Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pedijatri u Španskom i u Gajevu-Jarun

  1. #1
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno Pedijatri u Španskom i u Gajevu-Jarun

    Molim mame da mi kažu svoja iskustva s pedijatrima iz ambulante Špansko (Trg Ivana Kukuljevića bb) i iz ambulante Gajevo-Jarun (Hrvoja Macanovića 2). Tko ima kakav pristup? Sestre? Mogućnost dogovora općenito?
    Hvala svima unaprijed! =)

  2. #2
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    mi smo kod dr Penave na jarunu.

    iskustva su opcenito dobra. sestra Branka i drPenava su me od pocetka odusevljavale svojom mirnocom koja djeluje i na klince. kod njih nema nervoze

    guzva u sezoni ima, ali ima ih svugdje. kad docekas red, imaju svo vrijeme za tebe.

  3. #3
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Egica, jel mi možeš reć koliko se dugo čeka kad je gužva?

    Mi smo do sad uvijek išli privatnjaku baš zato kaj mi je to čekanje najveći bed, a koliko se zapravo čeka, sat...dva... :?

  4. #4
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    ma tesko je reci koliko, ali ja nikad nisam cekala duze od 1h i to dok je eugen bio veliki.

    bebe uvijek imaju prednost i idu preko reda ako dodu u termin bolesne djece, a inace imaju svoj poseban termin.

    ne znam da li jos ima, ali drPenava je imala mogucnost dodatnog osiguranja, dobijes njen mob pa zoves za konzultacije. ja sam to uplatila dok je ege bio mali, sad mi vise ne treba.

  5. #5
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Mi smo kod dr Sekulović u Španskom. Nikad nismo čekali duže od 5 min, jednostavno nazovemo kad mislimo doć, oni nam daju termin i mi tad dođemo.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    27

    Početno

    I mi smo kod dr Penave i jako smo zadovoljni. Postoji mogućnost dodatnog osiguranja, varijanta A i B, samo ne znam što se sve pod tim podrazumijeva. Mi smo u jednoj od tih i platili smo 500 kn. Samo nazovemo i oni nam kažu kada mozemo doći. Nikada nismo čekale. A i zvale smo doktoricu na mobitel, što je po meni super stvar. Možeš nazvati 363-0017, sestra Branka će ti sve objasnit. Parni datumi popodne, neparni dopodne.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •