Pokazuje rezultate 1 do 40 od 40

Tema: sto sve vam je bilo bitno kod izbora skole?

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno sto sve vam je bilo bitno kod izbora skole?

    1) blizina
    2) mogucnost biranja dobrog ucitelja
    3) programi koji se provode (kpk i slicno)
    4) rad u jutarnjoj smjeni
    5) izgled zgrade i okruzenje

    nikako odluciti da mi je ova skola pred nosom - ta.
    zadovoljava samo prvi uvjet.
    za razliku od ostalih koje nemaju ni taj

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    A zar ostale bliže škole nemaju baš ništa?

    onda definitivno ta koja ti je blizu. Ili pak odlučiš voziti dijete svaki dan na drugi kraj grada u školu koja zadovoljava sve uvjete

  3. #3
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sve mi je bitno, ali stavka 5 najmanje. Stavku 1 nema sanse da ispunimo, jer su nam sve skole daleko. Ova za koju smo se odlucili jeste najbliza od svih, ali zadovoljava uslove 3 i 4. Sad se upravo raspitujemo za ucitelja, posto je ovde situacija takva da bez poznanstva i veza nista ne pali...

  4. #4
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    šmučkina i moja prijateljica si je dala poprilično truda u odabiru škole.
    ja sad nemam vremena pisati kako je to činila pa pitaj šmučku a ako ju ne uspiješ kontaktirati budem se ja opet lignula pred karj radnog vremena.

  5. #5
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ispravak same sebe
    Citiraj tweety prvotno napisa
    ja sad nemam vremena pisati kako je to činila pa pitaj šmučku, a ako ju ne uspiješ kontaktirati budem se ja opet lognula pred kraj radnog vremena.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    meni 1 uopće nije faktor. vjerojatno jer smo oduvijek tako "nastanjeni" da je svaka škola na busnoj udaljenosti.

    da ide u školu u koju će ići 4 godine onda bi mi to bilo bitno ovako, kad će tamo provesti dugih 8 godina, radije stavljam na listu zahtjev da škola u višim razredima ima puno dodatnih sadržaja u kojima se dijete može naći i da provodi i u tim ratredima kvalitetne programe nakon kojih neće doći u srednju školu bez znanja

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    Moja lista je bila:
    1.) izbor učiteljice
    2.) blizina škole, ne mora prelaziti prometne ulice
    3.) nova škola

    Pokazalo se da je na kraju jedino bitno kakva je učiteljica.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Podsjeca me to na nase izbore. Mi na kraju nismo izabrali bas najblizu ali je ta otpadala od pocetka (previse 'umjetnicka' i opustena za moj osjecaj).

    Za skole koje su mi bolje 'sjele' nismo imali sanse (primali po adresi pa smo ispadali). Program mi je bio bitan ali jos vise velicina skole i razreda. Ne prostorna nego broj djece. I opet je ispalo da nam skola koju smo preko srca (ja bar) izabrali ne odgovara ni po cemu osim po programu i po tome sto je dosta blizu (sto je mala prednost zbog cinjenice da treba preci ogromnu ulicu).

    Dobili smo najstrozije dvije vjestice za uciteljice, nemamo mogucnost biranja ucitelja, skola je ogromna, razredi bozesacuvaj (nakon ljeta se prave novi i sluti na 30 djece za 6-godisnjake na jednog ucitelja sto bi u toku godine moglo narasti), a bome ni zgrada a ni okolis nije za slikati i poslati prijateljima da se dive.

    Kad gledam klince na priredbama sve samo treniranje strogoce. Umjesto da puste djecu da uzivaju u plesu i zezanciji (it's their party valjda) ovi ih stalno riktaju u redove. Vaznije je bilo da parada hoda u liniji nego da se djeca provedu.

    Bezveze....


    Kad su me na decijim rodendanima mame pitale koju smo skolu izabrali i kad sam kiselo govorila koju (a sva djeca ili idu ili ce ici tamo) mi muz rekao kako ne bih morala bas tako kiselo o skoli, na kraju krajeva i njihova djeca idu tamo, tesko da cu naici na razumjevanje. Ali ne mogu suzbiti nezadovoljstvo.

    A izbor za eventualno mjenjati je ako je moguce jos i gori.

  9. #9
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Joj mi smo u velikoj dilemi oko izbora škole. prostorno su nam obje tu negdje (morat ćemo ju vozit a kasnije će na bus).
    Ja i MM bi u jednu ali bi Ema u drugu jer u tu drugu će ići većina djece iz njene vrtičke grupe.
    Koliko je vama važno da vam dijete ima u razredu barem dio djece koju pozna od ranije?

  10. #10
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja nemam bas neki veliki izbor

    bit ce djak putnik i kaj ja tu mogu :/
    moze ici samo u jednu skolu jer ta ima boravak
    ove koje su nam u blizini nemaju, pa su jos k tome i podrucne, a ja ni ne zelim da i de u njih
    i ja sam godinama putovala u skolu pa ce i on

    a da ga (ih) vozim u neku skolu koja bi ispunila sve moje uvjete ili zahtijeve nemam vremena ni mogucnosti

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Branka0112 to sam ja pitala jednom davno kumu koja je razredni nastavnik. Ona mi je rekla da je to skroz ne važno, da ona ne vidi kod klinaca veliku razliku ako su sa svojom ekipom ili su novi.

  12. #12
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    2.
    3.
    4.
    1.
    5.

    Vi mozete birati? Mi znamo unaprijed da cemo morati potezati vezu za takvo sto.

  13. #13
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Ivarice, jesi se raspitala za školu Kršnjavoga? Čula sam da je ok, a i ja sam išla u nju i ne mogu reći da je (tada) bilo loše. A malo je dalje od vrtića.

  14. #14
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mi smo išli po mjestu stanovanja - ispalo da je škola jedna od boljih u zg . rekli su mi da probam naći dobru učiteljicu - ali kako nisam nijednu poznavala - ostavila sam kako škola odabere. po mom mišljenju - bolju nije mogla dobiti!!

    dvije godine je ila samo ujutro - jer je bila na boravku, a od tada u dvije smjene...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Jasena, u principu smiješ birati, ako je škola preoptrećena onda te "smiju" odbiti

  16. #16
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno

    2) mogucnost biranja dobrog ucitelja
    4) rad u jutarnjoj smjeni
    3) programi koji se provode (kpk i slicno)
    1) blizina
    5) izgled zgrade i okruzenje


    Ja sam birala uciteljicu, sto znaci da mi dijete ne ide u najblizu skolu. Osim uciteljice sam gledala kakav je program. To sto je rad u jutarnjoj smjeni je samo dodatni plus. A izgled zgrade, ma malo zazmiris kad krenes prema njoj i odmah je lijepsa ipak su ucionice i hodnici iznutra lijepo ukraseni i sve je veselo kak treba biti.

  17. #17
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i meni je jutarnja smjena veliki plus, jer i meni je tesko poslijepodne ici na predavanja, radionice, sastanke, a kamoli malom djetetu.

    a zasto mi je ovo sa zgradom i okolisem bitno, ja sam isla u skolu staru 500 godina i muka mi je kad vidim u ovoj najblizoj mi skoli ogromna drvena vrata kakva su se i za mnom zatvarala nakon sto bi ih jedva otvorila. onda te doceka mracni hodnik. pa izlizanim mramornim skalinima do razreda. stropovi pet metara visoki, pa svjetlo iz lustera navecer nikad ne moze dovoljno osvijetliti radnu plohu. uski visoki prozori sa zelenim zavjesama. zelenijim od stolova. brrrrrrrrr

    a bojim se da su sve skole po centru takve. i ne mozete mi reci da to nije bitno. bar za peto mjesto na ljestvici

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Kako znate/odlučite koja je učiteljica/učitelj dobar?! Koji su vam kriteriji?
    Idete li na razgovore prije upisa ili je to sve rekla-kazala?!


    Jednima je možda super, a vašem djetetu možda baš ta najbolja "ne sjedne" ...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Kako znate/odlučite koja je učiteljica/učitelj dobar?! Koji su vam kriteriji?
    Idete li na razgovore prije upisa ili je to sve rekla-kazala?!


    Jednima je možda super, a vašem djetetu možda baš ta najbolja "ne sjedne" ...
    potpisujem

    iz vlastitog iskustva


    brrrrrrrrrrrrr

  20. #20
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja nazalost nemam/ne poznajem susjede koji imaju djecu u skolama okolo pa da ih pitam za iskustvo i preporuku.
    niti poznanstvo medju zaposlenicima ijedne od ovih meni interesantnih skola pa da bi mi i oni pomogli savjetom.

    netko je gore pitao, a nije odgovoreno, jako bi mi bilo drago da ivar u razredu ima svoje frendove iz vrtica, najbolji frend ce mu ici u ovu nama najblizu skolu, u boravak, ostali dobri prijatelji u ovu koju brunda predlaze. koja zbrka.

  21. #21
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Ja sam pitala u vezi društva iz vrtića, i još uvijek sam u dilemi.
    U zadnje vrijeme povlačim svoje prosvjetarske veze kako bi se informirala o obje škole još bolje. Poznavajući svoje dijete mislim da će konačni odabir biti ipak škola u koju ide njena klapa iz vrtića jer će ona inače biti najtužniji prvašić u Hrvatskoj, a to onda povlači puuno ostalih problema i tamo gdje ih inače ne bi trebala imat.

  22. #22
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa
    Poznavajući svoje dijete mislim da će konačni odabir biti ipak škola u koju ide njena klapa iz vrtića jer će ona inače biti najtužniji prvašić u Hrvatskoj, a to onda povlači puuno ostalih problema i tamo gdje ih inače ne bi trebala imat.
    nama je psihologinja na roditeljskom u vrticu o pripremi za skolu rekla da ih pokusamo zadrzati na okupu.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    moj nece ici u istu skolu u koju ide klapa iz vrtica. on to zna, i pomirio se s time. isto je prosla i njegova starija sestricna koja mu je zakon za mnoge stvari i prenijela mu svoje iskustvo pa on ne misli da je to nesto lose.

    meni je teta u vrticu rekla da nije to takva katastrofa kad se rastanu, pogotovo kad ima dominantnih tipova koji druge malko gnjave, ili kad neko dijete nosi neku etiketu kao takvo i takvo koju je dobilo jos u jaslicama...

    srecom, nasli smo jednog prijatelja u kvartu koji ce ici s njim u skolu i nastojat cemo postici da budu skupa u razredu i dobiju najbolju mogucu uciteljicu.

    kako cemo je izabrati? vidjet cemo. raspitali smo se kod bivsih kolegica o svakoj od njih, poci cemo ih upoznati i vidjeti kako nam 'sjednu'. tako smo birali i tete u jaslicama i vrticu i nismo se zeznuli.

    a ako i ne ispadne sjajna, mislim da jos uvijek svojim stavom mozemo pripomoci djetetu da mu bolje 'sjedne' i da se nekako bolje nosi s time.

    sto se najtuznijeg prvasica tice, i mene je to mucilo. ali smo odvagnuli kod selidbe hocemo li mijenjati vrtic da bi upoznao drustvo iz buduce skole, ili ga ostaviti u poznatom okruzenju, pa mijenjati drustvo pri polasku u skolu. ovo drugo nam se cinilo bezbolnije. i sad je on skroz drukciji. mislim da smo dobro odlucili.

  24. #24
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    nama su u relativnoj blizini 3 skole, s time da su dvije u istom objektu koji je nekih 200m od naseg stana i do kojih nema niti jednu cestu za preci. do trece ima veeliko raskrsce i jos nekoliko manjih cesta. dakle, tu svaka dilema otpada, ali jos uvijek su mi dvije na izbor.

    pokusavam se raspitati medu roditeljima cija su djeca lani krenula u neku od te dvije skole medutim razocarana sam kako ljudi rezoniraju. koga god sam pitala zasto su izabrali bas tu skolu a ne onu drugu, odgovor je da nisu birali, jednostavno su ih tamo upisali...

    ivarice, mislim da cu preko tebe i tvoje necakinje dobiti najvrijednije informacije

  25. #25
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ako to znaci skoro druzenje, suuupeer :D

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Nama je isto izbor 2 škole (ali u istom objektu-što je meni neviđena glupost, jedna zgrada a dvije škole). Imamo još 2 škole (također u istom objektu) ove o kojima priča egemama, ali nama je ta dalje od stana, veliko je raskršće za prijeći, a i ova bliža škola mu baš nije preko puta.
    Ono što ću ja pokušati saznati od susjeda i poznatih za tu bližu školu koju da odaberem, a onda u njoj učiteljicu u boravku. Mada ni sama ne znam koliko će taj moj trud biti plodonosan jer ljudi su različiti i nemamo svi iste kriterije i želje. Nekome je u redu da je učiteljica jako stroga i autoritet i da je se djeca boje jer će ih tako disciplinirati i tako treba, ja bih opet nešto drugo. Važno mi je da je škola koja mi je ipak bliže jer neću ga ipak ja voziti u školu do osmog razreda, nadam se da će ići barem u 2.ili 3. razredu sam. Većina društva iz vrtića će ići u drugu školu jer ih većina tamo i gravitira, možda bude barem netko i u ovoj našoj, ali to me puno ne brine jer ipak ne mogu zadovoljiti baš sve kriterije. Mislim da u ovome svemu terba imati i malo sreće jer možeš se truditi, izabrati najbolju učiteljicu i da ona ode npr. na porodiljski slijedeće godine ili nešto tako. A računam i na to da ako bude problema, uvijek mogu reagirati i promijeniti nešto. Nas dosta ograničava i boravak, mislim da su samo 2 razreda boravka tako da izbor baš i nije velik.

  27. #27
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno

    Netko je pitao, kako birati ucitelja:
    Prvo sam pitala na M&B forum i tu na Rodi tko zna ista o nasim skolama (ima 2 mogucnosti, jedna bliza, jedna dalja) i javila se jedna uciteljica iz one daljne skole te jos jedna forumasica koja me upoznala s drugom uciteljicom iz te iste skole Preko njih sam i dobila info o uciteljima koji ce predavati 1. razred u obje skole. Isto tako je moj sin isao na testiranje kod psihologa (zbog lose grafomotorike i ADD) pa sam se naravno i konzultirala snjome za izbor ucitelja.

  28. #28
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj branka0112 prvotno napisa
    Poznavajući svoje dijete mislim da će konačni odabir biti ipak škola u koju ide njena klapa iz vrtića jer će ona inače biti najtužniji prvašić u Hrvatskoj, a to onda povlači puuno ostalih problema i tamo gdje ih inače ne bi trebala imat.
    nama je psihologinja na roditeljskom u vrticu o pripremi za skolu rekla da ih pokusamo zadrzati na okupu.
    nama je teta u vrticu savjetovala istu stvar

    ja sam razgovarala sa 2 uciteljice o ovoj temi
    obje su mi rekle isto: u pocetku je dobro da imaju poznate u razredu, a kasnije to vise nije tako vazno. cak da jako dobri prijatelji mogu biti jedan drugome konkurencija, da moze biti zavisti na uspjehu u skoli itd.

    sto se pokazalo istinitim u slucaju mog S. koji se jako veselio sto ide u razred s najboljim prijateljem iz vrtica, i na kraju su zajedno sjedili u klupi. medjutim, taj maleni se u skoli vrlo ruzno ponasao prema njemu, tako da mi se dijete skroz razocaralo

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ja se sad osjećam kao vrlo nemarna mama...

    nama je glavni kriterij bio blizina....što se programa tice, naša šk ima super programe-na papiru! u stvarnosti ništa. predstavnici šk su došli u vrtić i održali informativno predavanje...i sve je izgledalo bajkovito...tak da ne mislim da je to mjerodavno....
    do učiteljica mi nikada nije ni palo na pamet ići....a kaj mi može reći? "ja baš ne volim djecu"...

  30. #30
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja se samo pitam jel bumo mi ikad u nasem vrticu imali, kak ti ono ivarica velis??? , a da... psihologinju na roditeljskom u vrticu o pripremi za skolu...

    ah
    da sam bar danas znala da to postoji (roditeljski o pripremi za skolu) kad sam psihologinju imala na telefonu i kad me nanervirano otkantala i dala ravnateljici

  31. #31
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bas sam danas saznala koja je najbolja ucietljica u generaciji koja ce I. biti. Moguce je da ona uzme i boravak, pa smo vecinu problema resili. Ivanino drustvo iz vrtica mahom nece ici u skolu koju smo izabrali , ali ni mene to ne brine puno. Ona je prilicno drustvena, pa verujem da ce se brzo snaci. A u vrticu je nekolicina dece i roditelja s kojima bas i ne bih volela da ostvari dublja prijateljastva. Mislim, znam da joj necu ja birati drustvo, ali kad vidim manire i cujem recnik neke dece (i mama), smraci mi se pred ocima.
    Inace, verujem da je tacno da ne 'sedne' svakom detetu ista uciteljica. Mi smo za ovu culi da je relativno mlada, predana radu sa decom, ima sa njima lep odnos, ali ume i da postigne autoritet. I to je za nase pojmove dovoljno.

  32. #32
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    kod nas je negdje na proljece bio tematski roditeljski: Priprema za skolu
    Ne znam da li to inace ide tako, ali njih je vise od pola grupe bilo predskolaca, pa je jedan od razloga bilo sigurno i to

    bile su tete, psihologica, a jedna od mama predskolaca je uciteljica razredne nastave, tako da je bilo jako zanimljivo i informativno

    zadrzali smo se u razgovoru sat vremena duze od predvidjenog

  33. #33
    sandra14 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    S.Obrez
    Postovi
    173

    Početno

    Eto, na jesen idem u prvi razred kao učiteljica u jednoj zg školi.
    Pa ako vas nešto zanima slobodno pitajte.
    Hvala Čokoladi na linku....

  34. #34
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    sve ove tocke sto ih je ivarica nabrojala su mi vazne, s tim da udaljenost skole, ako se ne radi o razlici od sat na vise, mi je na zadnjem mjestu.

    posto i moja cura ide na jesen u skolu, ja sam se prije bozica isto bavila tim i obisla par skola (u becu, ne u zagrebu). svi mi rekose, od roditelja do ljudi koji su u beckom schulrat-u, da je uciteljica najvaznija, odnosno da kemija izmedu djeteta i uciteljice stima. kako to postici? tesko pitanje.
    u becu se organiziraju takozvani dani otvorenih vrata, gdje je skola jedan dan otvorena za posjetioce i kao roditelj imas pravo biti u ucionicama za vrijeme nastave i gledati uciteljicu i njen razred. nakon toka mozes razgovarati sa svim nastavnim osobljem, direktoricom i ostalima.
    sad koliko je ta slika objektivna, ne znam. pouzdala sam se u svoje sesto culo, pa cemo vidjeti.

    jos mi se cini vazno, obzirom na iskustava mojih par prijateljica, napomenitu da bi posebnu paznju trebalo posveti izboru uciteljice za djecu koja su recimo, posebnija, zahtjevnija, pomalo drugacija. njih u nekim klasicnim sistemima zaista mogu "slomiti", ako ucitelji/ce nemaju senzibilitet i volju za rad sa njima.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    super mi je ovo sa danima otvorenih vrata! samo mislim da je to za nas jos uvijek SF

  36. #36
    sandra14 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    S.Obrez
    Postovi
    173

    Početno

    Negdje mi je nestao odgovor
    Postoji u svakoj školi DAN otvorenih vrata, samo što se treba raspitati na vrijeme - jer zna ponekad to biti u 10,11 ili 12 mjesecu(kao u mojoj školici), a roditelji budućeg prvašića požele to u 5 ili 6 mjesecu( kad je neizvedivo).
    Jer učitelji 4-tih razreda u to vrijeme opraštaju se sa svojim učenicima pa imaju poprilično posla 8)

  37. #37
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj sandra14 prvotno napisa
    Negdje mi je nestao odgovor
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...104&highlight=

  38. #38
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam nova na forumu. :D
    Mame školaraca, možete li nam reći nešto o konkretnim školama? Imam 5,5 godišnjeg M., budućeg prvašića za školsku godinu 2007/8. M. spada u onu skupinu djecu o kakvima govori Seni, pa mi je utoliko veća briga izbor škole. Znate li što o učiteljicama i dodatnim programima u SS Kranjčević, Laginjinoj i Miroslav Krleža? Posebno me zanimaju učiteljice sadašnjih trećih razreda.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Osim navedenih kriterija bi dodala

    ako ima starijeg prijatelja/rodjaka koji ide u tu skolu to je prednost

    i slazem se za izbor uciteljice, ali meni je nekako i vazno da skola ima postavljene standarde i da se vidi organizacija, npr. svi imaju iste udzbenike, u cjelodnevnom i obicnom razredu je do u tancine obradjen isti sadrzaj... e sada nisam ja toliki kontrol freak nego mi takve stvari govore o organizaciji nastave i ozbiljnosti skole....

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno Laginjina

    Ja bih molila ako netko ima inf. o Laginjinoj, sa svih strana dolaze "lose" vijesti, je li stvarno tako?
    mi bi isli u boravak ove jeseni.....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •