Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Priorix-hitno

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    19

    Početno Priorix-hitno

    Drage cure,

    da li možda neka od vas raspolaže sa informacijom da li na kraju kod naših pedijatara ima Priorix cjepiva ili ne. Početkom prošlog tjedna zvala sam uvoznika (Oktal pharma) i predstavnika proizvođača GSK i dobila sam odgovor da je cjepivo stiglo ali da čeka registraciju ili nešto sl. od strane zavoda za javno zdravstvo.
    No naše pedijatrice u Laginjinoj su nam rekle da će cjepivo doći krajem listopada i tako iako ništa ne očekujući moj muž ih je u petak nazvao i dobio informaciju da se dijete iza 6.11. 2006. dođe uredno cjepiti Priorixom jer su cjepivo dobile.
    Ja sada više ne znam tko je tu lud ! Otkuda njima to cjepivo, je li stvarno stiglo ili ?

    Pozdrav, Nity

  2. #2
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nama su jucer u jednoj ljekarni u ilici rekli da priorix stize tek u 1 mjesecu 2007!!! :/

  3. #3
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno Re: Priorix-hitno

    Mi čekamo da nas pedijatar nazove kad mu stigne cjepivo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    19

    Početno

    Jučer smo konačno cijepili dijete Priorixom (Laginjina). Priorix je došao ali navodno ga pedijatri dobivaju u jako malim količinama. Svega nekoliko komada. Ali, mi smo strpljivo čekali i dočekali.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Nevjerojatno, koja mafija... :/ Valjda se nadaju da će roditelji popustiti i cijepiti s MoPaRu-om.

  6. #6
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Ili ih svizac stavlja u omot, pa to malo sporije ide...
    Vjerojatno je, nakon dulje nestašice i obnavljanja registracije, u promet puštena samo jedna serija.
    Kroz neko vrijeme bi se i opskrba ordinacija i ljekarni trebala stabilizirati.

  7. #7

    Početno

    Nity, kod koje pedijatrice ste cijepljeni Priorixom? Ja sam danas zvala Laginjinu i rečeno mi je da ga nemaju i da ga neće biti prije Nove godine. Nama je hitno cijepljenje zbog jaslica....

  8. #8
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Yvette prvotno napisa
    Nity, kod koje pedijatrice ste cijepljeni Priorixom? Ja sam danas zvala Laginjinu i rečeno mi je da ga nemaju i da ga neće biti prije Nove godine. Nama je hitno cijepljenje zbog jaslica....
    ne mora biti uvjet za jaslice...mi smo isto strahovali da neće dobiti potvrdu i na kraju je sve dobro prošlo, reci da ćeš pričekati Priorix i onda odvesti dijete na cijepljenje, budi odlučna i čvrsta, pogotovo ako ti je dijete tek sada navršilo godinu dana.
    Mi imamo 20 mjeseci i još nismo cijepljeni!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    19

    Početno priorix-hitno

    Yvette,

    odgovorila sam ti na PP.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •