Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: flekica na nozi koja se pojavljuje i nestaje

  1. #1

    Početno flekica na nozi koja se pojavljuje i nestaje

    dijete /staro 3 godine) na nozi ima jedno podrucje cca 1cm2 koje je nekada normalna boja koze, nekada se pojavi mala crvena tockica a nekada je sve to crveni krug. sve je u ispod razine koze, nije ispupceno. meni to izgleda kao rodin ugriz, ali nisam sigurna. cudno mi je sto se pojavljuje i nestaje i ne mogu povezati ni sa cim. ne znam da li da idem doktoru radi toga i sto bi to uopce moglo biti. nije se pojavljivala par mjeseci a sada je opet velika oko 1 cm. i to zna trajati par dana pa se opet povuce. kad gledam malo detaljnije izgleda mi kao puno sitnih kapilarica ili tockica. da li mozda netko zna sto bi to moglo biti?

  2. #2
    Notica

    Početno

    Prije dosta godina moja kolegica pričala je da se to pojavilo njenom sinčići i nešto su doktori povezivali da bi to moglo biti od mačke i mislim da im je rijetko koja kremica pomogla da se toga riješe. Ne mogu se sjetiti točno priče pa je najbolje da ti u svakom slučaju posjetiš doktora, Inače ona je prodavala Herbalife pa je rekla da joj je na kraju pomogla neka njihova kremica.
    Sada nisam sigurna da li je to bila samo propaganda. Vjerujem da doktori imaju i svoje lijekove.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •