Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: O.Š.Marin Držić, ZG

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno O.Š.Marin Držić, ZG

    Molila bih vas ako ima netko kome djeca idu u
    O.Š. Marin Držić, Trnje, Zg. da podijeli svoja iskustva.
    Radi li u dvije smjene, kad počinje koja, kakvi su nastavnici i ostali
    stručni kadar i ostalo?
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Ima li itko?
    Molim vas?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Sjajna škola.
    Pogotovo produženi boravak.
    Mislim da je jedan od najboljih u Zagrebu.
    Učiteljice su vrlo stručne, brižne, osjetljive na sve dječje potrebe, spremne na suradnju s roditeljima.
    Nema puno djece u razredima pa se učiteljice mogu posvetiti svakom djetetu.
    Uglavnom sve naj, naj!!

  4. #4
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    zamolila me frendica da priupitam o ovoj skoli.

    imaju jednog prvasa i trecasa.
    kakvii su profesori, djeca, roditelji....
    oni uskoro sele u taj dio grada iz "problematicne" skole, pa su im sve informacije dobrodosle.
    hvala

  5. #5
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    hop

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    MM je vodio tamo malu na testiranje kod logopeda jer je ona u nasoj komisiji. (skola prek puta)
    on je odusevljen logopedicom i pristupom kao i razredom bistrici za djecu koja znaju vise. takav razred prilagodjen je njihovim potrebama i na zalost rijetke su skole koje ga imaju.

  7. #7
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    leonisa hvala proslijedila sam informacije.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    MM je vodio tamo malu na testiranje kod logopeda jer je ona u nasoj komisiji. (skola prek puta)
    on je odusevljen logopedicom i pristupom kao i razredom bistrici za djecu koja znaju vise. takav razred prilagodjen je njihovim potrebama i na zalost rijetke su skole koje ga imaju.
    OŠ M. Držića u Nalješkovićevoj ima posebnu nastavu za bistriće. tj. darovite i potencijalno darovite?
    To me veseli.
    Inače, s mrežnih stranica te škole ne da se puno zaključiti, prilično je štur i općenit, djeluje mi - sudeći samo po informacijama koje prezentiraju na webu - kao prilično zatvoren sustav. bilo bi dobro da stranice malo ažuriraju, da stave koju noviju fotku prostora, raspišu se o programima i sl.
    Postoji li mogućnost učenja dodatnog (njem., franc.) jezika (uz plaćanje ili bez njega) od 1. razreda?
    Načula sam da prvašići ostavljaju torbe s knjigama u školi sve do petka, pa da ih samo petkom nose doma... Imate li iskustva s takvim načinom organizacije učenja? Kako imate uvid u to što i kako djeca nauče? Osim vikendom, naravno...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Moja djeca idu u školu Marin Držić u Trnju,
    ali se ne slažem sa maree, a moram priznat da nikad nisam čula za razred bistrića u toj školi.
    Tko će voditui takav razred kad znam da u prvi ide učiteljica mog djeteta Anita Radišić.
    Dotićna gospođa je često na bolovanju, a i kad radi koda joj se ne radi, vrlo je neljubazna s roditeljima.
    Moja prijateljica je prošle godine preselila sina u Grigor Vitez, obližnju školu i preporodili su se.
    A i boravak je koma, prošle godine je još bilo nekak, moj je sin imao učiteljicu Gogu ( prekrasna osoba,koja je puno radila s djecom) i ona je otišla u Grigor Vitez.
    U boravku su sad samo neke stare učiteljice kojima se ne radi, iza škole cijelo popodne puše i piju kavu a djeca divljaju po livadi.
    NIJE ZA PREPORUČIT.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj tinki prvotno napisa Vidi poruku
    Moja djeca idu u školu Marin Držić u Trnju,
    ali se ne slažem sa maree, a moram priznat da nikad nisam čula za razred bistrića u toj školi.
    Tko će voditui takav razred kad znam da u prvi ide učiteljica mog djeteta Anita Radišić.
    Dotićna gospođa je često na bolovanju, a i kad radi koda joj se ne radi, vrlo je neljubazna s roditeljima.
    Moja prijateljica je prošle godine preselila sina u Grigor Vitez, obližnju školu i preporodili su se.
    A i boravak je koma, prošle godine je još bilo nekak, moj je sin imao učiteljicu Gogu ( prekrasna osoba,koja je puno radila s djecom) i ona je otišla u Grigor Vitez.
    U boravku su sad samo neke stare učiteljice kojima se ne radi, iza škole cijelo popodne puše i piju kavu a djeca divljaju po livadi.
    NIJE ZA PREPORUČIT.
    zanimljivo - toga se najviše i bojim.
    lani sam čula od žene iz susjedne ulice, koja je odgojila 4 djece i sva su išla u M.D., a sada idu njihova djeca, da se njoj čini da se danas ne radi dobro u toj školi - zato me ugodno iznenadilo sve ono pozitivno prije koji dan napisano ovdje na forumu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •