Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Tražim ap mamu za zajedničku dadilju na području trešnjevke ili centra od travnja

  1. #1
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno Tražim ap mamu za zajedničku dadilju na području trešnjevke ili centra od travnja

    Drage mame, krećem raditi od travnja 2015. kada će mi mali napuniti godinu dana i s obzirom da sam krajnje nepovjerljiva prema vrtićima svakako bi tetu čuvalicu ili dadilju da čuva maloga s još jednim djetetom (zbog socijalizacije kad malo porastu a i financijskih razloga) na duže vrijeme (bar do 3.godine).

    S obzirom da je moj smješko odgajan po načelima AP roditeljstva rado bih da je čuvan s još jednim takvim djetetom/mamom te molim mame koje su zainteresirane da bi skupa potražile dadilju koja bi nam objema odgovarala od tog vremena da mi se jave!

    Hvala Vam puno!

  2. #2
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj LuckyB prvotno napisa Vidi poruku
    Drage mame, krećem raditi od travnja 2015. kada će mi mali napuniti godinu dana i s obzirom da sam krajnje nepovjerljiva prema vrtićima svakako bi tetu čuvalicu ili dadilju da čuva maloga s još jednim djetetom (zbog socijalizacije kad malo porastu a i financijskih razloga) na duže vrijeme (bar do 3.godine).



    S obzirom da je moj smješko odgajan po načelima AP roditeljstva rado bih da je čuvan s još jednim takvim djetetom/mamom te molim mame koje su zainteresirane da bi skupa potražile dadilju koja bi nam objema odgovarala od tog vremena da mi se jave!



    Hvala Vam puno!


    A kakvo je to AP načelo ako smijem pitati?

  3. #3

  4. #4
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Pa u biti se vidi iz članka. Nekoga tko ne misli da se djeca razmazuju nošenjem, tko nije zagovornik cry it out metode, tko podržava dojenje... Znam da nekima izgleda kao da se to podrazumijeva ali vjerujte mi nailazim na puno suprotnih stavova.

  5. #5
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Tenks..sad kužim..kaj je to AP..valjda danas sve mora imati svoj termin
    Ne znam, samo, kakve to veze ima s čuvanjem djeteta...

  6. #6
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Pa ja mislim da ima jer ima dadilja i mama koje daju takve upute dadiljama da ako dijete plače da ga ostave u krevetiću dok ne zaspi, da puste dijete da cmizdi ako nešto želi jer, ovo su mi posebno urezani u pamćenje - nek se čeliči i neka razvija pluća, grrrr. Ako dijete želi biti na rukama da ga podigne i ljubia ne ostavlja samog, da ga ne stavlja pred tv, da ne jede kupovnu hranu i sl. Lakše mi je imati dadilju zajedno s mamom koja ima slične stavove jer će i dadilji biti lakše ako od nje ne tražimo različite stvari a i meni već smeta kad mi netko govori da ne nosim toliko dijete jer ću ga razmaziti, da bio mu baš mogla dati vode jer je sigurno žedno a s obzirom da ćemo se puno susretati da mogu s njoj normalno porazgovarati. S obzirom da će nam djeca biti svaki dan zajedno draže mi je da se možemo međusobno dogovarati oko stvari koje želimo da im dadilja pruži (jer će ona ipak s njima provesti bitan dio dana)

  7. #7
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Valjda se ocekuje da ce teta cuvalica prakticirati te principe. Meni se cini bas dobra ideja, nazalost nisam u blizini

  8. #8
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Pa ja se nadam, ja nemam ništa protiv ljudi koji rade drugačije da ne bi ispalo da nekoga kritiziram ili nešto ali evo ja smatram da je to za mojeg smješka najbolji princip pa želim da se takav pristup nastavi s njim i dok mene nema, do travnja ima još vremena pa se nadam da ću do onda nekoga naći a ako ne onda ću sama tražiti nekoga makar bi puno rađe da on nije sam nego da je još jedno dijete s njim (možda je bolje da čim prije idem na drugo )
    Posljednje uređivanje od LuckyB : 28.09.2014. at 10:50

  9. #9
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    a AP mama koja bi cuvala bebu uz svoju bebu koja ce tad imati 13mjeseci? Ja se bas bavim tom mislju jer moja curka tako gleda klince mislim da ce joj faliti drustvo...

  10. #10
    LuckyB avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Ma može i to, bitno da je njemu dobro (uf to je kao da su blizanci )

  11. #11
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    mozemo na pp popricati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •