Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Naknada za samohrane roditelje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    268

    Početno Naknada za samohrane roditelje

    Dakle, zanima me da li u slučaju neplaćanja alimentacije od strane oca, majka ima pravo na još neku naknadu osim dječjeg doplatka? Dakle otac je nezaposlen (nije oduzeta radna sposobnost)?
    Hvala na odgovoru.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    Citiraj klokanica1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, zanima me da li u slučaju neplaćanja alimentacije od strane oca, majka ima pravo na još neku naknadu osim dječjeg doplatka? Dakle otac je nezaposlen (nije oduzeta radna sposobnost)?
    Hvala na odgovoru.

    vec je puno pisano na tu temu. mozes ( pod određenim uvijetima ) primati jedino privremeno uzdrzavanje i to max 3 godine. drugo nista.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    268

    Početno

    Citiraj samamama prvotno napisa Vidi poruku
    vec je puno pisano na tu temu. mozes ( pod određenim uvijetima ) primati jedino privremeno uzdrzavanje i to max 3 godine. drugo nista.
    Možeš molim te staviti neki link, ili ukratko odgovoriti na koji se način ostvaruje to pravo, dakle majka je zaposlena, u pitanju je dvoje djece.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    53

    Početno

    Ja sam nedavno predala zahtjev za to i jos cekam rjesenje. Mene su trazili da mu prvo stavim ovrhu n racun radi neplacanja alimentacije i onda sa tom ovrhom sam isla u czss i tamo predala zahtjev za privremenim uzdrzavanjem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •