Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: zelila bi pompc

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    2

    Početno zelila bi pompc

    moj bivsi suprug zivi u sveckoj i vida svoje djete 2 puta godisnje kada sa svojom obitelji dode na godisnji pravomocno smo rastavljeni i odredena mu je alimentacija od 1200kn prije 5 godina imamo zajednicko djete 9 god staro i djete zivi sa mnom ja sam dobila skrbnistvo a on svaki drugi vikend i pola praznika prem da ja kada je on u hrvatskoj dam djete doklen god je on tu ali on nikad djetetu nista ne kupuje vec samo njegova majka placa alimentaciju i kada dode u hrvatsku vise je sa svojim prijateljima nego sa djetetom za djete on je stranac koji ga nazove svaki 3-4 dan i zadnja dva puta ga je izvrijedo da je sebicna i ucjenjivo da je nece volit ako ne ide u zubara (kojeg se djete boji jako ) i ja sad nezelim mu dati djete na telafon dali je krsim ikakava prava djeteta ?????? i dali je on obavezan kao i ja kupovati odjecu i ostale stvari za djete jer on tj. njegova majka plati alimentaciju a ja placam puno vise od njega kada se podvuce crta koja su moja prava a koja njegova ????

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    On osim alimentacije ne treba platiti ništa. Toliko mu je sud odredio i to je to. Da li alimentaciju plaća on ili njegova majka isto nije bitno dokle god je netko od njih plaća.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •