Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Plače već 2 sata, pomoć molim!!!!!

  1. #1
    Vodenjak avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    708

    Početno Plače već 2 sata, pomoć molim!!!!!

    Probudio se i neće dojiti, neutješno plače, neda prići ustima, ne mogu namazati dentinoxom. Kako da ga smirim???? Jesu li zubići ili nešto drugo?

  2. #2
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    a jooj, ne znam. Tako se i Petra jedan dan probudila i neutjesno plakala. Nista nije pomagalo...ja sam ju nosila, mazila i pricala..i polako se smirila (poslije je jos dugo bila jako tuzna). Dr.me pitala je li se necega prepala, je li pala? Zubici joj nisu narasli (jesu li je mucili, ne znam), a slusni kanal joj je bio malo crven, pa pretpostavljamo da je to.
    E da, nisam isla dr.radi toga, to se potrefilo dan prije redovne kontrole.

    za malog misa da se sto prije smiri

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,416

    Početno

    možda ga uho boli pa ne može ni sisati

    izmjeri mu temperaturu

  4. #4
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    probaj mu dotaknuti uho, ako ga boli, neće dati da ga diraš.
    prmjeni atmosferu, upali muziku, svjetla, temperatur, probaj ga zainteresirati za nešto..
    ne znam, nabrajam moguće.
    je li se probudio u plaču ili je počeo plakati kasnije?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    108

    Početno

    ista stvar je i nama bila prije oko tjedan dana, a inace je ana mirna beba. plakala je skoro cijelu noc i iduci dan, umirila bi se samo ako bi ju nosala te bi tako malo odrijemala u mom narucju. ja i mm smo ju na smjene nosili. njoj su bili u pitanju zubi, izbijala su sva 4 gornja odjedanput, a jos je i bila prehladjena pa ju je mucio nosic

  6. #6
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    M je znao tako biti nervozan ccs dva tjedna prije nego bi mu izlazili zubići. Valjda kad bi tek krenuli.
    Da nije uho?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sverige-Sarajevo
    Postovi
    251

    Početno

    Prije petnaestak dana, plakao je bez prestanka, odbijao sisati, otisli doktoru, upala oba uha.

  8. #8
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Vodenjak, sta je bilo na kraju?
    Kako je Marin?

  9. #9
    Vodenjak avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    708

    Početno

    Sorry nije me bilo par dana. Ipak su bili zubići, 4 izlaze istovremeno. Dvije noći prije ovog događaja nemirnije je spavao, ali ja sam bila uz njega pa bi ga nekako odmah smirila. Ovaj put, ja sam se tuširala i dok sam izašla iz kupatila on se totalno razbudio i nije prestajao plakati. Plakao je 3 sata bez prestanka , nije uopće dao da mu priđem ustima, nije imao temperaturu i u jednom trenutku je skužio knjigu Moja prva godina, prestao plakati i naravno raskupusao je. Pretpostavili smo u tom trenutku da su zubići, ali smo se bojali da nešto ne previdimo. Odmah sam provjerila i uši, ali nije ga boljelo na dodir. Ujutro su se bjelila usta.
    Hvala svima na vibrama...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •