Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Proljev !

  1. #1
    Mostarka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Francuska
    Postovi
    461

    Početno Proljev !

    Luka mi je dobio proljev prije 2 tjd. i doktor nam je dao homeopatske tabletice koje se zovu COLOCYNTHIS.Samo je prvi put imao obilnu kolicinu i poslije toga svako drugi dan i dosta smrdi. Tablete sam mu davala 3 puta dnevno i nakon tjedan dana se proljev regulirao i normalna stolica se vratila.
    Do tog proljeva je imao svaki dan normalnu stolicu i od proljeva ili tih tableta ima svako drugi dan.
    Kad sam mu prestala davati tablete nakn 4 dana se pojavio opet proljev.
    On ima smedju stolicu sa zrncima al vidi se i malo vodene sluzi.Danas je npr.imao manju kolicinu al samo voda.
    Normalno jede, nista se nije promijenilo, raspolozenje takodjer kao i inace,dobro spava.
    I jos jedno pitanje.
    Od rodjenja pa do sada se desilo 2/3 puta da je povratio al jucer i danas je nekoliko puta bljuckao manje kolicine a ja mislim da je to mozda visak mlijeka.Veceras npr. je 2 puta izbljuckao pa me zanima da li je to mozda jer je previse pojeo ili je povezano sa tim proljevom.
    Danas sam zvala doktoora i on mi je rekao da mu opet dajem te homeo.
    Molim vas pomozite mi jer se pocinjem dobro brinuti.
    Kod pedijatra smo naruceni tek 25.01 jer je nemoguce ranije.
    Izvinjavam se zbog opsirnosti i naravno "s brda-s dola" al potrudila sam se da sve u detalje objasnim .

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Da si u Zagrebu, rekla bih ti da odneseš stolicu u Zaraznu bolnicu ili neku sličnu koja ima mikrobiologiju, platila bi stotinjak kuna i za par dana znala na čemu si. To smo mi napravili, kad nas je dr. htjela slati na pregled u Zaraznu sa bebom od 3 tjedna koja je imala eksplozivne, sluzave stolice. Ispalo je da je stolica sasvim ok, potvrdila nam je i specijalistica gastroenterolog u dječjoj bolnici.
    Uglavnom, raspitaj se o mogućnosti analize stolice. Kod vas je to razmjerno vjerojatno puno skuplje, ali još uvijek jeftinije nego bez veze vući dijete po bolnici punoj gripe i crijevnih viroza...

  3. #3
    lidac2004

    Početno

    i mi smo nosili stolicu u laboratorij na analizu jer nam je isto bila cudna i sve je bilo u redu.
    i pedijatar nam je to rekao kad mu se pokakala na stolu pa je vidio iz prve ruke

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •