Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Ponovo sretno zaljubljena

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno Ponovo sretno zaljubljena


    drage moje, kao sto tema kaze ponovo sam
    Osjecam se ispunjeno, ali nije isto kao prvi puta, sad je nekako zrelije, ljepse, potpunije
    Mnogo vise razgovaramo, bolje se razumijemo, nego sto je to bilo u mom proslom braku.
    Sve je nekako mnogo bolje u samoj biti naseg odnosa. Vjerujemo jedno drugom i zajedno planiramo buducnost. Nekako ne osjecam vise strah da se nekome predam kao sto sam mislila da cu osjetiti. Osjecam sigurnost, a to nisam osjecala kad sam ulazila u prosli brak, samo sam bila zaljubljena, i mislila sam da volim, ali danas vidim da to nije bila ljubav. Sada se sve nekako poklopilo i jako sam zadovoljna
    Poslije svih ovih tmurnih tema, zelila sam zapoceti neku ljepsu temu i cuti vasa iskustva, da malo vise gledamo na tu nasu buducnost sa neke ljepse strane.
    Osjecam da zivim zivot
    A vi?

  2. #2
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Divno, jel da

    Baš je lijepo kad se kockice poslože

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno


  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Lijepo da si započela i ovakvu temu! Drago mi je za tebe!!!

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    elektra

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno


    da, lijepo je kad se sve kockice sloze
    Zaista uzivam u svakom trenu koje provodimo zajedno i ne zelim da razmisljam sto ako... to sam ostavila iza sebe i vjerujte mi osjecaj je super, jer iskustvo me je ojacalo i ako nesto podje po zlu (nadam se da nece) ja cu vec pronaci nacina da i to prebrodim, ali uzivam sada jer mi je lijepo.
    Drage moje, drago mi je sto vam se svidja tema, ali nisam cula vase price, pa podijelite ih sa nama

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    bas mi je drago zbog tebe uzivaj u svakoj sekundi toga, sto god to bilo i gdje god te to odvelo

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    hvala samamama
    nadam se da je i tvoja prica lijepa i sretna

  9. #9
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    čestitam!

  10. #10
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    i ja se nadam tome lijepo je to cuti

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    drage moje, nije uzalud receno da sve sto je lijepo kratko traje
    Uhvatila sam ga u sitnoj lazi, a nije bila bitna, ali probudila mi se sumnja
    tesko mi je da razumijem sto me je slagao, kad nista ne mora da mi laze, sve moze da mi kaze. Ide sa kolegicom na kafu i to je ok, ali me laze da se dugo nisu culi, a ja znam da jesu i to mi je on rekao samo je izgleda zaboravio, a rekao je kako su u kontaktu stalno i da su bas dobri, a poslije kad je posao na kafu kaze o toj istoj da se javila, da ima problema i da se dugo nisu ni vidjeli i culi. Bas je jadno

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    nekak se osjecam loše, pa nisam nista uradila samo zbrojala dva i dva i eto problema

  13. #13
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Razgovaraj s njim....ne mora sve biti tako crno...
    Možda ti je slagao jer se bojao tvoje reakcije, ili je sve samo nesporazum...
    Objasni mu koliko ti je važno da bude potpuno iskren s tobom, čak i kad se radi o sitnicama...
    u svakom slučaju.....razgovaraj s njim.....forum je forum, a RL je RL
    Sretno!

  14. #14
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    razveselilo me kad si napisala da si zaljubljena...al tvoja reakcija na ovo zapravo me iznenadila.
    nemam pojma sto se tocno dogodilo, nisam bas sve pohvatala, al mi se cini da te zadnji prekid ili zivot dosad jednostavno ostavio nepovjerljivu. napisala sam "ja bi..." i shvatila da se ne mogu staviti u tvoju kozu, al nekak mislim da bi probala vidjeti i drugu stranu i jasno reci njemu sto je tebi vazno.

    kao sto zizi rece, forum je forum, a RL je RL ..Sretno!
    nadam se da ces opet biti sretna

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    ma ne mogu se ja pozaliti na njega, ali stvorio mi se kao sto kazu crv sumnje, a nisam htjela da ga imam. On je divan prema meni i zelim da mi to sve uspije, ali i pored toga sto zelim, necu pod svaku cijenu biti u nekoj lazi. Dosta mi je da se dajem nekome ko to ne cijeni, vec me drzi za sigurnu luku, a onda ide okolo. Zaista ne znam u cemu grijesim, ali poslije razgovora sa njim opet sam na pocetku. Kada sam ga upitala da mi malo objasni o kome se radi nije mu bilo pravo, pocrvenio je i naljutio se, sto govori meni da nesto ima cim je takav. Drage moje nadam se da grijesim, iskreno se nadam. Pa ne bi meni bio problem i mogu dosta toga shvatit, samo ako mu prestanem vjerovat gjde smo onda??? Sad pretpostavljam da mi vise nece govoriti gdje ide ni sa kim i ode nase povjerenje niz vodu, a nije trebalo. Samo sam trebala istinu, pa nije bitno kakva je

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    obzirom da ovo vise nije niti priblizno temi u naslovu, svejedno mislim da treba da vas obavjestim sto se desilo. Tesko mi je o tom govorit, ali samo zelim da budete pazljive pri odabiru i ne mislite da je sve ok i dozivite ovo sto sam ja. Rekla sam da se pojavio crv sumnje i nisam se mogla smiriti. Ne ponosim se time, ali moja kuma i ja smo ga pratile juce u po bijela dana da vidimo gdje ide. Usao je u jednu kucu koju je otvorila neka zena. Cekale smo da vidimo koliko cemo se zadrzati, a ja sam ga nazvala na mobitel da vidim sto ce mi reci di je. Rekao je da nece odmah sa posla doma, vec ce se naci sa jednim kolegom. I onda smo vidjele da nije sa kolegom, ali smo mislile da je kod kolege dosao kuci, pa je od kolege zena otvorila vrata i on je usao. Izasle smo iz auta, malo se udaljile, zapalile cigaretu i cekale. Proslo je oko dva sata i pomalo nam je dosadilo pa sam ga ponovo nazvala, kao da mu kazem da kupi kruh kad bude dolazio doma, a on rece da ce brzo. Proslo je jos malo i vrata su se otvorila i sve je bilo ok, on se pozdravljao sa njom, sve dok je nije poljubio i krenuo. Kao da me je neko necim ubo u trbuh, bilo mi je tesko, ali to nije sve. Kad je dosao do kola i da udje u njih istrcalo je dijete - muskic oko 6-7 godina- i govori (zapamtila sam mu svaku rijec i mislim da cu to pamtiti dok sam ziva) TATA, TATA, A AKO BUDEMO ISLI U DUCAN ...... HOCE LI MI KUPITI I LEGO... Tu mi se vec cinilo da cu past u zbunje iza kojega smo se krile kuma i ja. Mislim da znate kako se osjecamda to ne pisem. Ovo sam napisala samo da pazite da vam se isto ne desi. Meni je lagao da nije ozenjen i da je sam i da nikad nije ni bio ozenjen i da nema djece ni bracne ni vanbracne. Eto toliko. Sad idem ponovo podici svoj svijet iz pepela.

  17. #17
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Evo i mene, konačno...
    Čitam od početka i milila sam ne ići do zadnjeg posta negoti čestitati i to je to,ali ipak roll-am miša do dolje i sada na kraju

    A mogu samo zamisliti kako je tebi bilo...
    Nemam pojma,fuj...
    Draga drži se !!!

  18. #18
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    ok...na ovo nemam rijeci zao mi je sto prolazis kroz to

  19. #19
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ovo je tako tesko citati...ja sam i sama u krizi i u ovoj prici sam se nekako nasla pa sada placem...ja imam muza ali neznam sto se u zadnje vrijeme dogada...sve se raspada a bojim se najgoreg...
    padam u depresiju iz koje neznam kako se izvuc...neznam kada sam se iskreno zadnji put nasmijala...

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    hm. zapamtite djevojke drage, ako nesto zvuci predobro da bi bilo istinito, onda u pravilu i jeste.
    zao mi je da prolazis kroz ovo i nadam se da ces drugi put imati vise srece.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    63

    Početno

    elektra......ne mogu vjerovati, nažalost vidim da se i drugima dešavaju prestrašne stvari i nekakva otkrića koja nas doslovno "pokopaju" kad ih otkrijemo....
    Žao mi je, svi mi sa nekom dozom sumnje ulazimo u neke nove veze poučeni lošim iskustvima.......ja osobno sam govorila: više nikad, nema šanse, ali što možemo, život je takav, zaljubimo se i mislimo: ma nije valjda da će se takvo nešto ponoviti........nisam valjda takve loše sreće....ali eto ima nas koji uvijek "naletimo na krive"...ne znam kako da se drugačije izrazim....i kako onda imati povjerenja više u nekoga?


    Želim ti da se brzo oporaviš .........
    Posljednje uređivanje od strumpfeta05 : 13.12.2011. at 11:09

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    63

    Početno

    I zaboravila napisati......i ja sam sa kumom išla u detektivske izvide......očito su kume tu da su uz nas.....jer je dotični naravno sve negirao ( makar nije bio oženjen, ali je u vrijeme kad je bio s menom održavao drugu vezu paralelno).......i smogla snage i došla pred dotičnu (prije toga je nazvala na tel. i pitala šta je ona "njemu", pa mi je rekla: "to neka vam on kaže")?!..........naravno više ona s menom nije htjela razgovarati, on je odmah dojurio (jer ga je naravno ona obavijestila da sam je ja posjetila)......i onda on još mene krene uvjeravat: pa ja tebe volim...bljuv, bljuv.....ja sam mu samo bila izvor odkud je crpio financije za sebe ii nju......to je ukratko to.......mogla bi napisat cijeli roman......

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    Izgubim poneku bitku tu i tamo, ali dobicu rat
    Ne dam se slomiti bas svakome koji naidje
    Voljela bih cut i vase price zato pisite, a kome se ne cita neka promijeni stranicu, jer smo ovdje da razmjenjujemo iskustva, pomognemo drugima savjetima i olaksamo dusu, barem sam ja tako shvatila, a neka me ispravi neko ako grijesim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •