Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: kako za skolu pripremiti...

  1. #1
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno kako za skolu pripremiti...

    onog koji u skolu nece ici?

    naime, nije nam problem ida. s njom smo elaborirali gotovo sve. problem nam je - noa.

    on jadnik, kad god se spomene skola - idem i ja! idem i ja! (pa onda ono famozno - ne, ti ne, a zasto ne, zato jer ne... )

    elem, jako je zagrizao da on nece ici i sva nasa uvjeravanja, suosjecanje i ino jednostavno ne pomaze...

    sto cemo s njim? imate li i vi, koji imate bar dvoje djece slicnih problema?

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ofkors
    za sad smo kupili dvije pernice, njemu spajkeca (spiderman), a ona si je izabrala neku princes temu
    biljeznice cu sigurno isto u duplo, a i torbu roze boje, koja se njoj najvise svidja, si je vec izabrala

    ja bi najradije kad bi melitu mogla, jedno dva mjeseca, dok se oskar malo ne adaptira na skolu, zamrznut

  3. #3
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno Re: kako za skolu pripremiti...

    Citiraj litala prvotno napisa
    elem, jako je zagrizao da on nece ici i sva nasa uvjeravanja, suosjecanje i ino jednostavno ne pomaze...
    ovo sam, naravno, skroz naopacke napisala

    jako je zagrizao da hoce ici u skolu, jelte, a sad mi imamo problem s objasnjavanjem...

    a sto ti kazes, muki, to sve u duplo, to vec i kod nas... jedino sto nismo jos nista kupili

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    i mi imamo jednog nestrpljivog i tužnog. Al smo se ufurali u film da on nije školarac nego engleškarac koji će učiti engleski. Bilo mi je jako tužno jedan dan kad se rasplakao sam od sebe da će mu nedostajati Adrian u vrtiću
    Inače naravno da smo kupili 2 školsla stola i 2 stolice, tako da smo ako ništa drugo za dvije godine mirni. Torbu ipak nismo

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    97

    Početno

    Manja seka (za sada) ništa ne traži :D . Zna da Lana ide u školu, kupili joj torbu, pernicu, bilježnice, ali ona od toga ništa ne zahtjeva. Upravo joj sređujemo sobu i radni stol, ali joj za sada nije palo na pamet da i ona traži. Zna da kad seka krene u školu ona ide u vrtić.
    Veći joj je problem što seki ispadaju zubi a njoj ne. Svako malo govori da će i njoj neki zubić konačno ispasti .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •