Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Praznici po novom: plus/minus

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Pazin
    Postovi
    68

    Početno Praznici po novom: plus/minus

    Bog!

    malo za promjenu ja bih o praznicima. To je 8)

    Jesenski. nakon dva mjeseca dobro dodje predah za ucenike, a na pola puta smo do Bozica. Skola bi ona dva radna dana mogla biti otvorena. Prvenstveno radi roditelja i odrzavanja pravih roditeljskih sastanaka, mogucnosti komunikacije sa svim nastavnicima bez zvona i strke i pokusaja. Bio bi to pokusaj da se medjusobno cujemo u nekakvim nazovimo ih danima otvorenih vratiju. S ucenicima bi se moglo na miru dogovoriti kakve projekte i projektice. U radne dane situacija je takva da smo kao na pokretnoj traci. To je pocetak godine enrgije je jos dovoljno. Vidim samo pozitivnu stranu jesenskih praznika.

    Bozicni. Po starom mogu se razvuci i na tri tjedna. Bilo je takvih. Zbog zakljucivanja zadnja dva tjedna padne ovo na sto se ljudi sada bune. Tako se gubilo i po pet tjedana. nakon toliko vremena nastupa zaborav kod ucenika, pa se gubi vrijeme za vracanje na polaziste kod predmeta kakva je matematika. dakle previse praznog hoda. Prekid u pla godine ne bi smio biti duzi od ovoga sto je predlozeno po novom, ali moze se ici na to da se obuhvati i Bozic po julijanskom kalendaru.
    Ono sto sigurno treba je ukinuti zakljucivanje na polugodiste. Doduse trebalo bi ovakvo zakljucivaje posvema ukinuti. Sve vise razrede je sin rogoborio protiv tri zadnja tjedna u osnovnoj da nema sto vise ici u skolu i da mu je to ziva dosada. Kad je vidio da mu mi necemo nista pomoci narucio se za svakodnevne vjezbe za oci u Rijeci desetak dana ranije nego sto smo to mi mislili. I tako je izbjegao tudja natezanja u finishu, a obradjivali ionako vise nisu nista.

    Sijecanjski. E, oni su zaista preblizu ovim Bozicnim. No, nisu losi za skijase. Ali i u veljaci se dade skijati. Mozda cak malo jeftinije. Dosta je negativnosti receno o njima i ja ne bih vise. U novo se polugodiste moze uci i bez ijednog dana praznika. Ali znate za sto su oni ipak dobri?
    Ako mi zelimo napraviti bilo kakve pomake u skolstvu onda to ne ide bez stalnog obrazovanja nastavnika. Ovi su idealni za to. Ako to imamo onda se moze postaviti i zahtjeve na kvalitetu usavrsavanja, ali i obvezu usavrsavanja. Strucno usavrsavanje je sada na veoma niskim granama.

    Proljetni. A, ocito bi ih trebalo malo smanjiti, ako se po volji naroda rastegnu Bozicni.

    Srdacan pozdrav svima

    sime suljic

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Simes da li bi ovu diskusiju mogli preseliti na podforum na kojem radi grupa za bolje uvjete u školama?
    Podforum se zove "RODA u školskoj klupi", ovih dana tamo osim vas dragih matematičara tamo očekujemo i gosti iz drugih nevladinih udruga
    hvala

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Pazin
    Postovi
    68

    Početno Re: Praznici po novom: plus/minus

    Bog!

    Moja isprika sto sam greskom otvorio novu temu, a htio sam se ubaciti u temu "ukljucimo se u raspravu"
    oprostite
    sime

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    sve 5

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Pazin
    Postovi
    68

    Početno Praznici po novom: pun pogodak

    Bog!

    Evo ja sam zameten u brdima. Snijega ko u prici. Praznici ovaj tjedan su došli kao aš na tricu. Slažete li se?

  6. #6
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    hehe, bas je lijepo gustat kad ti snijeg u pravo vrijeme ide u prilog 8)

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Pazin
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj renata prvotno napisa
    hehe, bas je lijepo gustat kad ti snijeg u pravo vrijeme ide u prilog 8)
    Mozda bi ipak bilo bolje ono po starom, jer bi sad imali praznike oces neces. kako god okrenes.
    Ali ipak je ovo pravo vrijeme za snjezne radosti. Vidis da je i forum zamro. Nije uopce lose imati jedan tjedan praznika bas za to, ali nemojmo to sada priznati na forumu, nego dogodine kad nam ukinu udarimo kuknjavu kako je ono lani bilo bolje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •