Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Školska torba za prvašiće

  1. #1
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno Školska torba za prvašiće

    Cure, molim svjet kakvu školsku torbu bi bilo dobro nabaviti za prvašiće? NIsam provjerila u našoj školi, no nešto sam načula da se stvari nose petkom doma a ponedjeljkom vraćaju u školu? Po toj logici djeca neće sama nositi svoju torbu pa bi bilo dobro nabaviti nešto što bi se moglo koristiti i u 2. i 3. razredu? Ili da kupim torbe na kotačiće pa neka ih sami vuku?
    Nisam dosta pametna...

  2. #2
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    mi dijete vozimo u školu i idemo po njega
    nosi stvari i torbu doma svaki dan (bez obzira na to što je u boravku)
    s obzirom na to da on ne nosi torbu na leđima, ja sam se u kupovini vodila samo cijenom
    kupili smo u TLu na sniženju za 169 kn nekakvu sa Jurićem i taman je izdržala ovaj 1. razred
    sad ću opet kupiti nešto slično, jer i dalje ga vozimo u školu, ne nosi ju i ne hoda s njom, pa mi zbilja nije važno da je anatomska (a time i znatno skuplja)

  3. #3
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Stvar je u tome što će moji klinci najvjerojatnije relativno brzo početi sami ići u školu jer nam je jako blizu, pa mi je blesavo davati puno para za neku torbu na kotačiće ako ju vraćamo doma preko vikenda a to bi ionako odradili MM ili ja. Radije bih kupila konkretnu torbu da im traje barem 2 godine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •