Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: varšavska - prvašići gimnastičari

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno varšavska - prvašići gimnastičari

    zanima me ima li koji gimnastičar koji ide u varšavsku a prvašić je ili je krenuo u tu školu kao prvašić-gimnastičar. sister upisuje klinku koja baš jako trenira u Sokolu, i predložili su joj pošto su treninzi za takve klince oko 13h, da je upiše u Varšavsku, pa da oni dođu po njih u školu i vode ih na trening, pa vraćaju oko 15 sati natrag u boravak. Koja je procedura, ako dete nije ni iz približnog kvarat, prešla je lječničkii i ono u školi kojoj gravitira pred jedno mjesec i pol.

    Kak je vami to, kak su klinci zadovoljni........( davno sam ja znala jednu gimnastičarku, ali ona je baš pripadala toj školi)

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    može netko bilo ko komentar dat ko ide u tu školu sad, u boravak

    zanima me joj jel postoje tam ormarići za stvari,mala ima cca 17.5 kila, a sama torba ( školska+ stvari za trening) više od 6 kila,jedno vrijeme bi možda išla s starijom braćom, koja idu u grad u školu, ako mama ne može ićs njom,ali stvari treba negdje ostavit, kaj ne?

  3. #3
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Ormarića ima, ostalo ne znam.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ok bar nešto!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    nisam sigurna da sam baš dobro razumjela pitanje, ali moje dijete ide u varšavsku iako nismo iz centra. pisala sam molbu nastavničkom vijeću škole i odobrili su upis. obavezni boravak traje do 15.30 kada učiteljica dovede djecu pred školu. boravak inače traje do 17.00 sati. vjerujem da će imati sluha za izostanke iz boravka zbog treninga, a zadaću će u tom slučaju morati pisati doma. škola je vrlo teška i zahtjevna, imaju sluha za dodatne aktivnosti djece, ali ne i razumijevanja (popuštanja u ocjenama) ako dijete ne stiže pratiti gradivo zbog treninga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •