha polozaj.

    mi smo se u slingu ovako nosile http://www.pixiekid.hr/odabir-nosilj...trebate-znati/

  30. #80
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    je li to na položaj nogu misliš onako kao žabica? gledala sam neke tutoriale,ali nisam skopčala jel se noge rašire tak žablji ili se "skupe ispred tijela" tipa kao u "turskom sjedu"? ne znam jesam dobro objasnila,ali nadam se da znaš na šta mislim...
    ako nosiš dijete prema sebi, noge su raširene
    ako hoćeš nositi prema van, noge bi trebalo skupiti u marami - to se zove položaj Bude
    nisam baš uspjela skužiti taj položaj, većinom sam nosila T2T u marami i mt, a kasnije u slingu na boku.

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    ne paše joj što je prestatična valjda, uvijek u istom položaju. A što se nogu tiče, probat ću naći nekakav link pa ću ti staviti
    ja sam svoju najviše nosila u šetnje, ako je bila nervozna pasalo joj je da se više drma
    baš da bi bila mirna dok ja perem suđe, to se nije događalo. Ali bio je spas kad nije mogla zaspati, onda bih je vezala i u neki park ili šumu.

  31. #81
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nas je doma u krizi spasavala kombinacija marame i lopte.
    cak sam mogla i surfati za to vrijeme

  32. #82
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    koliko se sjecam ovo je ispravniji polozaj http://www.youtube.com/watch?v=aExCTUy9uUU&feature=related
    mi smo se tako nosile u slingu, no s nogama unutra. poanta je di je teziste i da je ono, kao i u AS, da je na trtici, a ne stidnoj kosti.

    ispravite me ako me pamcenje vara
    Mi smo jučer dosta vremena provele u MT-u, u T2T ali svo vrijeme okreće glavu da vidi što se dešava.. ova nosiljka iz filmića mi je super, mislim da bi ju zadovoljila bolje nego MT. Kak se to zove? Ima toga za kupiti kod nas? Ili treba sašiti? Ima li kroj u tom slučaju... ili je to ono od dvije majce što je netko, mislim Bodulica spominjala na prvoj stranici?

  33. #83
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    koliko se sjecam ovo je ispravniji polozaj http://www.youtube.com/watch?v=aExCTUy9uUU&feature=related
    mi smo se tako nosile u slingu, no s nogama unutra. poanta je di je teziste i da je ono, kao i u AS, da je na trtici, a ne stidnoj kosti.

    ispravite me ako me pamcenje vara
    pogledala sam,hvala!
    on dosta dobro drži glavu,ja mu svejedno pridžavam,ali spasila bi se da mi je bar jedna ruka slobodna

  34. #84
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja isto ne znam kako ovo silno nosanje utječe na njen razvoj, to dijete je od rođenja stalno u našim rukama. Imam osjećaj da će se sva iskriviti. Jedino je noću u ležećem položaju. Ali tješi me, svih smo njih mi stalno prenašali, nosati, olesali..pa su svi ispali OK, valjda će i ona.

  35. #85
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    pomikaki,hvala na objašnjenju. vidjela sam u čemu je caka, ,vidjet ću kad mi stigne marama koji položaj će mu odgovarati.onako kako Trinina malena luduje rukama,to moj radi s nogama...sav je neki "migoljast"
    e na toj istoj stranici je i super objašnjenje zašto i u čemu nije ok nositi dijete prema naprijed.riješila sam "dvije muhe jednim udarcem"

  36. #86
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto ne znam kako ovo silno nosanje utječe na njen razvoj, to dijete je od rođenja stalno u našim rukama. Imam osjećaj da će se sva iskriviti. Jedino je noću u ležećem položaju. Ali tješi me, svih smo njih mi stalno prenašali, nosati, olesali..pa su svi ispali OK, valjda će i ona.
    ja se toplo nadam... a k tome on je sav neki čvrst tj.krut,naše "vježbanje" se svodi da ja mičem u jednu stranu,a on pruža otpor u suprotnu,baš se ne zna opustiti

  37. #87
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    trina moja balerina je takodjer non stop noseno djete, prohodala je prije nego BC, okretala se s trbuha na ledja bez problema, obrnuto teze jer je bila debela, ali i to je savladala u vremenu u kojem je trebala. sve u svemu motoricki je naradovala bez problema.

  38. #88
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Evo i moja se već neko vrijeme okreće s trbuha na leđa a i s leđa na trbuh joj fali još milimetar. Žilava je

  39. #89
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    eto vidis, cudne su te nase male pijavice

  40. #90
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Moj D. se okrenuo jednom s trbuha na leda, al to ga je u biti zanilo jer je okretao glavu iza da vidi što se događa. Mislim, nema se ni kad okretat kad mu nakon 5 min. dojadi ležat pa je stalno na rukama. Al dok ga nosimo ruke i noge mu stalno rade. Imam osjećaj da ga stavim na biciklu da bi provozao koliko "okreće pedale".

    Znači, može se nositi prema naprijed, al da su nogice unutra ili kao na ovom linku koji je dala leonisa, a ne da vise ko u klokanicama, jel to to?

  41. #91
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Ivanna prvotno napisa Vidi poruku
    Moj D. se okrenuo jednom s trbuha na leda, al to ga je u biti zanilo jer je okretao glavu iza da vidi što se događa. Mislim, nema se ni kad okretat kad mu nakon 5 min. dojadi ležat pa je stalno na rukama. Al dok ga nosimo ruke i noge mu stalno rade. Imam osjećaj da ga stavim na biciklu da bi provozao koliko "okreće pedale".

    Znači, može se nositi prema naprijed, al da su nogice unutra ili kao na ovom linku koji je dala leonisa, a ne da vise ko u klokanicama, jel to to?
    i moj neumorno pedalira...
    da,na pixiekidu je pokazano kako ne smiju biti, a meni se ovaj leonisin Buda položaj svidio i nekak mi djeluje bolji.mislim i da je pomikaki negdje gore napisala da kad su okrenuti prema van,noge su skupljene.

  42. #92
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja ju nisam nosila ko na linku, napisala sam da su nam noge bile unutra.
    no razlika je izmedju prednjeg polozaja na linku pixiekidu (klokanica) i tog linka. na linku je beba zavaljena i sjedi isto kao i na pixiekid linku, koliko se meni cini.

    neki linkovi http://www.thebabywearer.com/index.php?page=carpos
    http://aboutbabywearing.com/carry-techniques/the-budda-carry/
    http://www.youtube.com/watch?v=mNHsX4jBAbU&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=aExCTUy9uUU&feature=related
    koljeno je iznad guze. onaj bitan W (ili M)
    al to je tesko izvest pa evo alternative http://www.youtube.com/watch?v=HTBBV...eature=related

  43. #93
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    moja marama je stigla,bebić je relativno ok, navikavam ga pomalo
    uglavnom vezanje stvarno nije teško kako sam mislila,a nosim ga u onom (mislim da se tak zove) dvostrukom križnom
    Trina, jel ju pronosaš šta u marami? pisala si da joj smeta što joj ručice nisu slobodne, vidim i ja da se moj iznervira,valjda mu smetaju oni tregeri,ali sad se domudrio pa ih jede i tak se zabavlja

  44. #94
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    moja neće. čekamo neka bolja vremena

  45. #95
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    baš mi je žao i želim da ti bolja vremena što prije dođu
    nisam vidjela jesi napisala na svojoj drugoj temi, ali kako je prošlo s pretragama?

  46. #96
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Evo uspjela sam usisati, oprati suđe, popiti kavu i napisati par postova s njom u marami. Ludilo.

  47. #97
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    jeee,svaka čast! ja zasad samo oko suđa petljam,ali mi je super 2x je čak zaspao u marami.

  48. #98
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Trina nemaš pojma sta si propustila s onim Ergom koji ti je vertex nudila.

  49. #99
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    a jel netko koristio maramu sleepy wrap? meni se čini zgodna jer je rastezljiva i piše da se ne treba vezivati stalno nego je jednom vežeš i to je to
    meni je moby wrap (slično) neusporedivo bolja i udobnija stvar od slinga, neusporedivo!

  50. #100
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam naručila s.wrap i jedva čekam da stigne da je proučim
    sviđa mi se ta rastezljivost, nekako mi djeluje udobnije za male bebe od slinga
    ne znam, bumo vidili...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •