Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: DV Petar Pan

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno DV Petar Pan

    da li netko ima iskustva s vrtićem Petar Pan u Zagrebu, a možda i s područnom grupom u Slovenskoj ulici?
    Hvala!

  2. #2
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo u tom vrtiću, ali na Kunišćaku.
    Što reći - sve u svemu ok, loše su strane što su područni objekti u vrijeme ljeta, N godine i Uskrsa zatvoreni pa djecu vozimo u daleku nam Kustošiju.
    Konkretno na Kuniščaku su dvije starije grupe uključene u integrirane programe (engleski, glazbeno scenski) i mislim da je to za djecu dobro, za Ilicu mislim da imaju engleski integrirani jer su tamo starija djeca.
    Pitaj ako te baš nešto konkretno zanima.
    Imaju i dva "stričeka" za čuvanje, to je isto mala posebnost vrtića, mislim da su sad oboje u Španovićevoj koja je centralni objekt.
    Tete su isto za pet, bar ove koje su nas do sada čuvale.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala na informacijama. Cini mi se da je najvazniji pristup i karakter teta u grupi. Objekt u slovenskoj je trosan i zapravo standardima ne odgovara prostoru vrtica, ali ako tete dobro rade s djecom - to je najvaznije. Moje dijete je ove jeseni krenulo u taj vrtic, ali zbog bolesti je dosta izostajao. Trebalo je 2 mj da se privikne. Tesko mi je procijeniti da li je to zbog djeteta ili atmosfere u grupi jer nemamo bas povratnih informacija od teta. Ne znam cak ni sta tocno rade s njima svaki dan, koje aktivnosti, koliko sudjeluje u tome, a pitanja nisu pozeljna. Naprosto bih voljela vise znati sto moje dijete tamo radi do 4 popodne.

  4. #4
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Iskreno i ja sam stekla dojam da tete nisu pričljive i ne govore puno.
    Trošan je jako prostor i na Kuniščaku, osim što tamo imaju lijepo uređeno igralište na kojem su često vani.
    Inače postoje individualne konzultacije jednom tjedno, bar je tako u našem objektu, pa možda da se najaviš i čuješ iz prve ruke nešto više o svojem djetetu. Ja na njih nikad nisam išla doduše.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •