Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: TRAŽI SE... ZUBAR

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno TRAŽI SE... ZUBAR

    ....normalan,dobar i prijateljski raspoložen prema djeci ZUBAR ili ZUBARICA!!!!
    Naime, neke od vas znaju da je Luka imao dosada dva elegantna pada u kojima si je izbio gornje dvije jedinice.
    U ovoj dobi krenuli su mu ispadati donji zubići,a istovremeno rasti novi kutnjaci.
    E,sad!!Ja bih voljela da konačno mogu sa njim otići kod zubara koji kad nekaj napravi na zubiću(imamo par karijesa) da ta "zvjezdica" koju mu stave ipak potraje duže od 3-4 dana kao do sada!!
    Do sada smo ih već promijenili 2,a stvarno bih voljela naći nekoga pa makar i privatnog zubara il zubarku da saniramo ono što se sanirati treba!!
    Molim vaše preporuke!!
    Hvala unarijed!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Dr. Renata Šalković sa Trešnjevke ( Dom zdravlja "Nehajska"). Toplo preporučam jer su je i meni tako preporučili

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    meni se čini da dr. martina diminić smetiško radi privatno. prije je bila u klaićevoj, i jako je nježna, a dobro radi. tj. bar je tada dobro radila .

    kikica je prvi zubarski susret imala s njom (nepune 2 godine) , i istog dana je ostavila flašicu jer je tako "jekla teta zubajica" ...

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Mi smo do sada samo dvaput bile kod Dr.Šalković (DZ Zvonigradska), istina, samo na premazivanju zubića, ali su iskustva jako pozitivna.
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    kikica je prvi zubarski susret imala s njom (nepune 2 godine) , i istog dana je ostavila flašicu jer je tako "jekla teta zubajica" ...
    I A. je dokica rekla da se mora ostaviti palca, ali je njen komentar bio samo: Jako mi je ukusan! . (Doduše, prihvatila je da se čokoladica smije jesti samo poslije ručka)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Veki prvotno napisa
    Dr. Renata Šalković sa Trešnjevke ( Dom zdravlja "Nehajska"). Toplo preporučam jer su je i meni tako preporučili
    I mi smo kod nje.
    Andrej je se prvo vrijeme užasno bojao, ali sad više ne. I ona stvarno ima strpljenja s djecom.
    Mi smo često kod nje, i zasad smo stvarno zadovoljni.

    (na stranu njezini komentari na Andrejev strah njih ću zaboraviti, ionako sam ih ignorirala)

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    DZ Dugave, dr.David Basać- odličan, moji jedva dočekaju odlazak kod zubara jer uvijek nose doma neku igračku ili mali kaladontić i puno puno prekrasnog odnosa od strane zubara, a sestre koja asistira držeći dijete za ruku i mazeći ga po glavici.

    Neznam koliko ti je daleko od kuće.

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Preporucam ti moju sogoricu, divna je prema djeci, strpljiva, pazljiva, strucna....


    www.stomatoloska-ordinacija-voloder.hr

  8. #8
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    http://www.drstolar.hr/

    cure s mib.su jako hvalile ovu bezbolnu dokicu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    svi doktori zubari Žurići (Zoran, Tanja, Goran) u Domagojevoj!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •