Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: pola razreda ima zaključenu negativnu ocjenu?!?

  1. #51
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jako nisko mišljenje o ekipi koja u nerazumijevanju preduvjeta za Gaussovu distribuciju očekuje primjenjivost na male setove
    To sam i ja pomislila
    a još u srednjoj školi nije ni slučajni uzorak, nego prilično selekcioniran.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i ja pomislila
    a još u srednjoj školi nije ni slučajni uzorak, nego prilično selekcioniran.
    Pa vrijedi to i za osnovnu školu... Moj stariji sin je imao odličnu učiteljicu koja se na nož borila za svoj razred s inspekcijom kad su joj prigovarali da ima previše odlikaša. Rekla je da je sastav razreda takav i da su zaslužili svoje odlične ocjene. Evo sad su završili peti razred, ima dvoje ili troje vrlodobrih, a ostali su i dalje odlični. Daklem - Gauss je ok za štajaznam Zagrebačku županiju, ali brate mili ne na jednom razredu od 25 učenika, to je smiješno...

  3. #53
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    S druge strane znam za slučaj kad je nuđeno na jednom prekrasnom otoku zaposlenje u školi, stan i naknada za odvojeni život uz naravno redovnu plaću i nitko nije htio. Nitko!
    A ja poznam profesora hrvatskog koji NIJE dobio posao na otoku jer su zaposlili ekonomistu kojem zena vec predaje u otockoj skoli ( uz profesora hrvatskog dosla bi i zena , prof engleskog i taljanskog) .

    Nadalje , na polugodistu je pola sinovog razreda ( 1. srednje ) palo matematiku , a profesor svaki dan u predsatu drzi dopunsku nastavu!!!! Na kraju godine palo ih je petero , a ostalih 10 zadnjih 7 dana pokusavalo ispraviti. Naravno , na dopunsku je dolazilo ih 2-3 maximalno , djci se jednostavno ne ustaje ujutro i ne uci , bar u ovom slucaju!!!

  4. #54
    zloćko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    tamo gdje je dom
    Postovi
    524

    Početno

    Prosto sam zaboravila na ovu temu...
    Mi nismo na otoku već u Slavoniji....
    Da "učiteljica" ima kupljenu diplomu samo je to učinila prije rata dok smo bili u jugi ...
    Ništa ne možemo napraviti jer je ravnatelj već pustio korjene , zaposlio je cijelu familiju užu i širu...
    U Slavoniji je koma što se tiče korupcije i mita, niš ne moš napravit bez veze... ak nemaš "Boga za Ujaka" bolje ti je ne živjeti...a o inspekcijama da i ne pričam , jer ako nekoga i prijaviš niš to ne znači jer će se naći uvijek netko ko će zataškati stvar...

    Ma muka mi je kad se prisjetim svega...
    A o bolnici da ni ne počinjem...

    Primjera samo moja curka bila u bolnici u veljači , a u srpnju dobila otpusno pismo na kućnu adresu i to da nismo povukli vezu ne bi ga još dobila a sutra mora na kontrolu...

    A jesam se i ja raspisala al ima toga još niti 15 stranica ne bi bilo dosta...

  5. #55
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    skroz sam zaboravila napisati, svi prošli na ljetnom roku, očito je ipak profesor htio malo prodrmati razred da se trgnu i nauče gradivo kako spada

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i jesu li stvarno naučili?

  7. #57
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    nadam se da jesu

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •