Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: peg perego easy drive

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    17

    Početno peg perego easy drive

    Sviđaju mi se kolica, pa me zanima ima li ih itko? kakvi su dojmovi?

  2. #2
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    ja sam ti sa starijom koristila uno a sad sam na posudbu dobila switch. Moram ti rec da su ti ta kolica savrsena kombinacija ta dva modela! sad mi na swich fali spojena rucka koja je na tvom modelu rjesena, a na uno mi fali zadnji amortizer kad vozim stariju straga na precki za noge.. koliko dodju?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    17

    Početno

    420 eura osnovni model, odnosno 753 eura - u baby centru u ljubljani
    dakle vratio mi se i pdv - dođu oko 350 eura
    AS i košaru ću posuditi od nekih starijih modela, jer navodno je to sve kompatibilno.
    sve na klik se skida montira, slažu se u kišobran, izgledaju upotrebljiva.
    muče me jedino mali kotačići

  4. #4
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ovdje su 610 eura + 40 eura dostava za trio model 2012, carine i ostalo nema jer isporučuju iz Hr
    http://www.eurobabyshop.com.hr/catal...sy&Cerca=Trazi
    vidim da su inače 5750 u http://mojabeba.hr/Peg-Perego-Easy-D...mpact-Modular/

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    17

    Početno

    mah, meni treba samo sportski dio 420 eura - povrat pdv-a oko 60 = 350 eura

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Mi imamo ta kolica, u traper boji. Upravo smo počeli koristiti sportski dio, ide skroz u ležeći položaj i zadovoljni smo. Jedino što kolica nisu za off road terene, teže idu po šljunku i drndaju po kamenju ali nama to ne smeta. Mogu ih bez problema prenijeti preko nekoliko stepenica, nisu preteška. Do sada smo koristili košaru za bebu, stariji model Navette koji smo kupili rabljenu jer košara se stvarno ne isplati kupovati nova, to je stvarno dio opreme koji se ne uništava korištenjem. Sad ju prodajemo dalje
    AS imamo Maxi Cosi i koristimo ju samo u autu, i nije mi usfalila opcija vožnje AS na kolicima.

  7. #7
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mislim da je peg perego gt3 dobar za off road

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    17

    Početno

    mi kupili easy drive - as i košaru ću posuditi - kako kaže vivica ne troši se to puno. uglavnom krasna su kolica, super lagana, lagano se sklapaju...
    gt3 je bila moja prva želja, dok nisam shvatila da su sklopljena 1,20 x 1,10 metara visine 46 cm - hm stane li mi to u auto? i imaju 15 kg!
    živim u gradu oko mene asfalt, ne treba mi off road, a ne treba mi ni da kičmu ostavim na dizanju i spuštanju kolica

  9. #9

    Početno

    Citiraj jelci prvotno napisa Vidi poruku
    Sviđaju mi se kolica, pa me zanima ima li ih itko? kakvi su dojmovi?
    Imam ih..super su moram ih pohvalit.. Imam Denim, a sva odtala su odvratna.. Kvalitetna i lako se voze..ne zalim ni lipe..Kupte, kupite.. savrsena su..hihi moja larica se obozava voziti u njima..

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj jelci prvotno napisa Vidi poruku
    mi kupili easy drive - as i košaru ću posuditi - kako kaže vivica ne troši se to puno. uglavnom krasna su kolica, super lagana, lagano se sklapaju...
    gt3 je bila moja prva želja, dok nisam shvatila da su sklopljena 1,20 x 1,10 metara visine 46 cm - hm stane li mi to u auto? i imaju 15 kg!
    živim u gradu oko mene asfalt, ne treba mi off road, a ne treba mi ni da kičmu ostavim na dizanju i spuštanju kolica
    ja imam gt3 i stvarno sam prezadovoljna. mm nece niti jedna manja kolica. razmazili se. gulimo vec cetvrtu godinu...i ne samo da idu sama..., vec se i troje djece moze vozit na njima bez ikakvih dodataka...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    a kaj sve stane s placa ispod GT3, a i svi ručnici za plažu
    kad MM napumpa gume doslovno idu sama po ravnom
    u dućanu kažu - evo vas s kočijom, i fakat jest klincu preugodno u njima
    chiccova obična tandrkamo za hitne situacije i ne čini mi se djetetu u tome baš preugodno, niti po asfaltu

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    mi imamo mala peg perego i mm ih nece vozit. inzistirao da vozimo gt3 na more i uspio ih utrpat (uz dva kofera, putni kind, hranilicu i nebrojene torbe i vreće)

  13. #13
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Mi smo zbog GT3 i odlaska na mjesec dana na more uz svu ostalu opremu morali kupit i thule box za krov )
    Al da zlata vrijede po sljunku i makadamu na zabitim plazama, oooo da (i klinjo je u njima uvijek u hladu, cak i ako nema hlada oko nas)

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    I mi kupili thule za njih.
    Vozilo se nas 5, GT3, hranilica, tri kofera, MMov posao, alat, frižider ... samo nismo putni krevetić.
    I taj klobuk je odličan, ne treba uopće suncobran (koji onda seliš slijeva pa zdesna, pa naginješ...) nego povučeš klobuk dolje i voila, zamračenje...

    al da nebude OT
    Gledali smo mi prvo i pp easy drive jer sam ja htjela kolica s jednom ručkom, jerbo kad guram jednom rukom onda ona s dvije ručke idu u polukrug što me izluđuje
    vidjela sam da se još i sklapaju kao kišobran, da nisu teška i mi krenuli kupiti.

    Onda nam je prodavačica objasnila da ta ručka nije puna i čvrsta nego je gumena i šuplja kako bi se mogla presavinuti kad se kolica sklapaju i ja ih nisam mogla
    pošteno primiti i gurati jednom rukom. Osim toga kotači maaalički (ne znam jesu li dupli ili nisu), tandrk, tandrk ... i odustali.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    a nemojte zezat da ste zbog njih kupile thule...moram rec da je mm sposobniji od vaših imamo relativno mal gepek...troje male djece..dva kofera velika, putni kind, hranilica...skinuo mm kotače, njih okrenuo na bok...jos me zahebavao da di je jos stvari bila je naravno i gomila torbi i vrecica... ali mm od slaganja stvari u auto napravi znanstvenu radnju (kao i od svega drugog)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •