Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kakav jastuk?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno Kakav jastuk?

    Uskoro ćemo navršiti godinu dana pa možemo početi spavati na jastučiću. Pitanje je, kakav jastuk? :? Mali, veliki, anatomski ili...?? :?

  2. #2
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Vidiš, ja sam na jastuk potpuno zaboravila. Fran ga još uopće nema. Preporuka je od godinu dana? Ja ga osobno baš ne koristi, eventualno kad ležim na boku pa nisam baš mislila o tome ni za dijete. Vidjela sam jedan u emmezeti skroz ravan baš za bebe i jako tanak, ali ima to već dosta vremena. Ja kad bih kupovala( a možda i kupim) bi uzela taj.

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi imamo skroz ravan i tanak.....

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Niko u svom krevetiću spava bez jastuka ali kada je u našem obavezno leži na jastuku i to najčešće anatomskom. Zanima me zna li tko da li postoji neki anatomski za dječicu??

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Mi imamo 19 mjeseci i bez jastuka smo. Jednostavno ne voli jastuk. Ima onaj jako tanki, skroz ravni, ali ga uvijek izgura i preferira spavati bez jastuka pa mu ga vise ni ne stavljam

  6. #6
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kad spava s nama, na jastuku je..Kad spava u krevetiću, bez jastuka je. Ne primjećujem da bolje spava bilo s jastukom, bilo bez njega :?

  7. #7
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Mi imamo Chicco jastuk na "rupe". Postoje veći i manji, mi smo sada prešli na veći (za krevetić), a oba su vrlo tanki. Imamo također i klasični jastuk, isto Chicco, ali on mi se još čini predebeo pa čeka da još malo porastemo .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    199

    Početno

    Najzdravije je bez jastuka dokle god djete hoce.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •