Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Stomatolog za djecu-Dom zdravlja Gajnice?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno Stomatolog za djecu-Dom zdravlja Gajnice?

    Kažu da ih ima nekoliko u Domu zdravlja Gajnice, ne znam nijednoga/nijednu, a trebam upisati dvoje djece.
    Sadašnja zubarica nam je super, ali ne mogu više voziti preko cijelog grada do nje. Dakle, ako tko ima osobno iskustvo da je stomatolog pedantan, savjestan i uz to nježan s djecom, molim preporuku.

  2. #2
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Dr Lovrić u dz Vrapče, divna i detaljna. Ako ti nije predaleko voziti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj ribice prvotno napisa Vidi poruku
    Dr Lovrić u dz Vrapče, divna i detaljna. Ako ti nije predaleko voziti.
    Hvala, ima još jedna koju sam našla u Vrapču, nije mi to predaleko, ali mi njezina med. sestra kaže - pa imate i u Gajnicama. Nisam znala. Htjela bih da ovo starije dijete ide samo, ako je moguće, mlađe ću voditi. Zato sam pitala na forumu, ne poznajem nikoga tko ide u taj DZ kod stomatologa.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,546

    Početno

    Bila je jedna dobra u doba kad smo tam živjeli sad se ne mogu žžjetit imena

  5. #5
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Ja idem tamo. Mi smo bili kod dr. Zuber koja je otišla u mirovinu i sad je došla nova. Maja Pavić. Čini mi se da je ok. Klinci imaju stvarno dobre zube pa nismo prečesto kod zubara osim redovne kontrole. Budući da sam i ja kod nje, prošli tjedan sam imala problema sa zubom(upala)- odmah me je primila i sve odradila tako da mi se za sada čini ok. Meni je isto bitno to da je blizu, da starija može sama otići kod nje.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 09.09.2015. at 09:26

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Ja idem tamo. Mi smo bili kod dr. Zuber koja je otišla u mirovinu i sad je došla nova. Maja Pavić. Čini mi se da je ok. Klinci imaju stvarno dobre zube pa nismo prečesto kod zubara osim redovne kontrole. Budući da sam i ja kod nje, prošli tjedan sam imala problema sa zubom(upala)- odmah me je primila i sve odradila tako da mi se za sada čini ok. Meni je isto bitno to da je blizu, da starija može sama otići kod nje.
    Da, to mi se čini ok, mogla bih otići. Samo što upisujem malu što baš ima problema, a ne stignem ju više voziti toliko često koliko bih trebala. Je li to neka mlađa zubarica ili? Hvala za info.

  7. #7
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    nisam ju baš promatrala al mislim da ima 35-40 godina.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •